probleem

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Villmann
    Julm Donk
    • Apr 2010
    • 31

    #1

    probleem

    Tere, ma ei saa fulltildis üle 8 laua mängida. Siis tuleb aken et saada full tildile kiri ja palu et maksimum lauadade arvu suurendataks. Ma saatsin mitu kirja aga ei mingit vastust ja ma saan ikka ainult 8 lauda mängida. Milles asi on, kuidas fulltildiga ühendust saada?
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: probleem

    Algselt postitas Villmann Vaata postitust
    Tere, ma ei saa fulltildis üle 8 laua mängida. Siis tuleb aken et saada full tildile kiri ja palu et maksimum lauadade arvu suurendataks. Ma saatsin mitu kirja aga ei mingit vastust ja ma saan ikka ainult 8 lauda mängida. Milles asi on, kuidas fulltildiga ühendust saada?
    Terevitus,

    Oled õigel teel, oota lihtsalt vastus ära ja saad 16 lauda mängida.

    Ning teinekord postita FTP teemasse: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=400

    Comment

    • Villmann
      Julm Donk
      • Apr 2010
      • 31

      #3
      Re: probleem

      Ma olen juba 10 päeva vastust oodanud, kas see on normaalne? Ise arvan et
      äkki ei lasta mu krju läbi selle uue internetipokkeri keelustamise seaduse pärast.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: probleem

        Proovi mõnelt teiselt e-meililt saata. Kui saadad kirja, siis peaks vist vastus alati tulema, et kiri jõudis kohale ja sellega tegeletakse.

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #5
          Re: probleem

          Kirja pead saatma selle e-mail pealt, mille kaudu konto on tehtud, ainult sellisel juhul suurendatakse laudade arvu. Vastus tuleb tavaliselt maksimaalselt 2 päeva jooksul.

          Comment

          • Villmann
            Julm Donk
            • Apr 2010
            • 31

            #6
            Re: probleem

            Tere. Saatsin teiselt emaililt ja ikka ei mingit vastust. Saatsin teisele fulltildi emailile nimelt põhiaadress kuhu tuleb see saata on support@fulltiltpoker.com aga ma saatsin ka cashier@fulltiltpoker.com ja ikka ei mingit vastust. Laudu saan ikka ainult 8 mängida. Õigemini enam ei mängigi sest ma jään arvuti taha magama. Mida ette võtta? Kuidas fulltildiga ühendust saada? Otsisin mingit fulltildi telefoninumbrit, aga ei leidnud.

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #7
              Re: probleem

              Ma arvan, et võid ikkagi siis magama minna, kui vastust ei tule.....

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #8
                Re: probleem

                Üsna tüüpiline näide FTP suppordist - nagu ma juba korduvalt maininud olen, kõige türastunum support, mida ma kogenud olen. Tavaliselt nad siiski vastavad lihtsalt mingit ila, mitte ei jäta vastamata. See juhtum on muidgi klass omaette.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: probleem

                  Järgmine kord ma paluks Teil kasutada mistahes Full Tilt pokkeriga seonduvate küsimuste/probleemide küsimisel/kasutamisel seda teemat: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=400

                  Comment

                  Working...