ei läinud, tehti raise kuskilt MP-lt, SB callis ja panin squeeze'i BB-lt T9s-ga. Flop KXX, cbet-call. Turn A, all-in-call, tal AK. Ehk siis ei suutnud end tagasi hoida A turni barreldamast :)
Aga ongi vaja linnapeale end sättida :P
inimesed ika tahavd gä,beldada, peale 4bet allini on ikka OOP vaja tulla oma AQga tõmbama, et äkki seekord joppab. Tra millest sa ees tahad olla. Seekord olid aga, ikkagi ;D
inimesed ika tahavd gä,beldada, peale 4bet allini on ikka OOP vaja tulla oma AQga tõmbama, et äkki seekord joppab. Tra millest sa ees tahad olla. Seekord olid aga, ikkagi ;D
Comment