Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #16
    Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

    Algselt postitas hotcocacola
    võtan osa ja täitsin blogi :P http://hotcocacola.blogspot.com/
    Ise tegid selle logo?
    Või varastasid kuskilt? :P

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #17
      Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

      Algselt postitas olavike
      Ise tegid selle logo?
      Või varastasid kuskilt? :P

      Tuunisin ümber kunagise esimese bloggerite freerolli logo, st praegune:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





      Vana:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

        Sain Andres Burgeti käest informatsiooni, et meie alafoorumi päevikute sektsioonis olevad päevikud lähevad ka arvesse. Päris pead pakule ei pane (äkki sai valesti aru) aga eks proovige ja andke kindlasti teada, kas läks arvesse või mitte.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #19
          Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

          Algselt postitas ranka
          Sain Andres Burgeti käest informatsiooni, et meie alafoorumi päevikute sektsioonis olevad päevikud lähevad ka arvesse. Päris pead pakule ei pane (äkki sai valesti aru) aga eks proovige ja andke kindlasti teada, kas läks arvesse või mitte.
          ma hommikul saatsin meili koos oma päeviku lingiga.. läks arvesse...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

            Algselt postitas Rage
            ma hommikul saatsin meili koos oma päeviku lingiga.. läks arvesse...
            Selle foorumi päeviku lingiga siis? Kui jah -- andke tuld AGA ENNE JÄLGIGE REEGLEID JA PÄEVIKUSSE TULEB KIRJUTADA POST:
            Postituse tekst: Osalen 29.11.2009 toimuvatel TrioBeti bloggerite freerollil.

            ning oleks hea, kui lisaksite ka hotcocacola tuunitud pildi:


            PS! Kui Teil on sõpru, kes mängivad pokkerit ja peavad blogi (mitte pokkeriblogi) siis andke ka neile teada sellest toredast üritustest.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #21
              Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

              mul läks ka läbi , im in

              Comment

              • Ahangama
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 615

                #22
                Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

                Algselt postitas vilkar
                aga, kui luua uus blogi hetkel ja alustada sissekannetega? läheb arvesse või ?

                oleks ka huvitatud osalema aga pole oma blogiga alsutanud veel aga mõtteid on olnud...
                Müüa riiuliblogid :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

                  Panin Orkutisse oma piltide alla ka tolle reklaam teksti ning hotcocacola muudetud pildi.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #24
                    Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

                    Viimane post siinses blogis/päevikus aasta vana :D Häbi saata sellist Andresele.Mõtleme.

                    Comment

                    • oitarvi
                      Vana Tegija
                      • Jan 2009
                      • 1231

                      #25
                      Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

                      Küsisin Andreselt veel üle, et ütles peaks küll sobima ka foorumisisene blogi seal turniiril osalemiseks.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

                        Algselt postitas oitarvi
                        Küsisin Andreselt veel üle, et ütles peaks küll sobima ka foorumisisene blogi seal turniiril osalemiseks.
                        Jah sobib ja testitud ka juba :) Ärge rohkem teda enam piinake selliste küsimustega.

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #27
                          Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

                          Pump it up


                          5h remaining

                          Comment

                          • KeRRRt
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 774

                            #28
                            Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

                            küsiks üle, et kui palju see algstäck seal ka on :) ?

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #29
                              Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

                              GL!

                              Comment

                              • olavike
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1269

                                #30
                                Re: Järjekordne Bloggerite Freeroll TrioBeti pokkeritoas

                                Turniir hakkab ikka kell 17.00 Eesti aja järgi (16.00 CET)!

                                Comment

                                Working...