Foorumi Android/iPhone app

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    Foorumi Android/iPhone app

    Ranka mainis, et kui on piisavalt soovijaid, siis nad mõtleksid foorumist app versiooni tegemisele. Mulle selline asi väga meeldiks, aga teistele?

    Ilmselt näeb app välja midagi allolevat ja nutitelefonide omanikud saavad teiste foorumite sarnaseid alla laadida ja ise näppida.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    On palju fonniga foorumis käiaid? vBulletin alles lasi välja Mobile Suite lisa foorumile, mis peaks foorumis surfamise mugavamaks tegema. Ei ole uurinud kas see tasuta või maksab ka midagi (meile obv, mitte lugejatele) aga kui soovijaid palju võin uurida. Kui osutub tasuliseks siis TIGRANO-ga arutada ja vajadusel investeeringu ära teha.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post338936
    48
    Jah, Androidi versioon pls
    0%
    24
    Jah, iPhone versioon pls
    0%
    8
    Ei näe mõtet/kasutaksin vähe
    0%
    16
    Fullstacks have more fun.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Foorumi Android/iPhone app

    ANDROID FTW!!!!!!!!!!!!!!

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: Foorumi Android/iPhone app

      Suht tihti olen käinud telefoniga ja app oleks väga boss.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #4
        Re: Foorumi Android/iPhone app

        Käin androidi ja firefoxiga niisama. Ei viitsi elusees ühtegi sarnast appi kasutada kahjuks.

        Comment

        • isenseven
          Grinder
          • Sep 2009
          • 598

          #5
          Re: Foorumi Android/iPhone app

          Võiks siis juba mõlemad teha kui tegemiseks läheb :D

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #6
            Re: Foorumi Android/iPhone app

            199 daala plus 99 aastas. Ei näe nagu mõtet sellisel lisatasul, mis ei anna erilist lisaväärtust foorumile.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: Foorumi Android/iPhone app

              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
              199 daala plus 99 aastas. Ei näe nagu mõtet sellisel lisatasul, mis ei anna erilist lisaväärtust foorumile.
              Hinda ei vaadanud, sry.

              EDIT: See selleks, aga sa ei kasuta mitte ühegi koha appi? Mu arust on nt. Eesti Ekspressi appiga palju mugavam lugeda kui brauserist. Nupud suuremad, tekst suurem ja jääb ära ekranani sisse-välja zoomimine.
              Last edited by Pahvak; 26.05.11, 21:31.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Skyline
                Grinder
                • Dec 2008
                • 510

                #8
                Re: Foorumi Android/iPhone app

                voted for iphone, aga suht kirve hinnaga pole vast mõtet.

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #9
                  Re: Foorumi Android/iPhone app

                  Perse mul windows :D.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #10
                    Re: Foorumi Android/iPhone app

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Hinda ei vaadanud, sry.

                    EDIT: See selleks, aga sa ei kasuta mitte ühegi koha appi? Mu arust on nt. Eesti Ekspressi appiga palju mugavam lugeda kui brauserist. Nupud suuremad, tekst suurem ja jääb ära ekranani sisse-välja zoomimine.
                    Ei ole hetkel kasutanud veel jah. Pole tegelt proovinud ka ühtegi aga selelst videost küll mingit emotsiooni ei tekkinud. Krt ja röövida osakaavd vennad küll, niigi foorum tasuline pangu see moblappp siis sellega ühte punti.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #11
                      Re: Foorumi Android/iPhone app

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      Käin androidi ja firefoxiga niisama. Ei viitsi elusees ühtegi sarnast appi kasutada kahjuks.
                      +1

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: Foorumi Android/iPhone app

                        ise oman piisavalt suure ekraaniga andoridi, se x10. Tavalise brauseriga saan kõik tehtud, aga app oleks kindlasti mugavam

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #13
                          Re: Foorumi Android/iPhone app

                          Mina loen foorumit androidtelefoniga vähemalt korra päevas ja selline mugav app oleks hea küll.

                          Comment

                          • Cheating
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 447

                            #14
                            Re: Foorumi Android/iPhone app

                            Android app.
                            Kindlasti kasutaks!

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: Foorumi Android/iPhone app

                              Keda huvitab, siis 2p2 foorumil on oma app olemas Androidi marketis. Kirjutage otsingusse näiteks "two plus two".

                              Kui PP foorum tapatalkis regada (tasuta), siis peaks saama tapatalki appiga foorumit lugeda. Tapatalki app ise maksab ~2€, aga on olemas ka tasuta tapatalki laadne klient. Kõrgemad ninad võiksid mõelda selle variandi peale ja proovida/uurida, kas reaalsuses on kõik nii lilleline.

                              http://www.tapatalk.com/plugin.php
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...