TrioBet'i "Live" Texase sateliit-turniirid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • akristjan
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 406

    #16
    Re: TrioBet'i "Live" Texase sateliit-turniirid

    Teeme nii!! :)

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #17
      Re: TrioBet'i "Live" Texase sateliit-turniirid

      vaata OLympicu lehelt.
      1100.- freezout, 100K guar. kui eesti-soome turniirile ei saadud 100 inimest kokku, siis usun et ka sinna ei tule üle 70-75 inimese.
      kuldsed jah, sest seal on ju overlay Wink
      Ojah ma vist olen põmmpea,aga ei leidnud Olympicu lehelt midagi peale starsi,triobet live ja annisversary tuuri.Mis kuupäeval see 1100 "XO" toimub?

      Comment

      • kapiuksehing

        #18
        Re: TrioBet'i "Live" Texase sateliit-turniirid

        Algselt postitas privador
        Ojah ma vist olen põmmpea,aga ei leidnud Olympicu lehelt midagi peale starsi,triobet live ja annisversary tuuri.Mis kuupäeval see 1100 "XO" toimub?


        Kuupäev: 15.11.08 17:00
        Nimi: XO Exclusive No Limit Texas
        Lisainformatsioon: Freezeout, (Garanteeritud auhinnafond - 100 000 EEK)
        Buy-in: 1 100 EEK (71 EUR)
        Klubi: Reval Park Hotel & Casino
        Mängijaid: (0)
        Eeldatav auhinnafond: 0 EEK


        Either something is wrong or the page doesn't exist.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #19
          Re: TrioBet'i "Live" Texase sateliit-turniirid

          Sai siis osaletud. Luckbox vedas alt. Kokku vedas end 16 vuntsi kohale. Finaallauda jõudsin 3-nda stackiga. Esimene käsi seal oli KK. Mingi topka pani oma 99-ga kohe 15-20bb stackiga all-ini mu UTG korraliku raise ning jobistas mastiga ära. See oli üsna haige, ma oleks end 5 hulka peale seda ära foldinud. Seitsme hulgas AQ vs 55 flipamine kui läksin blinde võtma ning ei saanud seda maha panna, sest stack oli bubbleboy seisuses. A flopi, 5 turni. Lennuk. Muhkel lendas QQ vs Ak preflop all-inis ja sõber Hopeless7 AK vs A9-ga 6 seast preflop all-inis :) Flopi 99-x.

          edit: kui keegi tahaks stakeda mind seal turniiril siis oleks käpp igal juhul. Eelmine kord sai käidud ja jäin 14-ndaks umbes 60-70 seast vist. Tegin kahjuks ise vea (AJ, J-x-x flopi, vastasel QQ ja prefl ei re-raisenud mind) enne finaallauda kuigi omasin piisavalt stacki, et end finaallauda foldida. Samas mängin ma enamus aega siiski võidu peale ning eesmärk ei ole ääri-veeri rahadesse jõuda.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #20
            Re: TrioBet'i "Live" Texase sateliit-turniirid

            No minule see turna läks natukle rahulikumalt.Esimesel levelil alustasin kohati hyperaggro mänguga ,mis tulu tõi
            Raisiin CTF-lt J8o-ga .Kogenud mängija stafanants tegi 3-beti.Ma call,Flop J8x aga kahjuks ühest mastist.
            Stafanants cbet.Ma mõtlesin ja panin insta nuppe andes võimaluse stafale veel foldida.Tuli call ja näitas QQ mastitõmbega.Top 2 paari jäi ja double up.Teine case oli,kus 2-l levelil callisin buttoniölt yhe venna rasii jälle J8o.Flop jällle ideaalne J8x riverisse tuli veel J,mis päästis vastast bustoks minemaks ,kui ma ta riveris allinni panin.Edasi üritasin hyperaggro stiili jätkata chipse akumuleerides.paraku hakati suht tihedalt hambaid näitama ch raise tegema jne ja tõmbasin tagasi,kuni fl-a läksin 2x algstakiga.Fl-s lihtsalt tiksusin sisulsielt shordiks mingi 2,5k peale.Kui 6 oli järgi olin juba selge võimalik bubbleboy 2k-ga.Kui albundy(chipleader)Mu blindi ründas oli AJ insta shove ta callis ja sain soodsa double upi QJ vastu.Nyyd olin juba 4,5k-ga 4-s stack ja 2 shorti 2,3kilosed.Kaua ei tulnud piinelda,kui yhe venna shove callis üks chipliidritest aggrodonk A9-ga AK vastu ja flopis ilutses kaks 9-t ja minul pilet taskus!

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #21
              Re: TrioBet'i "Live" Texase sateliit-turniirid

              Algselt postitas privador
              No minule see turna läks natukle rahulikumalt.Esimesel levelil alustasin kohati hyperaggro mänguga ,mis tulu tõi
              Raisiin CTF-lt J8o-ga .Kogenud mängija stafanants tegi 3-beti.Ma call,Flop J8x aga kahjuks ühest mastist.
              Stafanants cbet.Ma mõtlesin ja panin insta nuppe andes võimaluse stafale veel foldida.Tuli call ja näitas QQ mastitõmbega.Top 2 paari jäi ja double up.Teine case oli,kus 2-l levelil callisin buttoniölt yhe venna rasii jälle J8o.Flop jällle ideaalne J8x riverisse tuli veel J,mis päästis vastast bustoks minemaks ,kui ma ta riveris allinni panin.Edasi üritasin hyperaggro stiili jätkata chipse akumuleerides.paraku hakati suht tihedalt hambaid näitama ch raise tegema jne ja tõmbasin tagasi,kuni fl-a läksin 2x algstakiga.Fl-s lihtsalt tiksusin sisulsielt shordiks mingi 2,5k peale.Kui 6 oli järgi olin juba selge võimalik bubbleboy 2k-ga.Kui albundy(chipleader)Mu blindi ründas oli AJ insta shove ta callis ja sain soodsa double upi QJ vastu.Nyyd olin juba 4,5k-ga 4-s stack ja 2 shorti 2,3kilosed.Kaua ei tulnud piinelda,kui yhe venna shove callis üks chipliidritest aggrodonk A9-ga AK vastu ja flopis ilutses kaks 9-t ja minul pilet taskus!

              Gratz. Hästi mängitud.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: TrioBet'i "Live" Texase sateliit-turniirid

                privador lives samamodoi siis :)

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #23
                  Re: TrioBet'i "Live" Texase sateliit-turniirid

                  Algselt postitas ranka
                  privador lives samamodoi siis :)
                  ei imestaks absoluutselt.
                  see kord kui ta võitis TB/diili tegi, vaatasin ta mängu päris palju, kuna kukkusin enne ft välja.
                  istus käed syles, syydimatult, kui korduvalt artjunovi reisele all inne J9o-ga vastu lykkas :)

                  Comment

                  Working...