Beat the Staff@TrioBet.com

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Beat the Staff@TrioBet.com

    Oled sa kunagi mõelnud kes on need kes TrioBeti pokkerituba juhivad? Pakume nüüdsest võimalust meie pokkeritiimiga online turniiridel kohtuda, mängides "Beat the Staff" turniiridel, milles TrioBeti pokkeritiimi töötajad on need kelle pea eest on välja pandud eripreemiad!

    Iga kord kui lööd turniirilt välja TrioBeti tiimi mängija saad oma pokkerikontole lisaauhinnana tervelt €50 ning loomulikult on sul võimalus võita lisaks veel ka turniiri auhinnaraha!

    Neil turniiridel on osavõtumaks koos korraldustasuga €10+€1 ja turniirid toimuvad iga kuu esimesel pühapäeval kell 19:15 CET. Turniirid leiate “Scheduled Tournaments” / “Special” alt.

    Need on aliased keda turniirilt välja lüüa!
    Anders_K (Anders Karlsen)
    Andres_B (Andres Burget)
    Patrik_B (Patrik Backlund)
    Taivo_E (Taivo Egel)
    Roger_B (Roger Bredesen)
    Jens_J (Jens Jadbäck)

    Juhul kui bounty mängija võidab turniiri, saab pearaha omale teisele kohale tulnud mängija.
    Juhul kui bounty mängija saavutab koha mille eest makstakse auhinnaraha, läheb võidetav summa järmise kuu turniiri auhinnafondi!

    Teadmiseks - mõnedel turniiridel ei saa kogu pokkeritiim korraga osaleda.
    Küsimuste korral saate mängu ajal kirjutada chatis ning me vastame (inglise keeles)

    Edu!
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #2
    Re: Beat the Staff@TrioBet.com

    Mitu kuud see 'promo' on ?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Beat the Staff@TrioBet.com

      lahe ;D
      summad ka päris peened :)

      Comment

      • olavike
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1269

        #4
        Re: Beat the Staff@TrioBet.com

        Algselt postitas Madis Very
        Mitu kuud see 'promo' on ?
        Vaevalt nad seda hetkel isegi teavad.
        Vaatavad, kuidas rahvas huvi tunneb.
        Igatahes päris huvitav ettevõtmine

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #5
          Re: Beat the Staff@TrioBet.com

          usun, et seal minnakse mingite ime kättega sisse et teha mingi mystiline suckout tüüpidele....

          peaks ka proovima aga eks vaatab, sitt mängida kui iga käsi keegi all inn pressib

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #6
            Re: Beat the Staff@TrioBet.com

            miks sitt? Lihtsalt oota kätt ja raha tuleb...

            Mängi selle nimel, et saada turniirivõit. Kui tuleb lisaks bounty, seda parem.

            Comment

            • vinney
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 473

              #7
              Re: Beat the Staff@TrioBet.com

              Algselt postitas vilkar
              usun, et seal minnakse mingite ime kättega sisse et teha mingi mystiline suckout tüüpidele....

              peaks ka proovima aga eks vaatab, **** mängida kui iga käsi keegi all inn pressib
              obv ju kui bounty lükkab nuppe ja su stäkk katab ta ära siis oddsid on et callida any2

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Beat the Staff@TrioBet.com

                Algselt postitas vinney
                obv ju kui bounty lükkab nuppe ja su stäkk katab ta ära siis oddsid on et callida any2
                Oleneb, mis bounty hind ja turniiri hind ning esikoht.

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #9
                  Re: Beat the Staff@TrioBet.com

                  Algselt postitas ranka
                  Oleneb, mis bounty hind ja turniiri hind ning esikoht.

                  turna hind oli 10 euri ja bounty oli vist 50 euri kui nüüd õigesti mäletan, eelmine kord võttis osa sirka 100 inimest , ise langesin välja miski 40-50 ringis ja ühtegi bountyit ei kohanud...

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #10
                    Re: Beat the Staff@TrioBet.com

                    Kui ca 30 vms alles olin andsin oma TPTKiga bountyle duubli ;D

                    Comment

                    • olavike
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1269

                      #11
                      Re: Beat the Staff@TrioBet.com

                      Täna siis järjekordne Beat The Staff :)
                      20:15 meie aja järgi.

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #12
                        Re: Beat the Staff@TrioBet.com

                        regatud

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #13
                          Re: Beat the Staff@TrioBet.com

                          Algselt postitas hoss23
                          regatud
                          railin kõrvalt ;D

                          Comment

                          • olavike
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1269

                            #14
                            Re: Beat the Staff@TrioBet.com

                            Kui Staffiliige ikka oma 75s'ga mu QQ ära crackib, siis pole miskit teha...

                            Comment

                            Working...