Orlov Invitational

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Orlov Invitational

    Juba kolmas Orlov Invitational pokkeriturniir toimub Vilniuses 10. septembril ja TrioBeti pokkerituba pakub taas võimalust saada pilet sellele suurepärasele turniirile!

    Sel kuul korraldame satelliite kus annab TrioBet ära kokku 8 paketti millest iga väärtus on €500. Paketti kuulub €320 turniiri pilet ning €180 reisi- ja majutuskulude katteks. Leedu mängijad saavad majutuse- ja reisikulude katteks €50.

    Orlov Invitational toimub 10.09 kell 18:00 Olympic Casino pokkeritoas, Vilniuses. Kas oled seal koos TrioBeti pokkeritoa juhtivtöötajatega?

    Kasuta võimalust ja tule näita, et eestlased on tugevad pokkerimängijad!


    Satelliitide kava

    Low Stack Daily: €1 + €0.10 (Re-buy)
    • 1 mängija iga €5.50 kohta auhinnafondis saab edasi “Daily” järgmisel päeval kell 20:00 toimuvale turniirile
    • Algstäkk 800 punkti ja 10 minutilised tasemed
    • Limiteerimata lisaostud ja add-on esimese tunni jooksul
    • Toimuvad iga päev kell 19:00
    • 1 koht garanteeritud “Daily” turniirile
    • 10 minutiline hiline registreerumine
    • Turniiri leiate MTT / “Regular” alt.


    Daily: €5 + €0.50 (Re-buy)
    • 1 mängija iga €33 kohta auhinnafondis saab edasi “Weekly Final“ turniirile mis toimub pühapäeval kell 20:30.
    • Algstäkk 1000 punkti ja 10 minutilised tasemed
    • Limiteerimata lisaostud ja add
    • on esimese tunni jooksul
    • Toimuvad iga päev kell 19:30
    • 1 koht garanteeritud “Weekly Final“ turniirile
    • 10 minutiline hiline registreerumine
    • Turniiri leiate MTT / “Regular” alt.


    Weekly Final: €30 + €3 (Freezeout)
    • 1 koht garanteeritud Final turniirile
    • Algstäkk 1500 punkti ja 12 minutilised tasemed
    • Toimuvad iga pühapäev kell 20:30
    • 30 minutiline hiline registreerumine
    • Turniiri leiate MTT / “Regular” alt.
    • Weekly Final turniirid toimuvad 22.08 ja 29.08


    Final: €100 + €10 (Freezeout)
    • 1 mängija iga €500 kohta auhinnafondis saab sellest finaalist paketi Orlov Invitational turniirile.
    • Algstäkk 2000 punkti ja 15 minutilised tasemed
    • Toimub esmaspäeval, 30.08.2010 kell 20:00
    • TrioBet garanteerib kaheksa €500 paketti Orlov Invitational turniirile.
    • 30 minutiline hiline registreerumine
    • Turniiri leiate MTT / “Regular” alt.
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #2
    Re: Orlov Invitational

    Btw,

    Leedu on ka üks super riik oma seadustega ja seal 21+ !

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Orlov Invitational

      eelmine aasta said ranka ja estpatrik sinna paketi :D.
      see aasta võtan ise ka shoti, tõenäoliselt 110€se

      Comment

      • akristjan
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 406

        #4
        Re: Orlov Invitational

        eelmine aasta oli paris korralik eestlaste kamp seal esindatud... :)

        Comment

        • runnar
          Grinder
          • Oct 2008
          • 740

          #5
          Re: Orlov Invitational

          mis eelmine aasta? veebruaris toimus ju. mul 10. septembriks teatripiletid, nii et vist seekord ei õnnestu ehk siis satikal on tänu mu puudumiselt ühe pileti overlay :)

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #6
            Re: Orlov Invitational

            Sõltuvalt vahepealsetest tulemustest olen ka võimalik tulija.

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #7
              Re: Orlov Invitational

              Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
              Btw,

              Leedu on ka üks super riik oma seadustega ja seal 21+ !
              muig :D eks ta ole


              ise ka proovin satikaid alustan siis 5 eurisest :P

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #8
                Re: Orlov Invitational

                proovin kaks 30 eurist kui sealt tuleb siis tuleb

                Comment

                • akristjan
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 406

                  #9
                  Re: Orlov Invitational

                  Algselt postitas runnar Vaata postitust
                  mis eelmine aasta? veebruaris toimus ju. mul 10. septembriks teatripiletid, nii et vist seekord ei õnnestu ehk siis satikal on tänu mu puudumiselt ühe pileti overlay :)
                  lol oli jah see aasta.. sai circa kaks katt mangitud 10 voi 15k algstackiga.. good times!

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #10
                    Re: Orlov Invitational

                    Algselt postitas akristjan Vaata postitust
                    lol oli jah see aasta.. sai circa kaks katt mangitud 10 voi 15k algstackiga.. good times!
                    klassika

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #11
                      Re: Orlov Invitational

                      haha Patricku mangustiil oli ikka kordades parem, peab see aasta sama proovima :)

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #12
                        Re: Orlov Invitational

                        tra kui haige weekly finalyt sain 4 koha..., A9o lykan sisse mingi leedu ahv mõtleb callib A8o ja flopist tuleb 8X8 .... how real....

                        lõpuks mingi 2 leedu ahvi võitsid... st said pileti final satikale 100+9

                        Keiss jäi 3-ndaks

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #13
                          Re: Orlov Invitational

                          Minu arust võidumees cristmefisto oli tallinnast ja tervitakski siinjuures seda eestlasest ahvi, kes mõnuga chipdumpis leedukat ja ikka pidi mu allini ära callima, et leedukas edasi saaks. Kümme eestlast kaheksast teevad muidugi samamoodi ja vastupidi leedukad, kes igal võimalusel kaasmaalasi aitaks.
                          Last edited by Keiss; 29.08.10, 20:37.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #14
                            Re: Orlov Invitational

                            naisss! Triosse ei ole võimalik netelleri ega muude ewalletitega kanda raha (kuna olevat Eesti seadusega keelatud, aga OO'l seda probleemi ei ole) ja ma homseks ei saa pangast ka kanda sinna... kas kellegi konto alt oleks mõtet seda satikat mängida et ise piletit saada, ehk kas see pakett muidu ümber vahetatav?

                            P.S. kui oleks kellelgi võimalik täna sinna buddy transferit teha 110 eur (ma sulle starsi ette sulle soodsa kursiga) oleksin väga tänulik; PM. Vabandan ühtlasi foorumi ees reeglitest üle astumise pärast, aga tahaks väga seda satikat teha.
                            Last edited by muruntau; 29.08.10, 23:13.

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #15
                              Re: Orlov Invitational

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              naisss! Triosse ei ole võimalik netelleri ega muude ewalletitega kanda raha (kuna olevat Eesti seadusega keelatud, aga OO'l seda probleemi ei ole) ja ma homseks ei saa pangast ka kanda sinna... kas kellegi konto alt oleks mõtet seda satikat mängida et ise piletit saada, ehk kas see pakett muidu ümber vahetatav?

                              P.S. kui oleks kellelgi võimalik täna sinna buddy transferit teha 110 eur (ma sulle starsi ette sulle soodsa kursiga) oleksin väga tänulik; PM. Vabandan ühtlasi foorumi ees reeglitest üle astumise pärast, aga tahaks väga seda satikat teha.
                              väga hädas oled saab ikka aidata, kui juba abi pole saanud?

                              Comment

                              Working...