Balti meistrikad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #1

    Balti meistrikad

    http://www.pokerclub.ee/var/banners/1/triobet_online2_468x60.swf

    A. Burgeti postitus pokernewsi foorumis:

    Balti Meistrivõistlused Internetipokkeris 2008

    Taas on kätte jõudnud aeg korraldada Balti Meistrivõistlused Internetipokkeris, et selgitada välja Balti riikide parimad pokkerimängijad! Kas eelmise aasta meister Hr. Ormisson Eestist (alias madiso7777) suudab sel korral oma tiitlit kaitsta?! Kõike seda näeme juba detsembri keskpaigas toimuvatel tiitlivõistlustel.

    Meistrivõistluste reeglid
    Balti Meister NL Hold'emis ja PL Omahas saavad TrioBeti poolt välja pandud kuldse randmeketi kirjaga: "Baltic Champion in Online Poker 2008 – NL Hold'em" ja "Baltic Champion in Online Poker 2008 – PL Omaha"

    Mõlemad turniirid annavad edetabeli punkte mida on võimalik näha TrioBeti pokkerikoolis ja veebilehel. Top 20 üldisest edetabelist on võimalus võita lisaauhindu TrioBeti poolt välja pandud €10000 auhinnafondist!

    Turniiride kava
    Põhiturniirid
    13.12 kell 17.00 CET (18.00 kohaliku aja järgi) PL Omaha €60+€4 (Freezeout)
    14.12 kell 14.00 CET (15.00 kohaliku aja järgi) NL Hold'em €90+€10 (Freezeout)

    Nädala finaalid
    11.12 kell 18.00 CET (19.00 kohaliku aja järgi) PL Omaha €16+€1 (Freezeout)
    12.12 kell 18.00 CET (19.00 kohaliku aja järgi) NL Hold'em €25+€2.50 (Freezeout)

    Nendele turniiridele saad osalema freerollide ja satelliitide kaudu või ostes pileti otse finaalturniiridele. Freerollid leiad MTT/Freerolls alt ning satelliidid MTT/Special alt.

    BOCIP €60+€4 Pot Limit Omaha
    Turniirid Osavõtumaks Info Kuupäev
    Finaal €60 + €4 Põhiturniir 13.12.2008
    Nädala finaal €16 + €1 Üks 4-st Finaali 11.12.2008
    Igapäevane turniir €1.70+ €0.10 Üks 10-st Nädala finaali Iga päev
    Igapäevased LOTTO turniirid €0.18 Üks igapäevasele turniirile Iga päev

    BOCIP €90+€10 No Limit Hold'em
    Turniirid Osavõtumaks Info Kuupäev
    Finaal €90 + €10 Põhiturniir 14.12.2008
    Nädala finaal €25 + €2.50 Üks 4-st Finaali 12.12.2008
    Igapäevane turniir €2.75+ €0.25 Üks 10-st Nädala finaali Iga päev
    Igapäevased LOTTO turniirid €0.30 Üks igapäevasele turniirile Iga päev

    Reeglid & Tingimused
    * Balti meister saab lisaks tiitlile ka kuldse Balti Meistri randmeketi (väärtus ca. €1000).
    * Võitja aktsepteerib oma osalusega seda, et TrioBet võib kasutada tema nime, pokkerialiast ja fotosid TrioBeti poolt korraldatavatel turundusüritustel, intervjuudes vm. kampaaniates.

    Bolditud tekst häirib ainult mind või ka kedagi teist?

    Banner lisatud Ranka poolt;
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Balti meistrikad

    wat, saaks aru, kui oleks mingi live-event satikas vms, aga see on küll üsna jabur.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Balti meistrikad

      Mind selles suhtes ei häiri, et nii või naa suht paljud mind teavad ja täiesti bohhui. Aga kui tahaksin hoida pokkerimaailmas madalamat profiili ning tahaks, et mind teataks ainult kasutaja nimepidi, siis häiriks 100% ja tõenäoliselt turniiril ei osaleks!

      EDIT: Ja muutsin originaalposti niipalju, et tegu on nüüdest "timed eventiga", et nädal enne finaalturniire ilmub sama teema ka foorumi allosas.

      Comment

      • Klamber®
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2008
        • 335

        #4
        Re: Balti meistrikad

        ei tea ei häiri, miks peaks ?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: Balti meistrikad

          Tundub, et on natuke üle pingutatud.

          Comment

          • Klamber®
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2008
            • 335

            #6
            Re: Balti meistrikad

            Algselt postitas Tigrano
            Tundub, et on natuke üle pingutatud.
            millega täpsemalt?
            kas põhjuseks on see et ei taha avaldada seda kui palju teenid ja/või midagi sellist ?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: Balti meistrikad

              Algselt postitas Klamber®
              millega täpsemalt?
              kas põhjuseks on see et ei taha avaldada seda kui palju teenid ja/või midagi sellist ?
              Netis mängides tänu pokkeri aliasele on võimalik tagada mängijal privaatsus. Miks peaks ühe turniiri pärast enda nime avalikustama. Põhjuseid võivad olla erinevad, miks keegi ei taha oma nime avalikustada.

              Comment

              • Klamber®
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2008
                • 335

                #8
                Re: Balti meistrikad

                Algselt postitas Tigrano
                Netis mängides tänu pokkeri aliasele on võimalik tagada mängijal privaatsus. Miks peaks ühe turniiri pärast enda nime avalikustama. Põhjuseid võivad olla erinevad, miks keegi ei taha oma nime avalikustada.
                jah hea point.

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #9
                  Re: Balti meistrikad

                  ma ei tahaks küll, et mu pärisnimi kuskil välja tuleks. tbh ma vist enne tuleks ise töölt ära kui hakkaks seal seletama, et mis see pokker on ja miks ma sõltlane olen jne jne...

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Balti meistrikad

                    Algselt postitas ok2aa
                    ma ei tahaks küll, et mu pärisnimi kuskil välja tuleks. tbh ma vist enne tuleks ise töölt ära kui hakkaks seal seletama, et mis see pokker on ja miks ma sõltlane olen jne jne...
                    VOT täpselt.

                    Kõige nõmedam ongi olla "poolkuulus" pokkerimängija. See tähendab seda, et pokkeriringkondades su nime, taset teatakse ja sind austatakse. Aga väljaspool pokkeriringkonda su nime seostatakse hasartmängusõltase ja musta maailmaga.

                    Siis parem olla kas täiesti tundmatu kuju varjudes oma foorumi kasutajanime taha ja teavad sind ainult sõbrad, kes peavad teadma või siis olla täiesti kuulus PokerStars (nagu Negreanu, Farha, Moneymaker jne), kellel on pappi nagu putru ning pole vaja kuskil selgitustööd teha.

                    Mina olen muidugi see esimene mängija ja natuke maybe kahetsen seda. Aga kuna ma olen elukutseline, siis polegi see eriti tähtis ,sest tööl selgitama ei pea, pere on viimaks (võttis aega üle aast), et pokker vist ei ole gämblerik hasartmäng. Aga tuttavatele, kes ei saa aru pokkerist, siis nendega ma enam oma nime pokkeriga eriti ei seo - väsinud seletamas ja nii või naa nad aru ei saa.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: Balti meistrikad

                      Algselt postitas ok2aa
                      ma ei tahaks küll, et mu pärisnimi kuskil välja tuleks. tbh ma vist enne tuleks ise töölt ära kui hakkaks seal seletama, et mis see pokker on ja miks ma sõltlane olen jne jne...
                      Just nimelt, sest tundub, et paljud ei saa aru, mis mänguga täpselt tegu on, isegi kui 10 korda oled seletanud ;D

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #12
                        Re: Balti meistrikad

                        Kõige parem on veel see periood, kui räägid, et tahaks töölt ära tulla ja pokkerit mängima hoopis hakata. Siis vaadatakse nagu nõdrameelset.

                        Comment

                        • farik666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 834

                          #13
                          Re: Balti meistrikad

                          alaska plaanid elukutseliseks hakata?

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #14
                            Re: Balti meistrikad

                            Kuna ma pensionisambaga pole liitunud, siis ma loodan, et äkki sellest saab minu pensionisammas. :)Aga aitab OT.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #15
                              Re: Balti meistrikad

                              Mul on küll super ema vähemalt, viimane kord kui helistas, siis küsis, kas võin juba koduseks jääda? ;D
                              Aga jah, me oleme veic off topic siin :P

                              Aga Baltikatest Võtaks ka heameelega osa muidu kui kuskilt pileti saaks, olex hea vahelduseks heade mängijatega mängida.

                              Comment

                              Working...