Kõik, kes kasutavad foorumis eesti keelset lahendust siis palun postitage siia kõik tõlkevead.
Palve
Collapse
X
-
Re: Palve
foorum.jpg
lisaks kui hakkan seda nüüd postitama jääb silma lisavõimaluste all et ära on tõlgitud hinda teemat aga siis peale seda on seal kirjas.. rate this thread with following value. Ning siis tärnide all on veel tekst You may rate this thread from 1-star (Terrible) to 5-stars (Excellent) if you wish to do so.
Comment
-
Re: Palve
Teema valikud Otsi teemast Hinda seda teemat Display
Yleval see display veel tõlkimata
Teema kuvamise valikud
Show threads from the...
Teemade sorteerimise järjekord:
Order threads in...
Otsi:
Type: Posts; Uued postitused
Type veel ja PostsLast edited by sawcrish; 02.02.11, 08:09.
Comment
-
Re: Palve
Blogipool on poolik veel.
"Recent entries", "Recent comments", kalendris on nädalapäevad inglisekeelsed.
Blogipostituse autor ja aeg on märgitud kui "by autor, on Eile at". Blogi kommentaarid on Comments.
Ülamenüüs on Blog Settings veel, muu eestikeelne.
Muidu suht bueno tundub.
Comment
-
Re: Palve
#ERROR! In my head. Ma ikka rumal ja arvasin, et nii lihtne see ongi... Tegelt suur osa tegemata veel ja seetõttu panen teema korraks lukku. Täna õhtupoolikul läheb taas tõlketööks ning ülehomseks peaksid need kadunud olema.
Comment
-
-
Re: Palve
Tänan. Parandasin ära. Selliseid jamasid võib tekkida. Aga tahame selle nädala jooksul enamus korda saada ja siis iluvead parandada.Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitustIngliskeelses versioonis on quick reply millegi pärast kiirvastus.
Comment
-
Re: Palve
mäss peaks olema vist ikkaAlgselt postitas alaska Vaata postitustRage pole kah veel Raev.
Comment
-
Comment
Comment