WCOOP 2009 PokerStarsis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #31
    Re: WCOOP 2009 PokerStarsis

    ma ostsin ennast juba sisse mitu päeva tagasi ära, samamoodi nagu ka 6max PLO evendile homme

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #32
      Re: WCOOP 2009 PokerStarsis

      võiks mingi ametliku raili teema teha wcoopi jaoks or kasutame seda
      ise lendan kah 6 maxil tulle

      Comment

      • neeme
        Grinder
        • Nov 2008
        • 540

        #33
        Re: WCOOP 2009 PokerStarsis

        Nii mul ka ticket taskus ja mängin 6max eventit siis poole tunni pärast.
        Any1 5-10% change ?

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #34
          Re: WCOOP 2009 PokerStarsis

          Täna läeb railimiseks vist siin! http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2218.0.html

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #35
            Re: WCOOP 2009 PokerStarsis

            ESTPatrick on Barry Greenstein`ga ühes lauas.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #36
              Re: WCOOP 2009 PokerStarsis

              Keegi selle nv NLHE evente veel mängib? Ise vahetasin enda extreme'i pileti ümber ja laupäeva $109 ja pühapäeva $215'l olen kohal. Kui keegi tahab vahetust või % siis võib ka midagi välja mõelda.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #37
                Re: WCOOP 2009 PokerStarsis

                http://forumserver.twoplustwo.com/54...-wcoop-576929/

                FUCK ME TO TEARS!

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #38
                  Re: WCOOP 2009 PokerStarsis

                  Tänasele $215 NLHE saada veel üks osak 10% / $20. 10% - Leitsil ja sama bronnitud Rahapadale. Hea meelega ka nõus vahetama selle 10% kellegagi.

                  Comment

                  • amagan
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 135

                    #39
                    Re: WCOOP 2009 PokerStarsis

                    Algselt postitas pastilaa
                    Tänasele $215 NLHE saada veel üks osak 10% / $20. 10% - Leitsil ja sama bronnitud Rahapadale. Hea meelega ka nõus vahetama selle 10% kellegagi.
                    Võtaks ära.Starsi kannan

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #40
                      Re: WCOOP 2009 PokerStarsis

                      tra kus ownitakse.. 1. leveliga pool stackist läind..pmõtselt ühele tüübile...

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #41
                        Re: WCOOP 2009 PokerStarsis


                        PokerStars Tournament #200909012, No Limit Hold'em (4max)
                        Buy-In: $200.00/$15.00 USD
                        3445 players
                        Tournament started 2009/09/07 21:30:00 EET [2009/09/07 14:30:00 ET]

                        1. imre (Tallinn)
                        2. henri72 (Tallinn)
                        3. bukkwildh (Tallin)
                        4. DareDevil-G (Tallinn)
                        5. stennn (Tallinn)
                        6. Wolfhound99 (Tallinn )
                        7. RivoTamm (Tallinn)
                        8. Est-Ace (Tallinn)
                        9. herlio (Tallinn)
                        10. ancientRage (Tallinn)
                        11. luckyluck653 (Tallinn)
                        12. Kingitus (Tallinn)
                        13. in0d1k (Tallinn)
                        14. farik666 (Tartu)
                        15. VidrikVello (Viljandi)
                        16. Codecci (Türi)
                        17. ChuckNorrisQ (Pärnu)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: WCOOP 2009 PokerStarsis

                          Ma panen selle teema lukku ning kogu WCOOP kammajaad arutame aadressil: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2218.0.html

                          Comment

                          Working...