Saadame Tambet "Klamber" Kase P.... :P

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: Saadame Tambet "Klamber" Kase P.... :P

    Njaa oleme väga taga :( See on uskumatu, et kahe portaali peale on mängijaid räigelt kokku, facebookis on meil fänne rohkemgi kui klambri video hääli saanud :( :( :( Aga lihtsalt ei tule hääled kokku. Võitu siit tõenäoliselt enam ei tule aga üldine hääletus on nii madal :(

    Kes tahab veel aidata siis palun: http://www.facebook.com/unibet?v=app_4949752878

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: Saadame Tambet "Klamber" Kase P.... :P

      Ma ei väsi spammamast ja kindlalt hääletage ning levitage üleval asuvat linki (http://www.facebook.com/unibet?v=app_4949752878) või minu proofili wallil olevat linki (http://www.facebook.com/#!/profile.p...00000876215368) ka teistele!

      Comment

      Working...