tarvi ma juba 2 päeva siin kui sa tähele pole pannud...
good luck svenza...
ise kahjuks ei saa E-d teha kuna stars pani näkku arvasin et 1k ammu koos juba.. tegelikkuses jäi 36 VPP puudu :S
ilusti sisustatud tnane õhtu.. 4 table tile.. 1 laud Qual A svenza laud.. elan vaikselt omaette kaasa.. teine laud NL25 proovin kuda läheb.. kolmas laud Qualifier B enda oma ja 4jas laud NL10 :P
Comment