30,000 Euro eest Rake Racesid augustis TrioBeti pokkeritoas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blizkaa
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 389

    #16
    Re: 30,000 Euro eest Rake Racesid augustis TrioBeti pokkeritoas

    77h ja 43k kätt on andnud umbes 20.5k PP-e NL50-s.

    Comment

    • vinney
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 473

      #17
      Re: 30,000 Euro eest Rake Racesid augustis TrioBeti pokkeritoas

      mitme punktiga sinna tabelisse saaks

      Comment

      • peokuningas
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 444

        #18
        Re: 30,000 Euro eest Rake Racesid augustis TrioBeti pokkeritoas

        värdjas rigged site ;D

        Comment

        • olavike
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1269

          #19
          Re: 30,000 Euro eest Rake Racesid augustis TrioBeti pokkeritoas

          Pokkeripunktide süsteem on Trios 1. augustist kõvasti ümber tehtud.

          Pokkeripunktid TrioBeti pokkeritoas

          TrioBet annab pokkeripunkte igale pokkerimängijale kes mängib rahalauas, Sit&Go turniiridel või tavaturniiridel.

          Võite neid punkte kasutada turniiri osavõtumaksude tasumisel ning muudes pokkeripunktidega seotud kampaaniates mille kohta avaldame eraldi info meie veebilehel.

          Iga $1 eest mis te reiki maksate saate 5 pokkeripunkti.


          Seega, nüüd saab ilmselt punkte ka NL4 lauas :)

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: 30,000 Euro eest Rake Racesid augustis TrioBeti pokkeritoas

            Algselt postitas olavike
            Pokkeripunktide süsteem on Trios 1. augustist kõvasti ümber tehtud.

            Pokkeripunktid TrioBeti pokkeritoas

            TrioBet annab pokkeripunkte igale pokkerimängijale kes mängib rahalauas, Sit&Go turniiridel või tavaturniiridel.

            Võite neid punkte kasutada turniiri osavõtumaksude tasumisel ning muudes pokkeripunktidega seotud kampaaniates mille kohta avaldame eraldi info meie veebilehel.

            Iga $1 eest mis te reiki maksate saate 5 pokkeripunkti.


            Seega, nüüd saab ilmselt punkte ka NL4 lauas :)


            wauuuuuuuuuuu :o

            kuidagi vähe punkte annab 1$ ...... minuarust

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #21
              Re: 30,000 Euro eest Rake Racesid augustis TrioBeti pokkeritoas

              0.25 andis ühe raked handi, nüüd 1 annab 5 pkrpointi, no natuke rohkem pp-si vaja kui eelmisel rakeracel RAKED HANDE vaja oli :)
              On nii vist ?

              Comment

              • vinney
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 473

                #22
                Re: 30,000 Euro eest Rake Racesid augustis TrioBeti pokkeritoas

                praegu vaatasin et mul annab 1usd mingi 7.3pp

                Comment

                • olavike
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1269

                  #23
                  Re: 30,000 Euro eest Rake Racesid augustis TrioBeti pokkeritoas

                  Punktide saamine on igatahes nüüd ca. 6 korda raskem kui varem. Vastavalt on ka VIP-programm ümber tehtud ja sinna saab nüüd 4000 punktiga kuus.

                  Comment

                  • Dogers
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2500

                    #24
                    Re: 30,000 Euro eest Rake Racesid augustis TrioBeti pokkeritoas

                    VIPiks saamiseks pead korra selle 4k ära tegema ja edasi on vist ükskõik? Vähemalt mina tegin selle vajaliku 10k ainult ühel korral täis, aga VIP olen siiani. :)

                    Comment

                    • olavike
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1269

                      #25
                      Re: 30,000 Euro eest Rake Racesid augustis TrioBeti pokkeritoas

                      Algselt postitas Dogers
                      VIPiks saamiseks pead korra selle 4k ära tegema ja edasi on vist ükskõik? Vähemalt mina tegin selle vajaliku 10k ainult ühel korral täis, aga VIP olen siiani. :)
                      Eks see vist sõltub juba nendest :) Kui nad ikka vaatavad, et sa 3 kuud üldse mänginud pole, siis vast võtavad ära ka selle äkki :)

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #26
                        Re: 30,000 Euro eest Rake Racesid augustis TrioBeti pokkeritoas

                        Aga vanasti sai vist 25k punkti eest 150 eurot kontole, kas nüüd ka mingisugune säärane boonus on?
                        Rakerace on seekord minujaoks natuke ulme. :D

                        Comment

                        Working...