Pokerstarsis privaat turniir

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • njuga
    Räme Fish
    • Nov 2009
    • 2

    #1

    Pokerstarsis privaat turniir

    Nii, mõned mu tuttavad korraldasid siis ühe väikse pokkeri turna PSis. Buy in on 5.50$, mis peaks olema kõigile kohane, nii et tulge ja joinige. Lähete Tourneys-Private ja sealt otsite välja turniiri nimega "Leet Liiga". Turniiri parool on asdasd. Turniir ise hakkab täna(8. november) kell 8.
    Kui on palju huvilisi, siis võib teha selle asja iganädalaseks.

    kuna ma ise uus liige siin foorumis ja ei tea millised haid siin mängivad siis palun ärge pahandage kui see turniir on teie arust mõttetu või jama
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: Pokerstarsis privaat turniir

    a sõpradega kokkumängu ka teete ikka jah? :D

    Comment

    • njuga
      Räme Fish
      • Nov 2009
      • 2

      #3
      Re: Pokerstarsis privaat turniir

      ei kusjuures :)
      kõik enamvähem teame üksteist läbi csi aga kokku küll ei mängi :D

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #4
        Re: Pokerstarsis privaat turniir

        Algselt postitas Tarmonator
        a sõpradega kokkumängu ka teete ikka jah? :D
        PARANOIA ! :D

        Comment

        Working...