Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • macroTilt
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
    • May 2010
    • 629

    #16
    Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

    well, risti7 ja mina, 2 allesjaanud eestlast samas lauas.

    laksimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

    Comment

    • macroTilt
      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
      • May 2010
      • 629

      #17
      Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

      heh, mis siin ikka kommenteerida. 3469 osav6tjat ja mulle 111 koht. good for 500$
      tanud k6igile kaasaelajatele!!! m6nus oli mangida. peace.


      Poker Stars Freeroll No Limit Hold'em Tournament - t6000/t12000 Blinds + t1200 - 9 players - View hand 846424
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      boumbastic (SB): t203772 M = 7.08
      rockthrock (BB): t275548 M = 9.57
      Homestar (UTG): t156468 M = 5.43
      risti7 (UTG+1): t434482 M = 15.09
      Hero (UTG+2): t37600 M = 1.31
      Søren Smith (MP1): t319937 M = 11.11
      charmharry (MP2): t907384 M = 31.51
      elhasi (CO): t373404 M = 12.97
      Monty445 (BTN): t685307 M = 23.80

      Pre Flop: (t28800) Hero is UTG+2 with 6 6
      2 folds, Hero raises to t36400 all in, 5 folds, rockthrock calls t24400

      Flop: (t89600) 2 4 7 (2 players - 1 is all in)

      Turn: (t89600) 3 (2 players - 1 is all in)

      River: (t89600) A (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: t89600
      rockthrock shows A J (a pair of Aces)
      Hero shows 6 6 (a pair of Sixes)
      rockthrock wins t89600



      gl risti7!

      Comment

      • pilme10
        FPP Pro
        • Jun 2009
        • 224

        #18
        Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

        friirollilt 5 kilo kroone - pole pahaaa

        Comment

        • macroTilt
          seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
          • May 2010
          • 629

          #19
          Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

          ja too sicksick fold, mis usutavasti oli siiski superhea...on see kasi.
          olen selle boumbasticuga varem mitmel korral koos manginud ja mul note, et nit. lisaks, ma olin UTG+1 ja well...

          aga jah, sitasti laks, sest pmst alati kui raisisin oli mul hea/vaga hea kasi. haha, ja just see fck kord ei olnud katt. well, thats variance? lol

          samas, ma ei teagi, kas foldi saab yldse kaaluda seal. vsiu100 ntx v6iks kommenteerida jt. kes turniire mangivad. ise m6tlesin nii, et foldi korral saan veel tiba man66verdada. kui callin ja kae kaotan olen hetkega kutu, sest blind oli kohe tulemas. huh, duno

          aga ma v6tan asja nii, et mu herofold teisel tunnil, mil foldisin AK teeb tolle kae tasa. ja kyll tuleb ka paev, mil hitin mina. suurelt!



          Poker Stars Freeroll No Limit Hold'em Tournament - t4000/t8000 Blinds + t800 - 8 players - View hand 846433
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          boumbastic (BTN): t48248 M = 2.62
          Kiikot_2008 (SB): t192000 M = 10.43
          Homestar (BB): t100170 M = 5.44
          risti7 (UTG): t361508 M = 19.65
          Hero (UTG+1): t88080 M = 4.79
          Søren Smith (MP1): t338937 M = 18.42
          AndyP_1963 (MP2): t93716 M = 5.09
          Kommisar_x (CO): t87003 M = 4.73

          Pre Flop: (t18400) Hero is UTG+1 with 3 A
          1 fold, Hero raises to t16880, 3 folds, boumbastic raises to t47448 all in, 3 folds

          Final Pot: t52160
          boumbastic wins t52160
          Last edited by macroTilt; 08.08.10, 00:56.

          Comment

          • Skyline
            Grinder
            • Dec 2008
            • 510

            #20
            Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

            See 66 käsi? Sul oli niigi väike stack alles, ilmselgelt õige AI.

            Comment

            • macroTilt
              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
              • May 2010
              • 629

              #21
              Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

              eiei, mitte 66 :)
              too kasi, mis postitusel juures on, kus foldin A3s

              Comment

              • MrRiver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 735

                #22
                Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

                Fold/shove alustuseks.
                Suht huvitav olukord, 30k callida, et võita 80k+ pot. Kui juba kätte sisse oled orgunninud, call.

                Comment

                • macroTilt
                  seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                  • May 2010
                  • 629

                  #23
                  Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

                  eks fold/shove ole k6ige loogilisem yup. ja tavaliselt ma nii teengi.
                  aga kuna ma olin eelnevalt paris hasti varastanud, siis lootsin, et jarsku laheb labi.
                  st. ma ise laksingi konkreetselt vargile. UTG+1 saab yldjuhul k6va respekti.
                  ja noh, kui juhtub kellelgi kasi olema, siis yup...juhtubki see, et agisedes foldid :(

                  kuidas sul stake endal pacificus edeneb¿

                  Comment

                  • I R Baboooon
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 235

                    #24
                    Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

                    Kahju, et seekord nii läks, oleks võind ikka FT ära tulla:D On see risti keegi siit foorumist muidu?

                    Comment

                    • macroTilt
                      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                      • May 2010
                      • 629

                      #25
                      Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

                      ma ei tea kas ta siin on aga pokernewsis kindlasti. peetakse parimaks limiti spetsiks riigi piirides :)
                      ehk teeb ajalugu ja saab no limiti tiitli ka :D

                      Comment

                      • Skyline
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 510

                        #26
                        Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

                        risti7 17 out of 63. tahab tulla.

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #27
                          Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

                          Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                          Kahju, et seekord nii läks, oleks võind ikka FT ära tulla:D On see risti keegi siit foorumist muidu?
                          http://foorum.pokkeriprod.com/member.php?u=492

                          Video kahh

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #28
                            Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

                            valus beat

                            Comment

                            • macroTilt
                              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                              • May 2010
                              • 629

                              #29
                              Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

                              oh fck, tulen koju, tuju super ja loodan, et naen FT showd. damn, gg. 2600$ friirollilt saada, kaib kyll masu ajal! yea, gg.

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #30
                                Re: Supernova 10 000 000 eeki+ friiroll

                                Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                                ja too sicksick fold, mis usutavasti oli siiski superhea...on see kasi.
                                olen selle boumbasticuga varem mitmel korral koos manginud ja mul note, et nit. lisaks, ma olin UTG+1 ja well...

                                aga jah, sitasti laks, sest pmst alati kui raisisin oli mul hea/vaga hea kasi. haha, ja just see fck kord ei olnud katt. well, thats variance? lol

                                samas, ma ei teagi, kas foldi saab yldse kaaluda seal. vsiu100 ntx v6iks kommenteerida jt. kes turniire mangivad. ise m6tlesin nii, et foldi korral saan veel tiba man66verdada. kui callin ja kae kaotan olen hetkega kutu, sest blind oli kohe tulemas. huh, duno

                                aga ma v6tan asja nii, et mu herofold teisel tunnil, mil foldisin AK teeb tolle kae tasa. ja kyll tuleb ka paev, mil hitin mina. suurelt!



                                Poker Stars Freeroll No Limit Hold'em Tournament - t4000/t8000 Blinds + t800 - 8 players - View hand 846433
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                boumbastic (BTN): t48248 M = 2.62
                                Kiikot_2008 (SB): t192000 M = 10.43
                                Homestar (BB): t100170 M = 5.44
                                risti7 (UTG): t361508 M = 19.65
                                Hero (UTG+1): t88080 M = 4.79
                                Søren Smith (MP1): t338937 M = 18.42
                                AndyP_1963 (MP2): t93716 M = 5.09
                                Kommisar_x (CO): t87003 M = 4.73

                                Pre Flop: (t18400) Hero is UTG+1 with 3 A
                                1 fold, Hero raises to t16880, 3 folds, boumbastic raises to t47448 all in, 3 folds

                                Final Pot: t52160
                                boumbastic wins t52160
                                ma ei foldi kunagi siin 30k callida ainult ju equitit on alati piisavalt

                                Comment

                                Working...