Sain täna privaatsõnumi kasutajalt Wendweert, kes saatis konkreetset porrispämmi.
See on väga tore muidugi, et inimesed mind niimoodi meeles peavad
, aga tahtsin küsida, kas sellist asja juhtub siin tihti st. kas edaspidi peaksin ka sellest teada andma või kustutan lihtsalt sodi ära ja end of story?
See on väga tore muidugi, et inimesed mind niimoodi meeles peavad
, aga tahtsin küsida, kas sellist asja juhtub siin tihti st. kas edaspidi peaksin ka sellest teada andma või kustutan lihtsalt sodi ära ja end of story?
Comment