tänavu pole plaanis?
PP Suveturniir 2010
Collapse
X
-
Re: PP Suveturniir 2010
link?Algselt postitas -andres- Vaata postitustRanka paraku ei saa enda nime siduda, sellest paaris teemas juttu ka olnud.
Comment
-
Re: PP Suveturniir 2010
Algselt postitas taipupole Vaata postitustlink?http://foorum.pokkeriprod.com/showth...858#post195858Algselt postitas ranka Vaata postitustKuna meil on PokkeriProd Turniiripokkeri Klubi, mis hakkab kuuluma Eesti Pokkeriliitu siis "underground" live turniirid, mis kannavad PokkeriProd nime (umbes nagu suvine turniir Strandis) on täiesti mõeldamatud.
Arvan, et ainsaks võimaluseks oleks korraldada ametlikke turniire kasiinos (nagu seda tegi Pokerclub.ee).
Last edited by taavi; 25.07.10, 23:50.
Comment
Comment