Et viiks foorumi esilehele, miks mitte?
Ülemine logo klikitavaks
Collapse
X
-
Re: Ülemine logo klikitavaks
Logole võiks hüperlingi panna jap, kuigi......
HOME
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Fullstacks have more fun.
Comment
-
Re: Ülemine logo klikitavaks
+1Algselt postitas PahvakVõiks viia hoopis www.pokkeriprod.com lehele.
Ise ka pidevalt klikin logol kui pokkeriprod.com lehele tahan minna...
Comment
-
Re: Ülemine logo klikitavaks
sinisel ribal üleval vasakul"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
TC
Comment