Re: Saa osa Imre võidust
Absoluutselt, istusid vist ca 15k otsas ning kulutada 20% skalbijahiks pole üldse paha mõte. Mina sain hea duublivõimaluse ja sina shoti skalbile, täitsa win-win situatsioon :)
Algselt postitas Madis_89
Vaata postitust
Stack oli ka piisav tol hetkel, vähemalt mulle tundus nii.
Comment