Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isenseven
    Grinder
    • Sep 2009
    • 598

    #46
    Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

    madis, sa võid nüüd 2 päeva juua ja rahulikult võtta :)

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #47
      Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

      Kindlasti mitte.. võistlus pole veel läbi :)

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #48
        Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

        Algselt postitas isenseven Vaata postitust
        madis, sa võid nüüd 2 päeva juua ja rahulikult võtta :)
        Ärge jamage, unibetil jääb rake võtmata ja järgmisel korral enam polegi SNG challenget, kus ma ka osa võiks võtta:)

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #49
          Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

          1. EritiMadis 1444 Pts
          2. runnar 725 Pts
          3. Velts 635 Pts
          4. uvais100 313 Pts
          5. albundy8 265 Pts
          6. Keevitaja 142 Pts
          7. poder131 105 Pts
          8. molbert 104 Pts
          9. Winner999 57 Pts
          10. Krokofanter 54 Pts

          Viimati uuendatud: 2010-07-12 08:26 EEST

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #50
            Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

            kuidas sa madis esimene oled, svenza ütles et sa ei oska mängida ju

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #51
              Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

              Svenza võib igast ¤#%¤# rääkida, no1 cares :).

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #52
                Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

                Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                Svenza võib igast ¤#%¤# rääkida, no1 cares :).
                Paistab et sulle on ikka eriti hinge läinud.
                Eile vedelesin terve päeva rannas, võtsin päikest, käisin ujumas, tegime grilli kaadriga, õhtul õlled ja jalka. Samal ajal no lifer grindib oma paketti ja higistab.
                Kolmas koht ja 150€ ka hea raskel ajal

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #53
                  Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

                  Ei mulle ei ole midagi hinge läinud. Lihtsalt ma tean, kui palju bsi sa räägid ja see läheb mu kõrvust lihtsalt mööda. Ja ma ei grindi mingi täiega ja veel vähem higistan, et keegi järgi jõuaks. Liiga easy, et pingutama peaks.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

                    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                    Paistab et sulle on ikka eriti hinge läinud.
                    Eile vedelesin terve päeva rannas, võtsin päikest, käisin ujumas, tegime grilli kaadriga, õhtul õlled ja jalka. Samal ajal no lifer grindib oma paketti ja higistab.
                    Kolmas koht ja 150€ ka hea raskel ajal
                    Kas hapud viinamarjad või mis?

                    Comment

                    • $$$
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1072

                      #55
                      Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

                      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                      Paistab et sulle on ikka eriti hinge läinud.
                      Eile vedelesin terve päeva rannas, võtsin päikest, käisin ujumas, tegime grilli kaadriga, õhtul õlled ja jalka. Samal ajal no lifer grindib oma paketti ja higistab.
                      Kolmas koht ja 150€ ka hea raskel ajal
                      OMG SA OLED NII LAHE!!!!!!!!!!!!

                      PANEME ILLI!!!!

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #56
                        Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        OMG SA OLED NII LAHE!!!!!!!!!!!!

                        PANEME ILLI!!!!


                        Haige XD

                        Comment

                        • olavike
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1269

                          #57
                          Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

                          Olete ikka kursis, et esikoht ei saa paketti vaid ainult pileti? Kohale peab ise jõudma ja öömaja samuti ise leidma:P

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #58
                            Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

                            Obv. See pole ju mingi probleem.

                            Comment

                            • kip
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 256

                              #59
                              Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

                              Kasumi eest saab piletid, hotellid jutud ka niiet np tõepoolest.

                              Comment

                              • kardpleier
                                Grinder
                                • Jul 2009
                                • 699

                                #60
                                Re: Eesti Sit and Go mängija Unibet Openile!

                                Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                                Paistab et sulle on ikka eriti hinge läinud.
                                Eile vedelesin terve päeva rannas, võtsin päikest, käisin ujumas, tegime grilli kaadriga, õhtul õlled ja jalka. Samal ajal no lifer grindib oma paketti ja higistab.
                                Kolmas koht ja 150€ ka hea raskel ajal
                                mida rohkem mängid seda raskemaks need ajad lähevad...

                                Comment

                                Working...