3 x Playstation 3@TrioBet.com

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    3 x Playstation 3@TrioBet.com

    Surfasin TrioBeti lobbys ning leidsin sellise turniiri. Tegu $10+$1 Freezeout turniirigia, mis toimub 2. Detsember, kell 20.00 Eesti aja järgi, kus esimesed 3 saavad playstad. Mingit ametlikku infot TB kodukalt pole leidnud aga tundub, et tegu on osa TB jõulukampaaniast.
  • Uniquest
    Grinder
    • Oct 2008
    • 615

    #2
    Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

    Mis selle PS3 turuväärtus on, ~300€ äkki? "Overlay"-d vist ei tule päris, aga PS3-st ikka ära ei ütleks. :P

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

      Homme toon pleysta ära sellelt turniirilt, siis lastel hea ja ise teeks ka väikese ralli vahelduseks, vanasti olin vana kala ralli mängudes ;D

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #4
        Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

        Algselt postitas Uniquest
        Mis selle PS3 turuväärtus on, ~300€ äkki? "Overlay"-d vist ei tule päris, aga PS3-st ikka ära ei ütleks. :P
        Aasta tagasi maksis veel ca 10k vist. Tänase hinna leiad siit!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

          Algselt postitas Uniquest
          Mis selle PS3 turuväärtus on, ~300€ äkki? "Overlay"-d vist ei tule päris, aga PS3-st ikka ära ei ütleks. :P
          Overlay on ju GARANTEERITUD, sest tegu on lisatud ehk added auhindadega ning lugedes ja uskudes Keiss'i kommentaari, siis lisatud raha on ca 15k eeke.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #6
            Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

            Algselt postitas ranka
            Overlay on ju GARANTEERITUD, sest tegu on lisatud ehk added auhindadega ning lugedes ja uskudes Keiss'i kommentaari, siis lisatud raha on ca 15k eeke.
            tegu on eur turniiriga(ebaoluline aga siiski)
            mina ei saa lobby järgi küll aru, et oleks added turniir. eraldi prizepooli näha pole....
            kui võtta prize koguväärtuseks 7000x3 ca 21000, ja pilet on 11eur, siis overlay tekib kui on alla 123 mängija.
            et asi tegelikult minu arvates pingutust väärt oleks, võiks mängijaid olla alla 40.
            olen selle PL3-ga hokit tagunud hommikuni sõbraga, sõltuvus. aga tõenäoliselt jääb mängimata, kuna trenn samal ajal.

            Comment

            • gert23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

              Algselt postitas vsiu100
              tegu on eur turniiriga(ebaoluline aga siiski)
              mina ei saa lobby järgi küll aru, et oleks added turniir. eraldi prizepooli näha pole....
              kui võtta prize koguväärtuseks 7000x3 ca 21000, ja pilet on 11eur, siis overlay tekib kui on alla 123 mängija.
              et asi tegelikult minu arvates pingutust väärt oleks, võiks mängijaid olla alla 40.
              olen selle PL3-ga hokit tagunud hommikuni sõbraga, sõltuvus. aga tõenäoliselt jääb mängimata, kuna trenn samal ajal.
              ma ka trennis. Usun, et mängijaid tuleb kuskil 30-40tk.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

                Algselt postitas vsiu100
                tegu on eur turniiriga(ebaoluline aga siiski)
                mina ei saa lobby järgi küll aru, et oleks added turniir. eraldi prizepooli näha pole....
                Yeah, selle koha pealt panin vist puusse :S

                Comment

                • Uniquest
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 615

                  #9
                  Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

                  Kui juba üle 120 osavõtjaid koguneb, siis läheb veidi kahtlaseks, aga üldiselt ei pea turnal overlay-d olema ju, et ta hea mängija jaoks +EV oleks. 8)
                  Lisaks on tegu väga "top heavy" auhinnafondiga, peaks ka heale mängijale istuma. Mis ei istu muidugi on see, et kui asja kätte saad, siis pokkeri jaoks enam aega pole. ;D

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #10
                    Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

                    pleikar 3 on sittaks cool, vennal on olemas ja kuigi ma eriti mänge ei mängi siis ps3'ga on küll väga tuus mängida.

                    Comment

                    • leits

                      #11
                      Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

                      ohoo peaks ka mängima ...

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #12
                        Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

                        arvan, et turniiridel peaks olema overlay, et tasuks mängida(ka heal mängijal). ja ERITI veel neid, mille auhinnaks pole cash vaid mingid "asjad".


                        Algselt postitas ok2aa
                        pleikar 3 on sittaks cool, vennal on olemas ja kuigi ma eriti mänge ei mängi siis ps3'ga on küll väga tuus mängida.
                        nõus 100%. mitmeid kordi sõbra pool peale live homegame "paar" mängu teinud. koju jõuad hommikul......

                        Comment

                        • Kloonike
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 898

                          #13
                          Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

                          GTA IV-s on prostituute ja mente väga tore tappa, võtab ilusti tildi ära.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #14
                            Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

                            Võtan vist ka osa. Ag anagu kiuste netti pole täna terve päev. Õnneks ma olen kavalam kui ISP ja kasutan siis mobla netti.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #15
                              Re: 3 x Playstation 3@TrioBet.com

                              Kui juhtun hittima, siis väiksel vennal vähemalt korralik kink kuuse all.

                              Comment

                              Working...