TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #16
    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

    viga - olen "lenC31" trios enda teada

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

      Algselt postitas lenC
      viga - olen "lenC31" trios enda teada
      Do not worry (tõlge: ära muretse). Burgetile saatsin lenC31, kontrollisin just üle.

      Comment

      • Raido428
        Jube Noob
        • Jun 2009
        • 156

        #18
        Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

        Ma trios suht uus. Jäin sellest rongist maha jah?

        Comment

        • Muusik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 378

          #19
          Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

          mis esimese turna pass on?

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #20
            Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

            täna siis kella 21-sast lahingusse

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #21
              Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

              mis turna parool on??

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #22
                Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

                Algselt postitas Rage
                mis turna parool on??
                +1

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

                  TRAAAA. Turna parool on ka teises arvutis, kui ma ei eksi siis oli ehk League1 või miski selline. Oot kohe proovin ära häkkida :P

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #24
                    Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

                    Algselt postitas ranka
                    TRAAAA. Turna parool on ka teises arvutis, kui ma ei eksi siis oli ehk League1 või miski selline. Oot kohe proovin ära häkkida :P
                    emm.. mis krdi ime moodi sul suhtlus käib siis? et kõik asjad teises arvutis.. ma loodan et sa meilinduses POP3'e ei kasuta ometi..

                    Comment

                    • Asta62
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 53

                      #25
                      Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

                      Keegi saab et 2,2EUR liiga raha mulle triosse ja mina starsi 5$?

                      SAIN.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

                        Ja nahhui seda parooli sinna vaja oli, nii või naa saavad need teada, kes tahavad.

                        EDIT: kõik osalejad said parooli

                        Comment

                        • Raido428
                          Jube Noob
                          • Jun 2009
                          • 156

                          #27
                          Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

                          Algselt postitas Raido428
                          Ma trios suht uus. Jäin sellest rongist maha jah?
                          Ma siin omal käel lugesin, et meeskonna liikmeid saab hiljem ka lisada. Äkki kui ranka viitsib siis paneb mind homseks kirja.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

                            Algselt postitas Raido428
                            Ma siin omal käel lugesin, et meeskonna liikmeid saab hiljem ka lisada. Äkki kui ranka viitsib siis paneb mind homseks kirja.
                            Puhu mu postkasti oma ees - ja perenimi ning TrioBeti alias (see nimi, mis on lauas).

                            Ja väike teadaanne:

                            Tere!

                            12 & 13 oktoobri Pokkeriliiga turniirid on tühistatud kuna need kattuvad
                            Eesti Online pokkeri meistrivõistlustega. Jätkame liigaga 19.10. Edu!


                            Tõenäoliselt OPEMV pärast.

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #29
                              Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

                              Aga need kes meie tiimis pole need mängida niisama ei saagi siis jah? Kahju pljäät

                              Comment

                              • somka
                                Julm Donk
                                • Apr 2009
                                • 85

                                #30
                                Re: TrioBeti meeskondlik pokkeriliiga #3

                                Sitt lugu seekord, aa vs 99 ja pfai, river 9 . Tahtis täna nii minna.

                                Comment

                                Working...