HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

    Seoses sellega teeme hääletuse, et täna oli esimene trenn Rannaväravas muru platsil ja kavatsetakse jätkata juunikuus eelarve puudujäägi tõttu (~100eur). Paljud siiski polnud muru platsi kvaliteediga rahul (mühklik ja ebatasane, vigastuste oht jne) ning sooviksid jätkata kunstmurul treenimist.

    Hääletavad ainult FC Pokkeriprod mängijad ja trennis käijad.

    (See on õige, esimene oli test).
    19
    Jätkata Rannaväravas ja klubi maksab poole Rakvere sõidu kinni.
    0%
    7
    Jätkame Wismaris ja Rakvere sõidu maksavad minejad kinni.
    0%
    2
    Kõigile lisandub 5€ juurde. Jätkame Wismaris ning klubi maksab poole Rakvere sõidu kinni.
    0%
    10
  • Angelo
    Julm Donk
    • May 2012
    • 71

    #2
    Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

    Hi guys!
    I understood not everyone is happy with Rannavärav pitch (it´s actually real grass, I thought was artificial).
    Personally I won´t be able to come on 5th and 12th due to school still going (for those who don´t know, I teach Italian) therefore I dunno if there´s so much point for me to vote given I would be able to test there only on the 19th of June, so I won´t participate in this poll.
    What about Rakvere trip? What is it?
    See you on Thursday

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #3
      Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

      We have a game on 8th of June 19.00 in Rakvere - Friday (next week).

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #4
        Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

        Tahaks kuulda ka teise poole vastuväiteid - eelkõige pumper, miks peaks rannaväravas jätkama trenni ;P.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #5
          Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

          Rannaväravas on mõnus murulõhn, hea pehme plats (võtab küll tempot alla), tehniliselt areneme seal kindlasti- eriti palli omaksvõtu valdkonnas. +Rahaline kokkuhoid. Miinuseid sisuliselt polegi, pesemine ehk. Aga soojade ilmadega saab ujuda ja statoilis saab raha eest dushialla.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

            Tehniliselt ei arene seal. Punkt.
            Ja mis rahalisest kokkuhoiust jutt? 100 euri hoida kokku 20(+) mehe pealt on mingi argument?
            Last edited by fyte; 30.05.12, 11:15.

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #7
              Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

              Kui hääletus nii võrdne, teeme 2-3 trenni veel põllu peal ja edasi Wismaris. Pole mõtet lisapingeid tekitada mängijate vahele imo.

              Comment

              • jozik
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 437

                #8
                Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

                Fyte 5 euri on päris suur raha. Kuigi ma ise ei saa selle taha pugeda, siis mõni meist kasvatab lapsi, osadel on koer, mõnel on autod, laenud jne jne. 5 eurot võib tunduda väikese summana, aga tegelikult on see päris suur summa. Mõni meist ei käi tööl ( siinkohal pean silmas mehi kes ei tööta või ei mängi pokkerit tööna ) ja ma usun et iga euro on loetud.

                Mõned mehed ainult käivad kohal, möllavad ja ei ole asjadega rahul. Osad mehed aga peavad korraldama ja teevad kulutusi omast taskust, hea on kui aitähh öeldakse.

                Siinkohal

                aitähh Muruntau, Nikig, Gerd, Pumper, Diffender, Inward, Riivo, Karu, Karel, Veeretas......

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #9
                  Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

                  Sain SPK päringu ka võimalike aegade kohta. Üsna kehvad ajad:

                  Reedel 20.00 - 21.30 ja laupäeval vaba alates 16.00 kuni 22.00

                  Treeningu hind suvel on: 1,5t - 23.97 eurot.. Selle najalt võiks üritada Wismarist alla tingida küll. Päris märkimisväärne vahe ikkagi.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #10
                    Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

                    Ajad on küll sitad. Aga hinnavahe Wismariga (meeldetuletuseks, Wismari on 38€ kord!) on meeletu. Muru võiks ühe kurja kõne küll teha ja mainida, mis hinna eest meile SPK pakub
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #11
                      Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

                      Ma kujutan ette küll, mis sealt tulla võib. "Me peame katma renoveerimisest tingitud väljakukulud...jne". Proovida ju võib.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #12
                        Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

                        Hääletuse põhjal on asi selgunud. Müür saab teisipäevase trenni Wismaris taas ennistada kui ta seda juba teinud ei ole. Saime alla ka pisut. Lõpp hea, kõik hea.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #13
                          Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

                          ok.
                          1) palju nüüd wismari hind on?
                          2) arvan, et ei ole väga mõistlik, kui (tihti/pidevalt) hakkab olema kuutasu 35€. see on juba päris suur summa osade jaoks
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Angelo
                            Julm Donk
                            • May 2012
                            • 71

                            #14
                            Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

                            I understand we´re switching back to Wismari. Actually I heard from a friend Rannavärav is really ankles unfriendly and injury prone. So, good choice

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #15
                              Re: HÄÄLETUS: Kas jätkata juunikuus Rannaväravas teisipäeval või mitte ?

                              Jama lugu, aga mulle tundub, et hääletati ka nende poolt, kes ei ole kuidagi seotud teie trennidega. Pakun muidu, et siiski oleks tulemus sama olnud, tahtsin lihtsalt häbi-häbi teha.

                              Comment

                              Working...