Palve

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Palve

    Kõik, kes kasutavad foorumis eesti keelset lahendust siis palun postitage siia kõik tõlkevead.
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: Palve

    "Blog this post" on ikka väljamaa keeles.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #3
      Re: Palve

      foorum.jpg

      lisaks kui hakkan seda nüüd postitama jääb silma lisavõimaluste all et ära on tõlgitud hinda teemat aga siis peale seda on seal kirjas.. rate this thread with following value. Ning siis tärnide all on veel tekst You may rate this thread from 1-star (Terrible) to 5-stars (Excellent) if you wish to do so.

      Comment

      • Tupsik
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 497

        #4
        Re: Palve

        Thread Information

        There are currently 1 users browsing this thread. (1 members and 0 guests)

        Comment

        • sawcrish
          Jube Noob
          • Nov 2008
          • 166

          #5
          Re: Palve

          Teema valikud Otsi teemast Hinda seda teemat Display

          Yleval see display veel tõlkimata

          Teema kuvamise valikud

          Show threads from the...

          Teemade sorteerimise järjekord:


          Order threads in...

          Otsi:

          Type: Posts; Uued postitused

          Type veel ja Posts
          Last edited by sawcrish; 02.02.11, 08:09.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: Palve

            Blogipool on poolik veel.
            "Recent entries", "Recent comments", kalendris on nädalapäevad inglisekeelsed.
            Blogipostituse autor ja aeg on märgitud kui "by autor, on Eile at". Blogi kommentaarid on Comments.
            Ülamenüüs on Blog Settings veel, muu eestikeelne.

            Muidu suht bueno tundub.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Palve

              #ERROR! In my head. Ma ikka rumal ja arvasin, et nii lihtne see ongi... Tegelt suur osa tegemata veel ja seetõttu panen teema korraks lukku. Täna õhtupoolikul läheb taas tõlketööks ning ülehomseks peaksid need kadunud olema.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: Palve

                sry et trashin, aga ei saa mitte mainimata jätta, et topicu pealkiri on kõike muud kui informatiivne:-/

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: Palve

                  Rage pole kah veel Raev.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #10
                    Re: Palve

                    Ingliskeelses versioonis on quick reply millegi pärast kiirvastus.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Palve

                      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                      Ingliskeelses versioonis on quick reply millegi pärast kiirvastus.
                      Tänan. Parandasin ära. Selliseid jamasid võib tekkida. Aga tahame selle nädala jooksul enamus korda saada ja siis iluvead parandada.

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #12
                        Re: Palve

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Rage pole kah veel Raev.
                        mäss peaks olema vist ikka

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #13
                          Re: Palve

                          Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                          mäss peaks olema vist ikka
                          Ei, kindlasti mitte.

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #14
                            Re: Palve

                            OT: Riot on mäss, rage on raev

                            Comment

                            Working...