*** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

    Mida näha tahate?

    Ma ise pakun välja, et järgmine aasta peaks toimuma:
    a) analoogne projekt - miljon kahe kuuga. Siin on AGA kas too peaks olema litsentseeritud pokkeritubades või on suva? Mis peaks olema eesmärk? Kas kaks kuud oli pikk, väike või paras?

    b) käemäng aga mulle endale ei meeldinud vana formaat. Kõige enne minu arvates peaks olema see lühem. Kasvõi nii, et nädal mäng, siis vaba ja uus mäng. Kui ma ise seda läbiviiksin siis käemäng oleks kindlalt natuke huvitavam ja harivam, kui muidu sest tuleksid HU käed ning vastased fishid. See tähendab, et ei ole metamängu. Aga pakkuge oma formaat, punktide süsteem ja üleüldse süsteem, kuidas oleks ta kõige atraktiivsem ning harivam.

    c) winrate mängud ja volüümi sidumise mängud.
    Kas selline mäng oleks tore? Seaks ette kõvad eesmärgid ala, et full ringis/6 maxis tuleks saavutada kahe kuuga näiteks 50,000 kätt ja winrate peaks olema näiteks 4 PT/BB. See on tehtav kui korralikult mõelda. Heads-Up mängudes siis 10 PT/BB ja kahe kuuga 20,000 kätt. Iga mees paneb X summa vahele ja kahe kuu pärast jagatakse rahe eesmärgi lõpetanute vahel. Vajadusel võib siduda selle EV-ga ala EV ja PT/BB vaheline winrate.

    d) õppimismängud
    Samamoodi iga vend viskab $100 ja tehakse teema. Iga 24h tagant peab iga osaleja panema vähemalt ühe kõige problemaatilise käe STRATEEGIA alafoorumisse ja 72h vältel peab iga osaleja teiste kätt kommenteerima põhjendustega, mitte stiilis +1. Eesmärk on tekitada väga suur diskussioon osalejate kätele ning haarata kõik mängijad endaga kaasa. Kui 72h vältel vastust ei tule mõnelt osalejalt on ta mängust eemaldatud. Raha jaotatakse mängijate vahel, kes lõpetasid võistluse. Samuti tuleks osalejate teema ja igakord kui pannakse käsi siis osaleja peab viskama lingi teemasse.

    Tolles mängus toimuks iseregulatsioon. Adminnid ei pea jälgima, et kes on vastanud või mitte vaid ju teised osalised ise annavad pätid üles.

    Rohkem ideid ei ole. Numbrid kõik näited. Pakkuge oma ideid, tehke või kiitke mu omasid maha.
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2
    Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

    imho võiks iga aasta olla ka aasta tegijate valimine, kategooriad on muidugi a la parim uustulnuk, parim mängija jms.. aga rõhku pööraks siinkohal ka tiitlitele, parim nõuandja foorumis, parim strateegia artikli/analüüsi kirjutaja, parima video tegija jms.. ja nendele strateegiakohtadele võiks/peaks ka mingi auhinna välja mõtlema või kuidagi paremini motiveerima...

    see ei pea siis ainult mingi aastatiitli teema olema, aga kuidagi peaks kasvõi foorumirepiga vms stiilis motiveerima inimesi õpetama teisi ja strateegia teemades osalema, mitte lihtsalt offtopicus trollima..
    Last edited by Rage; 17.12.10, 09:23.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #3
      Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

      c) winrate mängud ja volüümi sidumise mängud.

      This.

      Comment

      • mehumble
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 175

        #4
        Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        c) winrate mängud ja volüümi sidumise mängud.

        This.
        +1, oleneb mis limiitides osaletakse, meeleldi võtaks ka osa. eeldades, et enne jaanuari ei toimu midagi

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

          mingeid mänge ka MTT/sng mängijate vahel? endal küll praegu normaalseid ideid pole, aga kui tuleb siis annan teada kohe.

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #6
            Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

            Kahe kuuga miljon on lahe. Ainult et järgmine aasta võiksid teha kaks meest selle ära :D Ajuvaba ja ment kahe kuuga milku :D

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7
              Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

              Kahe kuuga mill € oleks solid

              Comment

              • lypsja
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 270

                #8
                Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

                punktidest b ja d võtaks isegi osa... kuna täiskohaga tööinimene siis a ja c ei tahaks eriti siduda - liigsete kohustustega kipub mäng täiega peesse minema

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

                  Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                  Kahe kuuga miljon on lahe. Ainult et järgmine aasta võiksid teha kaks meest selle ära :D Ajuvaba ja ment kahe kuuga milku :D
                  aga sinna projekti tahaks seekord kaasata võimalikult palju erinevaid mängijaid. ala 6max, hu, fr, plo, sng-d, mtt-d.

                  Comment

                  • Tupsik
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 497

                    #10
                    Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

                    d tundub kõige huvitavam. Samas ei tea täpselt, mis see käe mäng on.
                    c'st vast võtaks ka osa.

                    Samas "õppimismängu" juures vast võib kohati inimesi paljuks minne, et peaks gruppidesse jagama(võibolla hu,6max,Fr või isegi limiidid) jne.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

                      Kui läheb paljuks tuleb tõsta BI-d. Isegi õppimismängu juures $1000 ei oleks palju, sest kui lööd aktiivselt kaasa saad juba oma tonna tagasi.

                      Comment

                      • Tupsik
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 497

                        #12
                        Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

                        Tonna saad tagasi, aga paljudel võibolla polegi seda tonnat panna. Kindlasti tahaks sealt osa võtta paljud just madalama limiitide mängijad.

                        See süsteem võiks samahästi ka ausõna peale töötada ja kui inimene põrub, siis rohkem ka osa võtta ei saa. Endal isiklikult selle 100$ vastu ka midagi ei ole.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

                          jah nende tonnade panemine on suht pointless, sest enamus kes vajavad rohkem nõu, neil neid tonnasi pole võtta.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

                            Issand! Tonna oli näide, et BI võib alati suuremaks ajada ja ausõna peale ma asju ajama ei hakka. Esiteks on grupp tohutult suur ja teiseks inimestel puudub motivatsioon. Minimaalne summa oleks $100.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: *** Ametlike foorumisiseste mängude/väljakutsete teema***

                              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                              jah nende tonnade panemine on suht pointless, sest enamus kes vajavad rohkem nõu, neil neid tonnasi pole võtta.
                              Too õpe on mõeldud rohkem edasijõudnutele kui algajatele ja mitte keegi ei keela algajatel ka sõna võtta ilma ,et nad BI maksaksid.

                              Comment

                              Working...