Eestlane Budapesti!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Eestlane Budapesti!



    Eestlaste seas üha enam populaarsust koguv Unibet Open alustab oma uut hooaega 4.-7. märtsini toimuva Budapesti turniiriga. Siin on sinu võimalus sellest suurepärase turniiri melust osa saada! Osale vaid eestlastele mõeldud reigirallil ning võid võita 2750 Euro suuruse väärtusega paketi Budapesti Unibet Openile! Kaks nädalat vältava reigiralli auhinnafondi koguväärtus on ligikaudu 4000 Eurot!

    Pakett väärtusega €2750 sisaldab:
    • Majutust 4 ööks
    • Sisseostu turniirile: €1500 + €150
    • Raha reisikuludeks: (€350)
    • Hommiku- ja õhtusööki iga päev

    Kuidas võita?
    Võitmiseks ei pea sa tegema muud kui mängima ajavahemikul 18.-31. jaanuar Unibeti pokkeritoas ning iga päev anname punkte kümnele enim reiki maksnud mängijale. Kahe nädala jooksul kõige rohkem punkte teeninud mängija sõidab 4.-7. märtsini toimuvale Budapesti Unibet Openile.

    Punktid jagunevad:
    1. koht - 10 punkti
    2. koht - 9
    3. koht - 8
    4. koht - 7
    5. koht - 6
    6. koht - 5
    7. koht - 4
    8. koht - 3
    9. koht - 2
    10. koht - 1

    Auhinnafond:
    1. koht: pakett Budapesti Unibet Openile (€2750)
    2. koht: €500
    3. koht: €300
    4. koht: €150
    5. koht: €100

    Nõuded ja tingimused:
    - Kampaania kestab 18.-31. jaanuarini 2010.
    - Iga päev teenivad punkte 10 enim reiki kogunud Eesti mängijat.
    - Päevi arvestatakse Kesk-Euroopa (CET) aja järgi. Eesti aeg: CET+1
    - Jooksev paremusjärjestus avaldatakse Unibeti lehel iga päev v.a. laupäev ja pühapäev.
    - Reede, laupäeva ning pühapäeva punktid avaldatakse Unibeti lehel esmaspäeviti.
    - Iga mängija saab võita vaid ÜHE koha/paketi Unibet Open'ile.
    - Mängijad peavad olema vähemalt 18-aastased, et mängida Budapesti Unibet Open turniiril.
    - Iga paketi maksumus on €2750.
    - Sisseost turniirile on €1500 + €150.
    - Reisipakette/turniiri sisseoste ei saa vahetada raha vastu ega üle kanda teistele isikutele, samuti ei saa neid vahetada tulevaste Unibet Openi pakettide/sisseostude vastu
    - Kui võidate paketi ja ei saa turniiril osaleda, kaotab pakett kehtivuse
    - Mängijatel, kes võidavad koha Unibet Openile Unibeti kampaaniate, satelliitide või sponsorluse kaudu, on keelatud kanda konkurentide kaubamärgiga varustust/riietust.
    - Unibeti poolt sponsoreeritud mängijad peavad finaallauas kandma Unibeti kaubamärgiga varustust/riietust.
    - Unibetil on õigus muuta kampaania nõudeid ja tingimusi ükskõik mis ajal.
    - Unibetil on õigus kampaania ükskõik mis ajal lõpetada.
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #2
    Re: Eestlane Budapesti!

    Võitmiseks ei pea sa tegema muud kui mängima ajavahemikul 18.-31. jaanuar Unibeti pokkeritoas ning iga päev anname punkte kümnele enim reiki maksnud mängijale. Nelja nädala jooksul kõige rohkem punkte teeninud mängija sõidab 4.-7. märtsini toimuvale Budapesti Unibet Openile.
    Ei klapi ju?
    18. - 31. jaanuar ei anna kuidagi nelja nädalat kokku :)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Eestlane Budapesti!

      Algselt postitas olavike
      Ei klapi ju?
      18. - 31. jaanuar ei anna kuidagi nelja nädalat kokku :)
      Sain sellise promo Kalevilt ja ei oska ise midagi öelda. Saadan talle päringu ja ju ta siis täpsustab ise siin (või mulle) ning parandan artikli, kui tõesti viga sees.

      Comment

      • ksalla
        • Oct 2009
        • 38

        #4
        Re: Eestlane Budapesti!

        Täiesti õigus. Promo kestab kaks nädalat.

        Ranka, äkki saad parandused ka promoteksti sisse viia?

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #5
          Re: Eestlane Budapesti!

          Mis need eelmiste reigirallide tulemused olid?
          Üks oli näiteks 4 nädalat: 5. oktoober kuni 1. november

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Eestlane Budapesti!

            Algselt postitas ksalla
            Täiesti õigus. Promo kestab kaks nädalat.

            Ranka, äkki saad parandused ka promoteksti sisse viia?
            Parandused tehtud - Vapsik parandas foorumi teksti ja ma pealehe oma.

            Comment

            • olavike
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1269

              #7
              Re: Eestlane Budapesti!

              Algselt postitas kilu6
              Mis need eelmiste reigirallide tulemused olid?
              Üks oli näiteks 4 nädalat: 5. oktoober kuni 1. november
              Eelmiste rallide tulemused ei anna sulle mingit infot, sest makstud rake hulka või kogutud punkte see ei kajasta.

              Comment

              • ksalla
                • Oct 2009
                • 38

                #8
                Re: Eestlane Budapesti!

                Edetabel 18.01 järel


                Koht Alias Punkte
                1. Madiss 10
                2. granitEE 9
                3. luuser111 8
                4. Koidu 7
                5. seapea 6
                6. --maku-- 5
                7. kivinagu 4
                8. albundy8 3
                9. uvais100 2
                10. DeMarco77 1

                Comment

                • ksalla
                  • Oct 2009
                  • 38

                  #9
                  Re: Eestlane Budapesti!

                  Edetabel 19.01 järel
                  <pre>Koht Alias Punkte
                  1. Madiss 20
                  2. seapea 15
                  3.-4. kivinagu 12
                  3.-4. luuser111 12
                  5. granitEE 9
                  6.-7. ants99 7
                  6.-7. Koidu 7
                  8. HopeLess7 6
                  9.-10. Intsss 5
                  9.-10. --maku-- 5
                  albundy8 3
                  papirull 3
                  ithinkifold 2
                  uvais100 2
                  DeMarco77 1
                  JJ-54 1</pre>

                  Parandasin formaati -- Ranka

                  Comment

                  • ksalla
                    • Oct 2009
                    • 38

                    #10
                    Re: Eestlane Budapesti!

                    TOP 10 20.01 järel

                    Kood:
                    Koht  Alias Punkte 
                    1.   Madiss  30 
                    2.   seapea  24 
                    3.   kivinagu 20 
                    4.   ants99  14 
                    5.   luuser111 12 
                    6.   Intsss  11 
                    7.   granitEE  9 
                    8.   Koidu   8 
                    9.   HopeLess7 6 
                    10.-11. Kekoski  5 
                    10.-11. --maku--  5

                    Comment

                    • Sebastian_du
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 232

                      #11
                      Re: Eestlane Budapesti!

                      Algselt postitas ranka
                      - Mängijad peavad olema vähemalt 18-aastased, et mängida Budapesti Unibet Open turniiril.
                      Tähenärimine aga kas mitte 18 aastastel ei ole Eestis mängimine keelatud(Mitte et keegi seda kontrolliks aga kui kui võitja juhtub sedapsi olema ja kuskile pisikese meediakajastuse saab siis on bueno ju)

                      Comment

                      • olavike
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1269

                        #12
                        Re: Eestlane Budapesti!

                        Algselt postitas Sebastian_du
                        Tähenärimine aga kas mitte 18 aastastel ei ole Eestis mängimine keelatud(Mitte et keegi seda kontrolliks aga kui kui võitja juhtub sedapsi olema ja kuskile pisikese meediakajastuse saab siis on bueno ju)
                        See on puhtalt Unibeti probleem :)

                        Comment

                        • wedoit
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 458

                          #13
                          Re: Eestlane Budapesti!

                          Mul ka mõte, et võiks minna Budapesti seda turkat mängima. Kuna ma volüümi ei suuda toota ilmselt, et rakerace'i võita, siis tuleb otse sisse osta. Ilmselt saab seal eestlaste konsentratsioon ruutmeetri kohta päris tihe olema.

                          Comment

                          • olavike
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1269

                            #14
                            Re: Eestlane Budapesti!

                            Algselt postitas wedoit
                            Mul ka mõte, et võiks minna Budapesti seda turkat mängima. Kuna ma volüümi ei suuda toota ilmselt, et rakerace'i võita, siis tuleb otse sisse osta. Ilmselt saab seal eestlaste konsentratsioon ruutmeetri kohta päris tihe olema.
                            Rakerace juba nädal aega kestnud ka, nii et hetkel alustades pole niiehknaa võimalust ju :)

                            Comment

                            • wedoit
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 458

                              #15
                              Re: Eestlane Budapesti!

                              No ehk kunagi mingid satikad ka tehakse. Hea, kui live satikad ka lisaks oleks. Pmst kohale minemise vaev :D

                              Comment

                              Working...