Orlov Invitational

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #76
    Re: Orlov Invitational

    ma BB, SB varastab, ma 1010 all in, ta callib QQ ja out. 30s koht 55st. ei jopand seekord

    Muusik

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #77
      Re: Orlov Invitational

      Sain 6nda koha ja 16800 EEK...niceeeeeeeee

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #78
        Re: Orlov Invitational

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        Sain 6nda koha ja 16800 EEK...niceeeeeeeee
        Congratz!

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #79
          Re: Orlov Invitational

          dogers oleks võinud ju moblaga filmida FT-d, sa oleks peale rääkinud ehk oleks ühe korraliku live video teinud :D
          a nice hit anyways!

          Comment

          • isenseven
            Grinder
            • Sep 2009
            • 598

            #80
            Re: Orlov Invitational

            Gratzzz!

            Comment

            • Muusik
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 378

              #81
              Re: Orlov Invitational

              ajeee, täna käisime dogersi ja cocaga mingit odavat turnat mängimas. mina 3s koht ja auhinna raha mingi 400+ litti, dogers 5s ja pappi mingi 300+. 20 oli buy in.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #82
                Re: Orlov Invitational

                jain FT bubblesse.
                dogers raises 300-600-100 juures 3k, mul stack 11,5k ja sb TT, shoven, ta call ja out. standard shit


                mehed ja naised, tulge leetu, te ahhuieitate mis elu siin käib:D:D

                Comment

                Working...