Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #706
    Re: Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

    Algselt postitas Fortune
    parem oleks, kui sa selle **** ikka nüüd kinni paned stennn
    Keisile tõmas ka kotti pähe TT ja Turnis T

    Keisil oli AJ vist ja flopis oli A vms

    Comment

    • stennn
      PokkeriÕpetus.eu Coach
      • Oct 2008
      • 189

      #707
      Re: Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

      pf ai. see on flip btw

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #708
        Re: Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

        Algselt postitas vilkar
        Keisile tõmas ka kotti pähe TT ja Turnis T

        Keisil oli AJ vist ja flopis oli A vms
        jah nägin seda, aga edasi ei viitsi enam vaadata, kaon magama ära.

        Siinkohal peab leitsi rsk tsiteerima :"Turnad on homodele." Faking tilt.

        Comment

        • xpeepx
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 49

          #709
          Re: Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

          Algselt postitas ranka
          see tuba on rigged
          Jep!
          letrap AA vs. AJ - KQxJJ

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #710
            Re: Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

            [Observer]Pederast> prossad on pededele

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #711
              Re: Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

              Algselt postitas Codecci
              [Observer]Pederast> prossad on pededele
              irwww

              gg priit or smtg

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #712
                Re: Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

                gg

                FT oli sitaks põnev :D, minuarust chatis toimub igastahes rohkem kino ja huumorit kui lauas:D
                ääretult kahju, et stennn turnat kinni ei pannud :/



                btw, kas keegi hittis unibetis ennustades :D ???

                Comment

                • sirPriit
                  Räme Fish
                  • Oct 2009
                  • 1

                  #713
                  Re: Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

                  Aitäh kõigile, kes kaasa elasid.

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #714
                    Re: Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

                    Algselt postitas lenC
                    ära calli 3-bette oop, keiss
                    Heh callin ikka reraiset eriti ranka vastu(ta raudselt tahtis mängida lihtsalt minu vastu, seda ma tunnetasin kohe), aga mul polnud 99 ja JJ ja kindlasti mitte ei tahtnud ma "safety" floppi näha vms, lollol. Tahtsin lihtsalt ranka vastu mängida ja 50-50 tahtsin callida riveris aga noh wp! Palju õnne käe võitmise puhul, ma eriti selliseid väikseid lahinguid võtan huumoriga.

                    A9o reraiseda utg raiset all-ini chipleaderi vastu pole just samuti mingi ülipro mäng?


                    Ise siis valel ajal bluffisin alguses ja calli ma olekski ainult väga-väga hea käe käest saanud ja ta ajas mul pea ikka kole sassi oma minraisede ja minbetidega, aga nagu hiljem näha oli, oligi julm fish ja andis oma ilusa stacki jube kergelt ja kiiresti ära. Ma arvasin, et vennike kaitseb mingit nõrka emandat vms :P
                    http://www.pokerhand.org/?4799086 Peale seda sain mingi 700 chipi pealt 20k peale üles, ei saa kurta eriti. Paraku sain 4 x pildipaari ja 2 x reraisega võtsin maha ja 2x sain blindid muidugi.

                    Viimane käsi oli minu poolt hea muuv ma pakuks. Suht 50-50 vähemalt, et saan poti juba preflop kätte ja kasvatan 50% stacki võitluseta või saan flipi+dead money. Aga noh ei tulnud ära seekord. http://www.pokerhand.org/?4798931

                    Aga jah see, et prima rigged on ... ammu selge :D 3outerid tulevad 50-50 ja mast samuti.

                    Võitja üle on hea meel. Ja sõbra üle ka, kes sai 5. koha ja oli mõnda aega chipleader. Ta primas üldiselt ei mängi, nice work! Sai väikse eduga nupud ka sisse, aga see prima ju :P

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #715
                      Re: Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

                      Algselt postitas Keiss
                      ...
                      A9o reraiseda utg raiset all-ini chipleaderi vastu pole just samuti mingi ülipro mäng?
                      ...
                      Määäh, selle nimi squeeze play. A9 toimib blockerina ässade ja AX vastu, seega väiksem chance, et tal on mõni suur äss, millega ta tahab stäkkide peale mängida. 99-QQ vastu olen sitas olukorras, muud täiesti OK + peale selle oli stenni poolt dead money sees ning tema calling range vastu flippan. Peale selle võinuks stennn mu vastu veel teha loosema calli (oleneb, kui loose ta calling-range aga kui väikesed suited ässad ta ranges, siis oleks võind ta seda teha), kuna enne sõdisin temaga piisavalt.

                      Ainukeseks probleemiks oli tolle venna (verniil või mis ingaes ta nimi oli) puhul, et mul ei olnud ta vastu reade. Tundus tight aga ei arvanud ,et nii tight. Positiivne see, et mäng oli tema suhte vaakumis ja võib vabalt panna maha AJ ning isegi AQ, rääkimate väikestest paaridest.

                      Arvan, et tegu oli +cEV liigutusega aga iseasi, kas turniirielule too hea on. Oleksin võinud vabalt passida aga mulle ei meeldi stäkki väikeseks lasta - olin valmis 70:30 olukorda vastu võtma ja teeksin seda uuesti.

                      Kokkuvõte: IMO see ei olnud halb mäng.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #716
                        Re: Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

                        Üldiselt ju turnadel nii varasest positsioonist mingi crapiga ikka ei tõsteta ja turniirielu ma pigem silmas pidasingi. Lihtsalt suurem stack seal calliks sind ära väga suure tõenäosusega kuna ta ei karda, et teisel callijal midagi erilist oleks ja samuti saab ta oma stacki suuruse tõttu lubada loosemat calli. Eriti kui ta usub, et ka sina võid squeezida, sest dead money tuli sisse. Ja ma tean, mida tähendab squeeze :D Tegin seda ise korduvalt, tasus ära, lõpuks küll ei vedanud enam.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #717
                          Re: Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused Unibetis

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          that made my day :D

                          Comment

                          Working...