Pokkeriprod.com Freeroll

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #61
    Re: Pokkeriprod.com Freeroll

    out, 33.

    have fun, guys

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #62
      Re: Pokkeriprod.com Freeroll

      Algselt postitas lenC
      out, 33.

      have fun, guys
      läksid any2'ga AI?

      Algselt postitas Purz
      Samal ajal, ehk 20:00 siis meie aja järgi hakkab €100 daily freeroll. Regage sinna ka ära, saate 2 ühe hinnaga nö.
      lasen seda ka jah :D

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #63
        Re: Pokkeriprod.com Freeroll

        ei läinud, tehti raise kuskilt MP-lt, SB callis ja panin squeeze'i BB-lt T9s-ga. Flop KXX, cbet-call. Turn A, all-in-call, tal AK. Ehk siis ei suutnud end tagasi hoida A turni barreldamast :)
        Aga ongi vaja linnapeale end sättida :P

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #64
          Re: Pokkeriprod.com Freeroll

          väljas 32 koht

          Aga soft on ikka suht saast

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #65
            Re: Pokkeriprod.com Freeroll

            keegi HEM sai tööle?

            Comment

            • Purz
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 328

              #66
              Re: Pokkeriprod.com Freeroll

              väljas 29. ja blazkuh sai triple upi kuna JapGrill tuli koos minuga.

              AK3 on board, mul ja JapGrillil AQ, blazkuh hittis 3de seti.

              Comment

              • JapaneseMerc
                Julm Donk
                • Feb 2009
                • 43

                #67
                Re: Pokkeriprod.com Freeroll

                blazkuhil munad maha ;D krdi miner

                Comment

                • Tarq666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 814

                  #68
                  Re: Pokkeriprod.com Freeroll

                  Mitme turna mängimisel tegin vead sisse ja mängisin üleüldiselt väga kehvasti 30 koht siis seekord.

                  Comment

                  • blazkuh
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 400

                    #69
                    Re: Pokkeriprod.com Freeroll

                    Esimene breik ja 19 venda alles, ma hetkel teine. Blindid peale breiki 100/200.

                    Comment

                    • leho57
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 664

                      #70
                      Re: Pokkeriprod.com Freeroll

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      keegi HEM sai tööle?
                      PT3 võtab käsi sisse aga turnadel HUDi ei näita.... cashis näitab. HEMi kohta ei tea miskit

                      Algselt postitas rohelinekonn
                      väljas 32 koht

                      Aga soft on ikka suht saast
                      väljas, 17 koht.
                      mis softil nii väga viga? ok tegelt mõned miinused on jah aga väga kohutav ka pole

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #71
                        Re: Pokkeriprod.com Freeroll

                        inimesed ika tahavd gä,beldada, peale 4bet allini on ikka OOP vaja tulla oma AQga tõmbama, et äkki seekord joppab. Tra millest sa ees tahad olla. Seekord olid aga, ikkagi ;D

                        Comment

                        • Helmps
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 828

                          #72
                          Re: Pokkeriprod.com Freeroll

                          Algselt postitas jrgn hell
                          inimesed ika tahavd gä,beldada, peale 4bet allini on ikka OOP vaja tulla oma AQga tõmbama, et äkki seekord joppab. Tra millest sa ees tahad olla. Seekord olid aga, ikkagi ;D
                          jube tase tõesti oli.. AQ on nuts vist :D

                          Comment

                          • Bikewarrior
                            Bännitud
                            • Apr 2009
                            • 283

                            #73
                            Re: Pokkeriprod.com Freeroll

                            4 koht :D bubblesse ei jäänudki kuigi võimalus oli :D 36eur tänkss

                            Comment

                            • blazkuh
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 400

                              #74
                              Re: Pokkeriprod.com Freeroll

                              3. koht, flopis flushdraw ja beti peale vennike allin, callisin ära. Tal 7 paar ja flushi ega ülekaarte turnriver ei toonud. 48eur :)

                              Comment

                              • leho57
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 664

                                #75
                                Re: Pokkeriprod.com Freeroll

                                noh sellega saab juba midagigi teha
                                kõva heads up käib praegu
                                Vennike vs vihanetuul

                                Comment

                                Working...