Ettepanek:Diilide foorumis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1

    Ettepanek:Diilide foorumis

    Hommik.
    Märkasin selles alafoorumis http://www.foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php?f=30 (Stake/Diili Küsimine/Pakkumine) sellist asja, et kui keegi on stake pakkunud ja stake on läbi saanud, siis kiputakse tulema ja küsima kas stake on ka täna, järgmine nädal vms. ajal pakkuda. Sisuliselt on see stake nurumine ja sellele võiks võimaluse korral kuidagi piiri peale panna. Muidu on/võib olla see vastuolus stake küsimise jaoks vajalike nõudmistega.
    Mis arvate?
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #2
    Re: Ettepanek:Diilide foorumis

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Hommik.
    Märkasin selles alafoorumis http://www.foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php?f=30 (Stake/Diili Küsimine/Pakkumine) sellist asja, et kui keegi on stake pakkunud ja stake on läbi saanud, siis kiputakse tulema ja küsima kas stake on ka täna, järgmine nädal vms. ajal pakkuda. Sisuliselt on see stake nurumine ja sellele võiks võimaluse korral kuidagi piiri peale panna. Muidu on/võib olla see vastuolus stake küsimise jaoks vajalike nõudmistega.
    Mis arvate?
    Nii ja naa... Kui stake läbi ja stakeja ei soovi uusi stake anda/pakkuda/jagada siis kohe peale Stake läbi saamist kirjutab et rohkem stake ei tee ja teema lukku... ja ongi asi lahendatud...
    Kes peale postitust rohkem stake ei anna ikka palub vms siis nädal bani peale... Tundub mõistlik..

    Ja peale 3 sarnast rikkumist headaega foorum igaveseks

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: Ettepanek:Diilide foorumis

      Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
      Nii ja naa... Kui stake läbi ja stakeja ei soovi uusi stake anda/pakkuda/jagada siis kohe peale Stake läbi saamist kirjutab et rohkem stake ei tee ja teema lukku... ja ongi asi lahendatud...
      Kes peale postitust rohkem stake ei anna ikka palub vms siis nädal bani peale... Tundub mõistlik..

      Ja peale 3 sarnast rikkumist headaega foorum igaveseks
      +1..Imo võiks jah steigipakkuja hiljem kirjutada topicusse, kas veel edaspidi annab steike või mitte, muidu tõesti ei jää muud üle, kui tuleb üha uuesti ja uuesti küsida.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #4
        Re: Ettepanek:Diilide foorumis

        Minu postituse algne mõte on siis selles, et üldse ei tohi küsida- see on selge ju- kui konkreetne event on läbi, siis on ka stake läbi ning igasugune hilisem üleküsimine on juba stake küsimine, mitte teemasse vastamine.
        Kui stakeja tahab teha nö. ka edaspidi stakemist, siis ta mainib selle teema alguses kenasti ära. Kui ta seda ei tee, siis ta teeb lihtsalt uue teema kui tahab kedagi stakeda- väga lihtne.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: Ettepanek:Diilide foorumis

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Minu postituse algne mõte on siis selles, et üldse ei tohi küsida- see on selge ju- kui konkreetne event on läbi, siis on ka stake läbi ning igasugune hilisem üleküsimine on juba stake küsimine, mitte teemasse vastamine.
          Kui stakeja tahab teha nö. ka edaspidi stakemist, siis ta mainib selle teema alguses kenasti ära. Kui ta seda ei tee, siis ta teeb lihtsalt uue teema kui tahab kedagi stakeda- väga lihtne.


          See variant ka täiesti vastuvõetav :)

          Comment

          Working...