Eestlane Budapesti!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • erplander
    ekrelander
    • Oct 2008
    • 1029

    #46
    Re: Eestlane Budapesti!

    Comment

    • wedoit
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 458

      #47
      Re: Eestlane Budapesti!

      Algselt postitas ESTPatrick
      täna ei sobi, veel millalgi satikaid?

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #48
        Re: Eestlane Budapesti!

        tänks

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #49
          Re: Eestlane Budapesti!

          Varsti vb on juba UO niipalju eestlastets osavõtjaid, et mõtekas üürida juba mingi lennuk.

          Comment

          • wedoit
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 458

            #50
            Re: Eestlane Budapesti!

            Proovin siis satikatesüsteemiga hittida, alustan 3 euri buy-in freerollist poole tunni pärast :)


            Comment

            • mupsik
              Julm Donk
              • Sep 2009
              • 96

              #51
              Re: Eestlane Budapesti!

              Sai ka täna piletid ära ostetud - 4.märts Tallinnast vahemaandumisega Prahas ja 8 Märts tagasi - kokku 2900EEKu nägu, Expediast

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #52
                Re: Eestlane Budapesti!

                Sai siin vahepeal 3x reigitud käte special freerolle mängitud, kus esikoht sai 2750€ paketi ja 2-9 koht lohutuseks 100 euri ja 2 x küll jõudsin finaallauda aga AQ vs 88 mõlemal korral lõpetas eduka teekonna. Eile oli eriti huvitav turniir, kordagi flippama ei pidanud kuniks siis esimene kord finaallauas ja kohe out :P Käe võitja saigi lõpuks paketi kätte.

                Täna siis toimub kell 22.00 UO SEAT ONLY (1650€) 109 eurine VIIMANE satelliit (3 gar). Hetkel 20 osalejat. Proovisin korra üleeile 11 eurist freezeout satikat ja õnnestus võita ning edasi saada. Samuti võimalik täna kell 19.00 sama satikaga täna õhtusele viimasele lõppsatelliidile pääseda. 2 seats garant isegi ja 1500starting/15 min levelid.

                Pühapäeval toimub viimane 21.30 275€ 3 gar. täispaketi satelliit ja sinna võimalik veel läbi satelliitide kvalifitseeruda. Kõige paremad tunduvad 30€ freezeout turniirid. 2k starting/15min levelid.

                Comment

                • forell
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2009
                  • 350

                  #53
                  Re: Eestlane Budapesti!

                  Algselt postitas Keiss
                  Täna siis toimub kell 22.00 UO SEAT ONLY (1650€) 109 eurine VIIMANE satelliit (3 gar). Hetkel 20 osalejat. Proovisin korra üleeile 11 eurist freezeout satikat ja õnnestus võita ning edasi saada. Samuti võimalik täna kell 19.00 sama satikaga täna õhtusele viimasele lõppsatelliidile pääseda. 1500starting/15 min levelid.
                  Kas ventsli võtab kaissu kui seat-only ära hitid või mis plaan on? Kui jah siis ma prooviks kaa.
                  Oled uurind hotellide hindu vms?

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #54
                    Re: Eestlane Budapesti!

                    Ei ole oma pead hakanud vaevama hotellide hindade ja lennupiletitega aga kui see probleem kätte jõuaks siis küll saaks hakkama
                    Ventsli pidi ju Teeveri pruut olema ja mina ka hõivatud nii, et ei hakka vast üksteisele vägisi ka kaissu ronima :) Aga privadoril ja sul see võimalus "hittida" :D

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #55
                      Re: Eestlane Budapesti!

                      Kas keegi on veel neid lennupileteid vaadanud. Sry offtopicu prast, aga vaatan, et hinnad on seinast seina. Kas mingi lambisaidilt saab neid yldse bronnida?
                      Palju voivad piletid siis maxta kui ostan paar p2eva ennem turnat?

                      Comment

                      • Booyaka
                        FPP Pro
                        • Dec 2008
                        • 249

                        #56
                        Re: Eestlane Budapesti!

                        Kuna algne lend(4k) mis tahtsin bronnida napilt ninaeest ära võeti siis pidin võtma 4300.- maksva paketti. Bookinghouse teenust kasutasin. Seda palju nad enne turnat võivad maksta ei oska öelda.

                        Comment

                        Working...