Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

    Tervist foorumikaaslased,

    Kolimine oli edukas (loodame, et ei teki probleeme - tvui, tvui, tvui) ning nüüd saame astuda sammu edasi ning rääkida natuke tuleviku plaanidest.

    Lähitulevikus võivad toimuda foorumis ja saidil väikesed muudatused:
    [x] Minu blog liikus aadressilt http://ranka666.blogpsot.com aadresisl http://ranka.pokkeriprod.com Blogi olemusest ja tuleviku plaanidest räägin blogis - uuendan täna öösel.
    [x] Mõne nädala jooksul ilmub aadressile: http://www.pokkeriprod.com väga lihtne sait, tutvustada informatsiooniga. Ei midagi suurt, kallist jne. Sest meie mõte ei ole müüa oma nime, kui kommertsi vaid pigem tahame anda edasi pokkeri olemust, kui oskusmängu.
    [x] Valmimas on logo.
    [x] Kui kasutajaid on saidi uue nim ja aadresiga harjunud ning kolimisega ei ole tekkinud suuri vigu, siis lähevad foorumid uuendamisele - tõenäoliselt vBulletin foorumid. Seda sellepärast, et SMF foorumid (mis on praegu) on vabavara ning väga piiratud võimalustega. vBulletin (või mõni muu tasulise litsentsiga foorum) on väga võimalusterohke ning avab tunduvalt rohkem võimalusi nii administratsioonile, kui ka kasutajatele! Samuti vBulletin on väga sarnane SMF foorumitele ning seetõttu praegustel kastutajatel ei tohiks eriti kohanemisraskusi tulla.

    Need oleksid esimesed sammud (foorumi uuendamine on viimane prioriteet), mis reaalselt hakkavad kasutaja elu muutma. Kui need on ellu viidud, siis saab astuda järgmiste sammude kallale

    Ootan kommentaare ja arutlust.

    - Ranka
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #2
    Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

    Vägev ! Eriti ootan milline tuleb logo, kui antakse luba kasutada ja logo on normaalne, teeks endale särgi :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

      Algselt postitas Timpz
      Vägev ! Eriti ootan milline tuleb logo, kui antakse luba kasutada ja logo on normaalne, teeks endale särgi :D
      Hehe. Särkide mõte on meil endalgi aga selle idee on natuke laiem, kaugelulatuvam ja täiesti lahtine ning seega ei saa hetkel rääkida

      Comment

      • pkmarek
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 193

        #4
        Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

        see foorum on best ever :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

          Algselt postitas pkmarek
          see foorum on best ever :D
          Tänan!

          Loodame, et asjad jätkuvad ning tulevikus parandame end ning asjad on veelgi paremad

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #6
            Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

            See foorum teeb Eesti mastikul veel suurt ajalugu võin on juba tegemas
            Jaksu ja jõudu tegeleda pokkerihuvilistega!

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #7
              Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

              Algselt postitas kollane
              See foorum teeb Eesti mastikul veel suurt ajalugu võin on juba tegemas
              Jaksu ja jõudu tegeleda pokkerihuvilistega!
              arvan sama :) edu tegijatele :)

              Comment

              • Helmps
                Grinder
                • Oct 2008
                • 828

                #8
                Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

                Tegjad oleme me kõik, kes selle foorumi liikmed oleme :)

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #9
                  Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

                  mina ei ole kahjuks, ma underground mees rohkem. sounds from the underground!

                  Comment

                  • Helmps
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 828

                    #10
                    Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

                    Algselt postitas rankapoeg
                    mina ei ole kahjuks, ma underground mees rohkem. sounds from the underground!

                    u must be gift from heaven, u old bastard.

                    aga kas blogihosti pole plaanis pakkuma hakata? :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

                      Nope.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #12
                        Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

                        Võib ju enda kiikse ka kirjutada. See ülemine tekst "PokkeriProd.com" (kuhu asemele tuleb logo?) võiks olla link, mis suunaks tagasi foorumi esilehele. Teisi võimalusi tean, kuid harjumusi on raske murda.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #13
                          Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

                          vBulletin on hea valik ning neil on ka skin, mis sellele foorumile väga sarnane, nii, et muutus ei tohix väga valuline tulla :P

                          Comment

                          • mihkel7
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 259

                            #14
                            Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

                            Väga kõva asi on siit välja kasvamas. Kahju et endal praegu nii palju aega pole et rohkem kaasa rääkida

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #15
                              Re: Foorumi ja PokkeriProd.com saidi tulevikuplaanid

                              Je jep praegu kui ma lisan selle lehe mozillas quick tabi alla siis seal pokkeriprod - Index. Toda indexit pole vaja sääl

                              Comment

                              Working...