TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.12.2008-31.12.2008]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.12.2008-31.12.2008]

    Tere tulemast foorumi rahvas!

    Detsembri kuu lõpus saab meie foorumil täis täpselt kolm kuud! Selle kolme kuu vältel oleme kasvanud olematust foorumist suureks foorumiks ning vägagi arvestatavaks tegijaks Eesti pokkerimaastikul. Seda tänu Teile, kallis foorumi külastaja!

    Foorumi kohta oleme saanud väga palju tagasisidet, enamus on neist olnud positiivne aga oleme saanud ka kaebusi just nime ja aadressi osas. Kuna aadress: http://arion.pri.ee/foorum on väga pikk ja raskesti meeldejääv aadress, siis mõeldes tulevikule otsustasime, et võtame foorumile kindla nime ning ka aadressi, mida saab foorumi nimega kokku viia.

    Foorumi uueks aadressiks on:
    http://foorum.pokkeriprod.com

    Samuti: http://www.pokkeriprod.com hakkab viitama meie foorumile.

    Nime valikus keskendusime just oma foorumi ja kommuuni eesmärgile. Seega meie pokkerifoorumi ja kommuuni eesmärk on keskenduda pokkerimängule, kui ametile. Ehk siit edasi pokkerimängule, kui OSKUSMÄNGULE! Meie saidi eesmärgiks ei ole mitte kunagi esmane teha RAHA. See tähendab, et nimevahetus ei tähenda uue kommertsliku kaubamärgi loomist, mis keskendub sellele, et meelitada "kliente" liituma läbi meie linkide või siis sööta ette kasutajatele "kinnimakstud" promosid.

    Kolimine toimub: 30-nda öösel vastu 31. hommikut.

    Kui kolimine on edukas, siis http://arion.pri.ee/ ja http://arion.pri.ee/foorum hakkavad suunavad aadressile: http://foorum.pokkeriprod.com Kui peaks tekkima kolimise aeg ootamatusi, siis annan siin teemas teada.

    Samuti kolimisega ei tohiks minna kaduma ükski postitus, küll aga aadressid, mis viitavad vanale foorumile. Seega peale kolimist jäävad vanad foorumid alles (http://arion.pri.ee/foorum) arhiveeritud kujul. S.t. et kõik teemad on lukus.

    Ja hetkel: http://foorum.pokkeriprod.com foorumis ei ole mõtet postisuti teha, sest need kaovad koos kolimisega ära.

    Lähitulevikus hakkab toimuma veel huvitavaid asju aga kuna ajad ei ole veel kindlad, siis ei saa kahjuks neid veel avalikustada.

    Lugupidamisega,
    Foorumi Juhtkond.
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #2
    Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.01.2008-31.01.2008]

    igav nimi

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.01.2008-31.01.2008]

      parem kui eelmine.

      Ja mõte ei ole teha miskit läbilöögi kaubamärki vaid lihtsalt natuke viisakamat.

      Comment

      • Tarmo
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 316

        #4
        Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.01.2008-31.01.2008]

        Poiss jäi vist jõulukingist ilma. Nimi ei riku kedagi.
        Edu meile :)
        Algselt postitas krayzie
        igav nimi

        Comment

        • Maheaatom
          Grinder
          • Oct 2008
          • 958

          #5
          Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.01.2008-31.01.2008]

          Õige samm, praegune nimi on tõesti suht kohmakas

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #6
            Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.01.2008-31.01.2008

            Elu nagu roosipõõsas. Vahva. Hiljem saate siia reklaami kah müüa ja promosid korraldada ja

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #7
              Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.01.2008-31.01.2008]

              ah mis too

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.01.2008-31.01.2008

                Algselt postitas antnx
                Elu nagu roosipõõsas. Vahva. Hiljem saate siia reklaami kah müüa ja promosid korraldada ja
                Never say never aga praegune meie poliitika ja lähituleviku visioonid ei põhine kindlasti reklaami müügil ja miskite promode korraldamisel. Ühesõnaga vähem bännereid ja rohkem tõest informatsiooni

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #9
                  Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.01.2008-31.01.2008]

                  pokkeriprod rocks my socks

                  Comment

                  • Tisko
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 163

                    #10
                    Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.01.2008-31.01.2008]

                    kuupäevad on võssa, 01 asemel peaks olema 12 ilmselt?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.01.2008-31.01.2008]

                      Algselt postitas Tisko
                      kuupäevad on võssa, 01 asemel peaks olema 12 ilmselt?
                      ?

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #12
                        Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.01.2008-31.01.2008

                        Algselt postitas ranka
                        ?
                        Tisko viitab sellele, et detsember on aasta kaheteistkümnes mitte esimene kuu.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.01.2008-31.01.2008

                          Algselt postitas Nozzu
                          Tisko viitab sellele, et detsember on aasta kaheteistkümnes mitte esimene kuu.
                          hahahahahaha. Ei teagi, miks ma juba mõtetes jaanuaris olen

                          Thanks boys.

                          Comment

                          • Helmps
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 828

                            #14
                            Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.12.2008-31.12.2008]

                            Tore kuulda.
                            Edu foorumi haldamisel ning loodame, et foorum muutub aina paremaks ja paremaks. :)

                            Comment

                            • raunooo
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 422

                              #15
                              Re: TEADAANNE: FOORUM KOLIB http://foorum.pokkeriprod.com [30.12.2008-31.12.2008]

                              Tulevad esimesed foorum.pokkeriprod.com suvepäevad ka w? :D

                              Comment

                              Working...