$1 Milion Turbo Takedown

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #16
    Re: $1 Milion Turbo Takedown

    Algselt postitas Vapsik
    Sama siin, aga kas enne oli see sisseost ka 3000 FPP-d?
    2000 oli imo.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #17
      Re: $1 Milion Turbo Takedown

      algul oli 5k, siis alandati 3 peale ja 3kordistati max playersit imo

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #18
        Re: $1 Milion Turbo Takedown

        Eelmised 1MTT olid 2k FPP-d. Ilmselt see 3K mõned kuud tagasi toimunud küsitluses enimpakutu, et fieldi vähendada nati. Ise vist sama pakkusin...

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #19
          Re: $1 Milion Turbo Takedown

          Algselt postitas leits
          1.1 milli maksab eestis audi TT .. HALLLO=????

          tt rs maksab 1 mill ja veits peale ..
          lol @ "eestis maksab". eestis on kõik asjad tyrastunud imehindadega. ärigeeniused tulevad lagedale ideega importida mingit sitta, väänavad mugavalt 400% otsa ja idioodid, kes pole põlvast kaugemale saanud, muudkui ostavad. mina selles riigis ei jõuaks elada. ma siinse päevapalga eest jõuan omale osta 5 paari hilfigeri teksasid, eestis peaks vähemalt kaks päeva ühe paari nimel rügama. palun seletage mulle loogikat ?

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #20
            Re: $1 Milion Turbo Takedown

            kus sa vennike pesitsed siis?

            Ja noh USA-ga ei anna tõeasti võrrelda :D kui seal maksab auto mingi 40k$ siis eestis vähemalt 1mill..

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #21
              Re: $1 Milion Turbo Takedown

              Algselt postitas Cash87
              kus sa vennike pesitsed siis?

              Ja noh USA-ga ei anna tõeasti võrrelda :D kui seal maksab auto mingi 40k$ siis eestis vähemalt 1mill..
              Londonis elan. Ma eestis olles käin igasugustest kaubanduskeskustest ilgelt suure kaarega mööda. Viimane kord kui sisse astusin, oli instatilt. Mingi "ostuöö" või kurat teab misasi see oli, kõik asjad pidid ilgelt odavate hindadega olema... alb akkas. Ükskõik misasja me võrdluseks võtame, siis saab tunnitasu / item kordades rohkem. Ja ma saan keskmist palka.

              Autohindadest ei hakka ma parem üldse rääkima, vennad veavad siit suht eeskujulikus sõidukorras asju eesti lammutustesse...

              Comment

              • akristjan
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 406

                #22
                Re: $1 Milion Turbo Takedown

                Algselt postitas vennike
                Londonis elan. Ma eestis olles käin igasugustest kaubanduskeskustest ilgelt suure kaarega mööda. Viimane kord kui sisse astusin, oli instatilt. Mingi "ostuöö" või kurat teab misasi see oli, kõik asjad pidid ilgelt odavate hindadega olema... alb akkas. Ükskõik misasja me võrdluseks võtame, siis saab tunnitasu / item kordades rohkem. Ja ma saan keskmist palka.

                Autohindadest ei hakka ma parem üldse rääkima, vennad veavad siit suht eeskujulikus sõidukorras asju eesti lammutustesse...
                Oxford streetilt saad paevapalga eest 5 paari hilfingereid? :P

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #23
                  Re: $1 Milion Turbo Takedown

                  Algselt postitas akristjan
                  Oxford streetilt saad paevapalga eest 5 paari hilfingereid? :P
                  ok, sealt saan 2-3. oxford street on üldse üks väga mõttetu koht. ei viitsi trügida seal turistide vahel.

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #24
                    Re: $1 Milion Turbo Takedown

                    Kas mina olen ainukene loll, kes ei leia sellele sateliite?

                    Comment

                    • $$$
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1072

                      #25
                      Re: $1 Milion Turbo Takedown

                      Tundub, et pole neid.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #26
                        Re: $1 Milion Turbo Takedown

                        Algselt postitas masterpuppet
                        Kas mina olen ainukene loll, kes ei leia sellele sateliite?
                        pole neid pragu veel jah, muidu saad sealtsamast turniiri lobbyst näha satikaid.

                        Comment

                        • onuark
                          Pokkerihai
                          • Oct 2009
                          • 1760

                          #27
                          Re: $1 Milion Turbo Takedown

                          Nüüdseks juba satikad käivad täie hooga!
                          Peaks isegi proovima.
                          Viimati sai Porschet jahitud, aga tuhkagi.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: $1 Milion Turbo Takedown

                            Kahju, et nad on turniiri väljamaksete formaati muutnud. Enne said 10,000 pappi, nüüd ainult 5000 esimest. Kunagi kui 10,000 ja late regamine kestis 1 tund, siis esimese tunni lõpuks oli 10-12k inimesi alles. Põhimõtteliselt piisas siis regamisest ja 0 käe mängimisest, et saada rahadesse. Nii oleks saanud meeletult lihtsalt pappi teha, kuna korduvate cashimiste puhul jookseb boonus.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #29
                              Re: $1 Milion Turbo Takedown

                              Algselt postitas ranka
                              Kahju, et nad on turniiri väljamaksete formaati muutnud. Enne said 10,000 pappi, nüüd ainult 5000 esimest. Kunagi kui 10,000 ja late regamine kestis 1 tund, siis esimese tunni lõpuks oli 10-12k inimesi alles. Põhimõtteliselt piisas siis regamisest ja 0 käe mängimisest, et saada rahadesse. Nii oleks saanud meeletult lihtsalt pappi teha, kuna korduvate cashimiste puhul jookseb boonus.
                              top 100 võiks raha saada ja turniiriks PLO super turbo :)

                              Comment

                              • Tregeq
                                Jube Noob
                                • Jun 2009
                                • 157

                                #30
                                Re: $1 Milion Turbo Takedown

                                yeah! Ma sumistasin endale just läbi 600se satika pileti ära :)

                                Comment

                                Working...