Hommik.
Märkasin selles alafoorumis http://www.foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php?f=30 (Stake/Diili Küsimine/Pakkumine) sellist asja, et kui keegi on stake pakkunud ja stake on läbi saanud, siis kiputakse tulema ja küsima kas stake on ka täna, järgmine nädal vms. ajal pakkuda. Sisuliselt on see stake nurumine ja sellele võiks võimaluse korral kuidagi piiri peale panna. Muidu on/võib olla see vastuolus stake küsimise jaoks vajalike nõudmistega.
Mis arvate?
Märkasin selles alafoorumis http://www.foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php?f=30 (Stake/Diili Küsimine/Pakkumine) sellist asja, et kui keegi on stake pakkunud ja stake on läbi saanud, siis kiputakse tulema ja küsima kas stake on ka täna, järgmine nädal vms. ajal pakkuda. Sisuliselt on see stake nurumine ja sellele võiks võimaluse korral kuidagi piiri peale panna. Muidu on/võib olla see vastuolus stake küsimise jaoks vajalike nõudmistega.
Mis arvate?
Comment