TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!



    Kas mitte ei ole sarnane keel meie sõbraga?

    Teenuste kasutamine toimib printspiil „nägu on“.

    Kasutammis tingimuste mitte pidamisel võib IT People meeskond akkaunti blokeerida või kinni panna. Sellel juhul kasutaja informeeritakse blokeerimise põhjusest.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #32
      Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

      Algselt postitas ranka


      Kas mitte ei ole sarnane keel meie sõbraga?

      Teenuste kasutamine toimib printspiil „nägu on“.

      Kasutammis tingimuste mitte pidamisel võib IT People meeskond akkaunti blokeerida või kinni panna. Sellel juhul kasutaja informeeritakse blokeerimise põhjusest.
      Huvitav kokkusattumus ;D

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #33
        Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

        Ma ütleks, et see tekst ei ole mingi suvalise programmi, vaid tõenäoliselt slaavi rahvusest tegelase poolt tõlgitud, kes natuke tönkab eesti keelt. Milline proge tõlgiks eesti keelde sõnad 'akkount', 'printsipiil', 'kasutammis tingimus'? :)

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #34
          Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

          HAHAHHAHA tra kui nalajaks sain hea lõuatäie naeda, hakkame kõik nüüd politseisse saatma oma späm kirju neid nigeeria omasid, mis lubavad välja kanda 1000 000 dollarit jne. Politsei alustab kohe uurimist ja trakcib poisid nigeeriast maha. Ja ei serveri omanik ei vastuta kui keegi läbi tema teenuse kuritegu plaanib, mis loll mõtlemine see veel on. Ühesõnaga EMT on süüdi kui narkoärikad oma äri läbi nende võrgu ajavad, gmail samuti süüdi selles, et scämmerid @gmail.com maile saadavad, msn süüdi selles, et illegaalseid tegevusi nende serveris arutatakse jne. Ja üldse mida politsei siin uurib, mis kuriteo koosseis on nt kui saada kätte see inimene kes neid kirju saada, mille eest ta vastutusele võtta, kõik on ju jutt lihtsalt?

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #35
            Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

            Marguzz,
            Sinu tavaline üleolev suhtumine ja 'oh teid lollpäid' attitude oli täpselt puudu veel siit teemast. Kui sa selliste postitustega maha saad, kas on ka pärast tunne, et oledki teistest targem ja kavalam? Kas see kompenseerib mingit muud puudujääki kusagilt? Soovitan kirjavigade hulka vähendada tekstis, jätab intelligentsema mulje - sulle on see vist oluline?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #36
              Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

              Sellest teemast tekib jälle üks vaidluste ja teiste tilti ajamis teema. Loodan, et järgnevad postitused jäävad rahumeelseteks, muidu läheb teema lukku.

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #37
                Re: TÄHELEPANU: PM kasutajalt "lauri137" mis on kuritahtlik SPAM!

                Algselt postitas tolmuahv
                Marguzz,
                Sinu tavaline üleolev suhtumine ja 'oh teid lollpäid' attitude oli täpselt puudu veel siit teemast. Kui sa selliste postitustega maha saad, kas on ka pärast tunne, et oledki teistest targem ja kavalam? Kas see kompenseerib mingit muud puudujääki kusagilt? Soovitan kirjavigade hulka vähendada tekstis, jätab intelligentsema mulje - sulle on see vist oluline?
                miks ma naerda ei või? kui on naljaks siis nii ka ongi ;D

                Comment

                Working...