Heads-Up NLHE.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    Heads-Up NLHE.

    Tundub, et NLHE HU on siin foorumis juba üsna palju populaarsust kogunud... Äkki oleks aeg teha eraldi HU alafoorum? Hea meelega kommenteeriks ja postitaks käsi jms, aga see "HU korner" on üks suur segadus, valdav enamus postitab SNG-de käsi, mõni cashi, mõni Omaha Hi-Lo 'd...

    Ma näiteks SNG-sid üldse ei mängi, cashi käsi uuriks ja puuriks küll, aga ei viitsi iga päev seda teemat läbi lapata ja vaadata, kas mõni cashi käsi SNG-de vahele ära eksinud + jube segaseks läheb kui mõne käe pärast peaks lahkarvamused tekkima.

    Seega teen ettepaneku teha NLHE HU alafoorum, kuhu lähevad nii HU SNG-d kui cash (Omahad ja Fixed Limitid võiks siiski Muude Mängude alafoorumisse käia, need niivõrd erinevad mängud), saaks ilusti teemasid teha a'la "[10$ SNG] TPGK, villain minraiseb turnil" või "[NL100] Riverdasin nutflushi OOP, mis nüüd?" ja igasuguseid muid huvitavaid teemasid... Kui keegi praegu midagi huvitavat postitab HU kornerisse, siis läheb see kiiresti kaduma, sest keegi ei viitsi ühte ja samat teemat mingi 20 lehekülge lapata, et see vana huvitav asi üles leida.
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: Heads-Up NLHE.

    HU korneril on jah see viga, et käe üle arutada on tüütu kui uued käed peale tulevad.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: Heads-Up NLHE.

      Konkreetsete käte kohta pole ju kuskil keelatud eraldi teemat teha " Muud Mängud ja Üldine Strateegia" foorumisse.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #4
        Re: Heads-Up NLHE.

        Ma oleks nõus obv. Tundub jah, et HU mängijaid lisandub aina juurde, eriti SNG, seega alafoorum oleks nice.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Heads-Up NLHE.

          Algselt postitas lenC
          Konkreetsete käte kohta pole ju kuskil keelatud eraldi teemat teha " Muud Mängud ja Üldine Strateegia" foorumisse.
          Täpselt! Keegi ei keela ju postitada lenCi viidatud alafoorumisse HU käsi. Peale selle too alafoorum on kõige ebapopulaarsem ja kui HU mängija käib korra päevas seal alafoorumis "HU Kornerit" vaatamas siis jääksid talle ka HU käed silma. Ja too alafoorum on meie jaoks põhiliseks statistika allikaks, milliseid strateegia alafoorumeid on juurde vaja.

          Praeguse statistika järgi HU alafoorumi tegemine ei õigusta veel end ära (samuti PLO). Olen kursis, et HU mängijaid on tekkinud viimasel ajal juurde aga mitte liialt piisavalt, et oleks vaja uut alafoorumi, eriti, kui tegu võib olla hooajalise trendiga. Kui ei ole hooajaline trend siis võib selline alafoorum mingil ajal ka tekkida.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: Heads-Up NLHE.

            Postitagem siis aktiivselt käsi!
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            Working...