Käte kommenteerimisest...

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    Käte kommenteerimisest...

    Võibolla on sellest enne ka juttu tulnud (ei leidnud teemat), kuid mulle isiklikult käib väga närvidele, kui kommenteeritakse enda tasemest kõrgemate limiitide käsi. Selles osas on suisa tüütu lugeda eriti kõrgete limiitide arutelu, kus enne, kui teine vastava või kõrgema limiidi mängija suu lahti teha jõuab, on 10 kahtlast kommentaari juba madalamatelt poistelt juba olemas. "Väga tore - ma teeks nuppe" või "ära slowplay"! Ise olen NL25 tasemel junn ja ei tule pähegi ideed kaasa rääkimaks NL100+ käte kohta. Samas oleks väga hariv nende limiitide käte kohta asjalikke kommentaare lugeda. Ühtlasi on raske teine kord mõista, kes siis tegelikult tõde kuulutab (va teadatuntud gurud muidugi). Ehk peaks olema igal rahalaudade mängijal olema kohtustus enda nime all kuvada reaalselt limiiti, milles ta edukalt mängib? Mõtteid?
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #2
    Re: Käte kommenteerimisest...

    5+ mõte selle limiidi kuvamise koha pealt, kui ise cashi pelasin , kommenteerisid mingi 1post2nl vennad, mis siis et mu käed olid 10nl, aga no ootasin ikkagi mõnda high lvl vastust

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: Käte kommenteerimisest...

      Ega sama või limiit kõrgema mehe easy fold või insta shove ei tee mind ka targemaks ehk siis peamine on siiski enda arvamuse põhjendamine ning ega NL-100 mängija niikuinii ei võta NL-10 või madalama limiidi mehe arvamust väga tõsiselt ning enam-vähem on teada ka, kes kus mängib ning kelle arvamust kuulata tasub + vastusest saab ka aru, kes väheke mõttetööd on käe juures rakendanud ning kes rohkem inetrsist midagi kirjutab.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4
        Re: Käte kommenteerimisest...

        Mul üks küsimus. Võtke lahti näiteks PS-i NL10 FR lauad ja vaadeke average players per flop ning averge pot BB-des ning seejärel tehke sama NL100 FR puhul. Kui suur on erinevus ?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: Käte kommenteerimisest...

          Algselt postitas Vapsik
          Ega sama või limiit kõrgema mehe easy fold või insta shove ei tee mind ka targemaks ehk siis peamine on siiski enda arvamuse põhjendamine ning ega NL-100 mängija niikuinii ei võta NL-10 või madalama limiidi mehe arvamust väga tõsiselt ning enam-vähem on teada ka, kes kus mängib ning kelle arvamust kuulata tasub + vastusest saab ka aru, kes väheke mõttetööd on käe juures rakendanud ning kes rohkem inetrsist midagi kirjutab.
          Mulle küll see "enam-vähem on teada ka, kes kus mängib ning kelle arvamust kuulata tasub" osa ilmselt nii selge ei ole. Muidu täiesti nõus - konstruktiivne jutt ja põhjendus on see, mida oodatakse. Nende välja otsimine kümnete kommentaaride seast ei ole just vahva imho...

          Võibolla tiba jonnakas teemapüstitus minu poolt - foorumid ongi üks suur jutulaat. Aga alati saab paremini.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: Käte kommenteerimisest...

            Algselt postitas Imric
            Mul üks küsimus. Võtke lahti näiteks PS-i NL10 FR lauad ja vaadeke average players per flop ning averge pot BB-des ning seejärel tehke sama NL100 FR puhul. Kui suur on erinevus ?
            Ma ei tea kui suur on erinevus, aga see info ütleb ilmselt sama palju kui preflop statid postflop mängu kohta.

            Pastilaa jutule kirjutan kahe käega alla, sest viimasel ajal on suurenenud trollide arv, kes soovitavad ülepaariga ca 10bb potti 90 veel sisse panna ehk "easy arrrrrr-innn!!111".
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #7
              Re: Käte kommenteerimisest...

              kui sa mängid nl25 siis võid vabalt kommentaarida ka nl100 käsi. kindlasti peaks aga ka juurde lisama oma mõttekäigu - kokkuvõttes kasulikum nii sulle kui ka teistele foorumikaaslastele.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: Käte kommenteerimisest...

                Algselt postitas Imric
                Mul üks küsimus. Võtke lahti näiteks PS-i NL10 FR lauad ja vaadeke average players per flop ning averge pot BB-des ning seejärel tehke sama NL100 FR puhul. Kui suur on erinevus ?
                wtf is this shit?

                $500/$1000 ja $0.01/$0.02 mängivad ka sama VPIP-ga ma arvan, keda see avg VPIP kotib

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: Käte kommenteerimisest...

                  Väga paljud High stakes mängijad on oma minevikus kirjeldanud perioodi, kus nad lugesid niipalju kätepostitusi kui võimalik ja kommenteerisid neist kõiki, olenemata limiidist. Enamasti tunduvalt kõrgemate limiitide käsi, kui nad ise mängisid. Siis tegid teised vastajad nende arutelu maha ja nad õppisid sellest tohutult rohkem, kui lihtsalt lugedes. Minul on sama põhimõte ja kui keegi selle peale kusagil närvi läheb, so be it.

                  Edit:Selle arrr in ja pane nuppe osaga olen muidugi nõus, seda pole vaja.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: Käte kommenteerimisest...

                    Algselt postitas alaska
                    Väga paljud High stakes mängijad on oma minevikus kirjeldanud perioodi, kus nad lugesid niipalju kätepostitusi kui võimalik ja kommenteerisid neist kõiki, olenemata limiidist. Enamasti tunduvalt kõrgemate limiitide käsi, kui nad ise mängisid. Siis tegid teised vastajad nende arutelu maha ja nad õppisid sellest tohutult rohkem, kui lihtsalt lugedes. Minul on sama põhimõte ja kui keegi selle peale kusagil närvi läheb, so be it.
                    jup see on täiesti ok, aga see on ainult siis ok ja aitab kui sa postitad oma mõtteprotsessi

                    kui mingi nl2 donk lihtsalt kirjutab "fold" või "all in" siis söögu sitta ja ärgu parem postitagu

                    Comment

                    • dener89
                      Grinder
                      • Mar 2009
                      • 625

                      #11
                      Re: Käte kommenteerimisest...

                      ei taha eelnevat üle kordama hakata,kuid nt. nl2 ei ole mõtet nl100 kommenteerima hakata,vastipidine on väga positiivne,et tegijamad aitavad algajaid.
                      nl2 grinderi juttu keegi vaevalt hakkab kuulama ning teid 95 prossa ei võeta tõsiselt,pole mõtet teemat hakata solkima mõttetute postidega,sest teie ütlused on tavaliselt väga algsed ja napisõnalised ning sellest pole suurt tolku.
                      mitte,et ma ise mingi hull pro oleks ja siin laia panen.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: Käte kommenteerimisest...

                        Algselt postitas dener89
                        ei taha eelnevat üle kordama hakata,kuid nt. nl2 ei ole mõtet nl100 kommenteerima hakata,vastipidine on väga positiivne,et tegijamad aitavad algajaid.
                        nl2 grinderi juttu keegi vaevalt hakkab kuulama ning teid 95 prossa ei võeta tõsiselt,pole mõtet teemat hakata solkima mõttetute postidega,sest teie ütlused on tavaliselt väga algsed ja napisõnalised ning sellest pole suurt tolku.
                        mitte,et ma ise mingi hull pro oleks ja siin laia panen.
                        eino miks mitte... käte postitamise põhieesmärk ei olegi teada saada, kas antud olukorras on õige fold või call, vaid arutluse käigus enda mõtteprotsessi arendada

                        kui ma postitan nl400 käe kus mul 47A flopis top set ja mõtlen kas bettida või checkida järgi ja nl2 regular tuleb postitab, et meil top set ja muidu me ei saa riveriks nuppe sisse kui me flopis järgi checkime ja siis talle seletan, et vastase ranges ei saa ühtegi kätt olla mis calliks, aga kui järgi checkime siis võime ta bluffing rangest valuet saada - miks mitte, sisukad postitused isegi nl2 grinderite poolt on igati teretulnud

                        asi on lihtsalt selles, et nad teevad endale karuteene, sest nl2-s kvalifitseerub selline mõtlemine fancy play sündroomina :P

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #13
                          Re: Käte kommenteerimisest...

                          äkki pigem teeks nii, et ei oleks ühesõnalisi vastuseid nagu call, fold, all-in
                          minu arust on just hea, et nõrgema limiidi vastased ka räägivad kaasa, sest tihtilugu sa saad sealt uusi mõtteid + äkki su vastane ongi just selle eelmise limiidi regular, kes võtab esimesi shotte ja ta mõtleb samamoodi?

                          ning see ka, et kui nl10 vend võib kommenteerida ka nt nl25 käsi, siis ta ise mõtleb ka kaasa ja areneb. Kui sa tead, et sa ei saa arvamust avaldada, sa heal juhul viskad pilguga üle ja asi laks. Kui saad kommenteerida - mõtled ka enne, kui kirjutad.

                          + siin foorumis on nkn nii palju möla/bs ja asjalikku arutelu vähe, et vaevalt, et need paar kommi midagi muudavad
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • forell
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2009
                            • 350

                            #14
                            Re: Käte kommenteerimisest...

                            ma ei mängi üldse cashi a ikka aegajalt seletan midagi.
                            Point peaks olema ju et igast mikid kommenteerivad kätt ja jagavad arvamusi mitte et kui nl400 tyyp postitab käe siis kommenteerida tohiks ainult nl400+ tyybid. Vähe replysid saaksid siis.

                            selleesuhtes olen nõus et peaks alati seletama ka miks just niimodi mõtled mitte 1 sõnalised vastused.

                            edit:
                            jõhker vahe kyll kas nl10 v6i 25

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: Käte kommenteerimisest...

                              Algselt postitas forell
                              ma ei mängi üldse cashi a ikka aegajalt seletan midagi.
                              Point peaks olema ju et igast mikid kommenteerivad kätt ja jagavad arvamusi mitte et kui nl400 tyyp postitab käe siis kommenteerida tohiks ainult nl400+ tyybid. Vähe replysid saaksid siis.

                              selleesuhtes olen nõus et peaks alati seletama ka miks just niimodi mõtled mitte 1 sõnalised vastused.

                              edit:
                              jõhker vahe kyll kas nl10 v6i 25
                              Algtõed edukalt omandanud hea jutuga NL5 mees suudab NL1000 teemas ka kena posti kokku kirjutada. Väga tore. Selles osas on siin arutelus välja tulnud tõsiasi, et mida rohkem asjalikku arutlust, seda parem - olen igati nõus. Armas oleks, kui lugejana saaksin kuidagi infot selle kohta, et tegemist eneseotsingutel algaja mängijaga. Nagu codecci ka tabavalt mainis, siis ei pruugi need postitused muidugi antud kommentaatorit tema enda arengu osas esialgu eriti aidata, pigem vastupidi.

                              Comment

                              Working...