WCOOP 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #1

    WCOOP 2010

    WCOOP 2010 Main Event turniirid on PokerStarsi kliendis nüüd saadaval ja registeerumiseks avatud :)

    Kas kellelgi on mingi kindel siht ka seatud?
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2
    Re: WCOOP 2010

    Saada lõpuks reload boonus et rakeback oleks parem kui 0 protsenti.

    Aga tõsiselt rääkides siis mõnda eventi millele hammas peale hakkab ikka mängin vast. Mby just põnevamaid mänge kui holdem :D

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: WCOOP 2010

      Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
      WCOOP 2010 Main Event turniirid on PokerStarsi kliendis nüüd saadaval ja registeerumiseks avatud :)

      Kas kellelgi on mingi kindel siht ka seatud?
      Eks ole ikka. Kõik WCOOPi instacash bonused võtta punnide eest.

      Comment

      • macroTilt
        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
        • May 2010
        • 629

        #4
        Re: WCOOP 2010

        kui ma varem bustosse ei lenda, siis v6tan kindlasti osa. Siht on hittida suurelt, sest siiani see "one time" olemata. selle aasta lisaeesmark on mitte minna bustosse tanu tollele seeriale. too juhtus kahjuks viimane kord.

        Comment

        • Tarvi
          PokerStarsi Esindaja
          • Sep 2009
          • 347

          #5
          Re: WCOOP 2010

          WCOOP on ka hea võimalus Team PokerStars Online juhtidele silma jäämiseks :P

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #6
            Re: WCOOP 2010

            Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
            WCOOP on ka hea võimalus Team PokerStars Online juhtidele silma jäämiseks :P

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: WCOOP 2010

              WCOOP siis algamas lähinädalatel: http://www.pokkeriprod.com/2010/08/1...e-auhinnafond/

              Comment

              • OuMaiGaad
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 482

                #8
                Re: WCOOP 2010

                Peab satikaid siis mängima hakkama. Mingi 5-6 evendist tahaks osa võtta kindlasti.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: WCOOP 2010

                  See aasta vist hoian eemale, liiga jaburad on turniirid

                  Comment

                  • OuMaiGaad
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 482

                    #10
                    Re: WCOOP 2010

                    Hakkas pihta siis
                    Keegi veel täna mängib? Endal plaanis event 1 ja 3 täna.

                    Comment

                    • Tarvi
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Sep 2009
                      • 347

                      #11
                      Re: WCOOP 2010

                      Eestlane teisel kohal 'WCOOP-01: $215 NL Hold'em [6-Max], $1.25M Guaranteed' turniiris. $198,274.48.

                      Hea algus! :)

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #12
                        Re: WCOOP 2010

                        keegi sai miljonäriks :D tundub et polnd pokkeriprode kommuunist

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #13
                          Re: WCOOP 2010

                          Eiolnud jah PP foorumist, aga PN küll on tal (just tehtud?) kasutaja.

                          Comment

                          • Kolja
                            Räme Fish
                            • Aug 2010
                            • 11

                            #14
                            Re: WCOOP 2010

                            Tere!
                            Mul küsimus.
                            On ju võimalus saada tasuta sinna WCOOP-ile,eks....kui teha ära Pokerstarsi teemaline test,101 küsimust.90 prossa vastustest õieti ära vastanud saavad pileti.
                            Ma nagu proovisin seda testi teha ( www.pokerstars.com/poker/promotions/wcoop-quiz/ ),ja seda läbi proxy.aga ei lase testi teha millegipärast. Kas keegi teab paremat moodust kuidas selle lingi peale saab?
                            tänud

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #15
                              Re: WCOOP 2010

                              Algselt postitas Kolja Vaata postitust
                              Tere!
                              ja seda läbi proxy.aga ei lase testi teha millegipärast. Kas keegi teab paremat moodust kuidas selle lingi peale saab?
                              tänud
                              Pane endale Google DNS (google). Mul on ja sain kenasti tehtud.

                              Comment

                              Working...