Varssavi Unibet Openi reigiralli

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #31
    Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

    Ei Unibetis ma suureks reigi genereerijaks küll ei hakka :D.
    Aga Unibetis/Triobetis tihti igast turniirid ja sellepärast HUDiga palju sekeldusi.

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #32
      Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

      Algselt postitas variatsioon
      tõmbasin viimase verisiooni lihtsalt.

      aga eriti ei mõista miks sa unibetis mängima hakkad.. mõned prima toad pakuvad 60% rakebacki aga sina lähed sinna kus saab 30%
      Super TY.
      v5.2 minul microgaminguga ei funkand aga lasin beta 29.1 peale.... super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Importis kohe paar tuhat kätt ära... efffiiiiinggggggg finalllyyyy

      Comment

      • Maheaatom
        Grinder
        • Oct 2008
        • 958

        #33
        Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

        Algselt postitas variatsioon
        aga eriti ei mõista miks sa unibetis mängima hakkad.. mõned prima toad pakuvad 60% rakebacki aga sina lähed sinna kus saab 30%
        Primas ei tohi keegi pakkuda otse ja avalikult oma mängijatele üle 30% rakebacki (pakkujad on pokkeritoad, mitte affiliated). Suurema % diilid sünnivad pokkeritoa ja mängijavahelises kokkuleppes ja seal on määratud mitmeid asju nagu näiteks mängukohustus, mis tähendab et näiteks, et reiki tuleb genereerida igas kuus tuhandetes eurodes jne. Vähemasti varem andis ka Unibetis 50% rakebacki välja kaubelda (kas ka 60?) ja ma soovitaks sellisel juhul ikkagi seal mängida turvalisust ja mugavat arveldamist silmas pidades.

        Comment

        • sorm
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1511

          #34
          Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #35
            Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

            variatsioon palju reiki maksid tabelis 2 koha saamiseks.
            loodan, et hitid paketi 8)

            Comment

            • sorm
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1511

              #36
              Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

              Ja igaks juhuks olgu öeldud, et päevi arvestatakse Kesk-Euroopa (CET) aja järgi. See tähendab, et punktide arvestamise päev lõpeb Eesti aja järgi 01.00.

              Comment

              • sorm
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1511

                #37
                Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

                Algselt postitas pikk28
                variatsioon palju reiki maksid tabelis 2 koha saamiseks.
                loodan, et hitid paketi 8)
                Ma loodan, et ta ei hiti :D

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #38
                  Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

                  See tundub, et on päris huvitav taktika ja passimise mäng. Mõni päev võib õige lihtsalt oma edetabelipunktid kätte saada, mõni päev ja eriti alguses on, kus vendadel vere maitse suus, et saaks aga oma 8 punkti min kätte.

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #39
                    Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

                    Algselt postitas variatsioon
                    aga arvatavasti mõned vennad jagavad kontot ja mängivad 24/7.
                    8. annejapriit 3

                    õnnestunud kasutajanime valik vist

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #40
                      Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

                      Algselt postitas LuuK
                      8. annejapriit 3

                      õnnestunud kasutajanime valik vist
                      :D IRW

                      Comment

                      • sorm
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1511

                        #41
                        Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

                        Variatsioon vist loobus?

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #42
                          Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

                          Algselt postitas sorm
                          Variatsioon vist loobus?
                          jeps.. need rakeraced ei ole minu jaoks..
                          mulle ikka meeldib winrate taga ajada ja päevas 2h rahulikult pelada..

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #43
                            Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

                            Algselt postitas variatsioon
                            jeps.. need rakeraced ei ole minu jaoks..
                            mulle ikka meeldib winrate taga ajada ja päevas 2h rahulikult pelada..
                            Mul jäi võibolla vale mulje, aga too üritus ongi selline maratoni värk, et kes suudab iga päev keskmiselt sisse panna aega, see võidab neid, kes suudavad mõned päevad superraket genereerida.

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #44
                              Re: Varssavi Unibet Openi reigiralli

                              Mulle just maraton istub :D

                              Comment

                              Working...