MiniFTOPS XVI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #31
    Re: MiniFTOPS XVI

    hetkel 2st 2 FTOPSIL, kuigi tulemused on jube kurvaks teinud.
    PLOs 135. koht 144$
    10R 270. koht 180$(1r,1ao)
    HUs hetkel 2. ringis.....

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #32
      Re: MiniFTOPS XVI

      Stack OLI 40k, nüüd krt 10k fkn coolers.

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #33
        Re: MiniFTOPS XVI

        Hea alguse järel istun 21k stacki peal, 3 flipi olen peksa saanud ja üldiselt puuduvad käed millega mängida...

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #34
          Re: MiniFTOPS XVI

          Türr floppan tripsi ja vastane maja, stack 10k

          Ja bluffisin ennast välja, turnadest saab ainult tilti, MOTT

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #35
            Re: MiniFTOPS XVI

            vsiu 10% diili ei soovi? Olen ka 2. ringis HUs ;D

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #36
              Re: MiniFTOPS XVI

              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              vsiu 10% diili ei soovi? Olen ka 2. ringis HUs ;D
              mis diilist jutt on?

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #37
                Re: MiniFTOPS XVI

                Lol, HU turniiril 2 tüüpi on offline. Esimene ring kestab juba 1:24, gg.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #38
                  Re: MiniFTOPS XVI

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  Lol, HU turniiril 2 tüüpi on offline. Esimene ring kestab juba 1:24, gg.
                  75 minni ja blindid on 1500/3000

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #39
                    Re: MiniFTOPS XVI

                    Algselt postitas Char Vaata postitust
                    75 minni ja blindid on 1500/3000
                    Kõik 3-4 tuhat inimest võiks sitoutida ja jaanipäevaks oleks võitja teada. Skillgame.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #40
                      Re: MiniFTOPS XVI

                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      vsiu 10% diili ei soovi? Olen ka 2. ringis HUs ;D
                      ok, teeme 10% aga alates 32. koht ja ülesse.
                      mis su kasutaja on?

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #41
                        Re: MiniFTOPS XVI

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Lol, HU turniiril 2 tüüpi on offline. Esimene ring kestab juba 1:24, gg.
                        lol, tunnen ennast kõvasti paremini nüüd, et 1. voorus välja langesin.

                        edu vsiule ja teistele, kes mängivad.

                        Comment

                        • $$$
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1072

                          #42
                          Re: MiniFTOPS XVI

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          ok, teeme 10% aga alates 32. koht ja ülesse.
                          mis su kasutaja on?
                          Okei. Kasutaja on PuuraidurJohn . Edu.

                          1. ring vist läheb kaua kuna 2 sitouterit :D .

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #43
                            Re: MiniFTOPS XVI

                            Algselt postitas Char Vaata postitust
                            75 minni ja blindid on 1500/3000
                            1,5k/3k ei ole veel abiks....

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #44
                              Re: MiniFTOPS XVI

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              ok, teeme 10% aga alates 32. koht ja ülesse.
                              mis su kasutaja on?
                              rääkige ka selle diili loomust mulle?

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #45
                                Re: MiniFTOPS XVI

                                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                                lol, tunnen ennast kõvasti paremini nüüd, et 1. voorus välja langesin.

                                edu vsiule ja teistele, kes mängivad.
                                Damn, ma ainult sellepärast mängin, et FTP-de eest tundus pilet päris asjalik ost. Mulle need maratonsessioonid ei istu, aga loodetavasti teises ringis tõmbab keegi koti pähe.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...