OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

    Post eelkõige tehtud selle jaoks, et pealehel oleks antud turniir "timed eventide" ehk siis ettemääratud sündmuste seas. Nii ei unune kellegil turnriir ära (s.h. ka minul)

    Samuti kõik selle turniiriga seonduvad kommentaarid siia. Kes mängib, kuidas läks, mis koha sai jne.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

    Täna siis Omaha Hi-Low Fixed Limit Freezeout.

    Sellest turniirist mina osa ei võta.

    Comment

    • Klamber®
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2008
      • 335

      #3
      Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

      täpselt sama siin

      aga see peaks kapiukse soolo olema

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

        jah sest ta tõenäoliselt üksi mängib seda :P

        Comment

        • Klamber®
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2008
          • 335

          #5
          Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

          krt siis peab ikka minema , saaks teise koha, võimalusega võita esimene

          Comment

          • kapiuksehing

            #6
            Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

            tere
            teie kurvastuseks pean mainima, et ma ei osale OPEMV-l! Sest mul on seljataga ränk raske treeninglaager Tais, kus mängisin alpimajas 67 tunnise sessi.... Nii et kahjuks jääb homme eesti uus rekord sündimata. Aga ma loodan wsopi ajaks oma hiigelvormi taastada!

            Jõudu ja jaksu

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

              GRRR...

              Peab see just täna olema, ainuke mäng, kus kaasvõitlejatele peeru vahele kütaks, kahjuks kodus nett jälle jamab. Kui korda saan, siis võidan.


              Ei tea, kas foorum peab vastu mu mitme terabaidisele egole?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

                Algselt postitas lenC
                Ei tea, kas foorum peab vastu mu mitme terabaidisele egole?
                Peab küll. Foorumil on 16 terabaidiline ego puhver.

                :-*

                Comment

                • Yokker
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 207

                  #9
                  Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

                  Sellel turnal panen ma oma panused oma pokeri tuttavle vegnagunile...tean ,et ta on selle ala proff...vaatasin just ja ta juhibki...20 venda järgi

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

                    Edu su sõbrale!

                    Comment

                    • Yokker
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 207

                      #11
                      Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

                      kurat teiseks jäi

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

                        ikkagi väga hea tulemus IMO

                        Comment

                        • Maheaatom
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 958

                          #13
                          Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

                          Kui kedagi peaks huvitama minu kokkuvõtte eilsest turnast, siis oma blogis teen sellest juttu.
                          Vt. http://my.pokernews.com/Maheaatom/blog/

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

                            Algselt postitas Maheaatom
                            Kui kedagi peaks huvitama minu kokkuvõtte eilsest turnast, siis oma blogis teen sellest juttu.
                            Vt. http://my.pokernews.com/Maheaatom/blog/
                            Hea lugemine ja õnnitlused võidu puhul.

                            Comment

                            • Maheaatom
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 958

                              #15
                              Re: OPEM: 2. Turniir - €10+€1, Limit Omaha Hi-Low, Freezeout

                              Aitäh!

                              Comment

                              Working...