Mobiilisõbralik foorum

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1

    Mobiilisõbralik foorum

    Kas praegust foorumit on võimalik ka mobiilisõbralikumaks teha? Ma aeg-ajalt ikka püüan mobiili kaudu seda lugeda, aga liiga mugav see just ei ole. Ega ma ei tea, võib-olla pole see kasutajate jaoks oluline... kuigi siinne field on selgelt noorem ja tehnosõbralikum küll.
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2
    Re: Mobiilisõbralik foorum

    Mismõttes mobiilisõbralik? Wap foorumit tahad või? Ostad piisavalt suure ekraaniga mobla ja ongi mobiilisõbralik.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3
      Re: Mobiilisõbralik foorum

      nojah, mul on 240x320 resoga telefon, kuhu tõesti hästi ära ei mahu, peab palju igas suunas kerima.
      ma mõtlen, et äkki vBulletini jaoks olemas mingid valmislahendused, et ei pea ise koodi kribama. Et ebavajalik maha rookida.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Mobiilisõbralik foorum

        Isegi vist olemas: http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=151186

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: Mobiilisõbralik foorum

          Kas mõni mobiili browser mitte ei tee ise lehti mobiilisõbralikuks, Opera Mini nt. Mäletan et Nokia enda browseriga oli jah jube sitt, külgedele pidi sitaks kerima....

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #6
            Re: Mobiilisõbralik foorum

            Mõttetu, ostke iPhone endale ja ideaalne.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: Mobiilisõbralik foorum

              Ise aeg-ajalt loen ipod touchiga ning ei saa kurta mugavuse üle.

              Comment

              • Foux
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 486

                #8
                Re: Mobiilisõbralik foorum

                HTCga on ka täitsa normaalne. Teed lihtsalt suureks ja näpuga tõmbad sinna kuhu vaja

                Comment

                • isenseven
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 598

                  #9
                  Re: Mobiilisõbralik foorum

                  ei ole ta tõesti midagi niihull

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #10
                    Re: Mobiilisõbralik foorum

                    a peab ikka päris räme foorumisõltuvus olema kui mobiiliga ka foorumis peab käima

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #11
                      Re: Mobiilisõbralik foorum

                      Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                      a peab ikka päris räme foorumisõltuvus olema kui mobiiliga ka foorumis peab käima
                      kui pean kusagil x aja passima ja mul on harjumus siis mobiiliga surfamisega aega surnuks lüüa, kas siis delfipasa lugemine oleks kuidagi parem?

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #12
                        Re: Mobiilisõbralik foorum

                        ostke endale Samsung GT-e1080 ja ei pea oma pead vaevama sellega, et raske on pokkeriprode kodukal ringi liikuda :)

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: Mobiilisõbralik foorum

                          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                          Mõttetu, ostke iPhone endale ja ideaalne.
                          Kümneid nutitelefone proovinud ja neist bloginud tudeng Sander Soots kinnitab, et parimaid telefone toodab HTC ning iPhone on liialt üles kiidetud.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #14
                            Re: Mobiilisõbralik foorum

                            haters gonna hate

                            "Soots tellib tassi kohvi oma kodukontori lähedal Tallinna vanalinna kohvikus ja asetab lauale Windowsi tarkvaraga HTC HD7. See on tema arvates väga hea telefon – mitte selle tõttu, et Soots on Microsofti partnertudeng ja MTÜ MUG (Microsoft User Group) Estonia juhatuse esimees. "

                            LOL

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #15
                              Re: Mobiilisõbralik foorum

                              ok ok, eks ma kunagi suudan endale ära põhjendada, miks ma peaks telefoni eest ca 10K maksma, siis kaovad kõik mu mured iseenesest :) las see teema siis jääda.

                              Comment

                              Working...