FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #16
    Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

    Kahju et jamad vahele tulevad, a loodame, et oma pundi saame kokku - selle ürituse põhieesmärk ei olegi jalgpall, pigem suhtlus ja puhkus, et sügisringis oleme juba rohkem tuttavamad ja suhtleme vabalt ning meeskond suudab näidata veel paremat jalgpalli:) Head paranemkist Villu.

    Üldiselt peaks Vergisse minema juba 6. ehk reede õhtuks, sest laupäeval 7. algavad spordimängud juba kl 10.00.

    Comment

    • Postiljon
      FPP Pro
      • Sep 2011
      • 203

      #17
      Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

      Olen ka tulemas

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #18
        Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

        Keegi 7nda hommikul viitsib autoga minna? Endal reede õhtul üks suht tähtis üritus, kuhu plaan jõuda..

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #19
          Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

          Äkki saab bussiga ka? Kui nüüd eriti rahvast ei lisandu siia ja FB samuti, siis võib mõned jalgpallilembelised sõbrad ka kaasa kutsuda.

          Comment

          • afro_siil
            Julm Donk
            • Oct 2011
            • 78

            #20
            Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

            Liinibussiga on 7. hommikul päris palju rahvast ma kardan. Kui minna, siis bussipilet varakult bronnida.

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #21
              Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

              Lisage mind nimekirja palun.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #22
                Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

                mind välja esimesest postist
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Riivo77
                  Julm Donk
                  • Oct 2011
                  • 88

                  #23
                  Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

                  Pange mind ka kirja.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #24
                    Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

                    Tore, kutsusin Riivo ka, kuna tema on meid vägapalju aidanud.

                    Hakkaks nüüd autosid ka lugema, andke teada, kes saaksid autoga tulla. Siis lepiks ajad kokku ja jagame ka kulud ilusti ära.

                    Comment

                    • The_Meer
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 765

                      #25
                      Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

                      ma arvatavasti autot ei saa, laup hommik oleks ok minna vms

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #26
                        Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

                        Ma arvatavasti autoga ja laup. hommikul.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #27
                          Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

                          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                          Ma arvatavasti autoga ja laup. hommikul.
                          Nice, mul bronnis siis üks koht.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #28
                            Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

                            Ise läheks pigem reede pärastlõuna/õhtupoolik, autot pole. Samas võtaksin suure telgi kaasa, kuhu mahuks 6'kesi vabalt magama, aga seda ei hakkaks bussiga vedama. Loodetavasti üks ekipaaž läheb ka reedel autoga, tahaks peale.

                            Comment

                            • Riivo77
                              Julm Donk
                              • Oct 2011
                              • 88

                              #29
                              Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

                              Sokutaksin ennast laupäeva hommikul mõne auto peale.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #30
                                Re: FC Pokkeriprode Suvelaager Vergis + Vergi Kaluritepäeva turniir.

                                Hetkel siis on teada umbes kolm autot:
                                1. Reedel läheb Niki auto (sõitjad): Muru, Pumper, Niki...
                                2. Laupäeva hommikul Karel: Fyte, Karel, Martin T, Riivo, Gerd - kellaaeg leppige kokku.
                                3. Veeretas vist läheb autoga: Veeretas, Mairo?

                                Henri ja Hardi on juba varem seal.
                                PS Ööbimine siis telkides, võimalus ka tasulises külalistemajas ööbida, sellekohta peaks Hardilt uurima (PM mulle, saadan Hardi nr)

                                Markus vaata ka endale sobiv auto ja leppige aeg kokku. Angelole peaks ka teada andma.
                                Last edited by Pumper; 04.07.12, 06:39.

                                Comment

                                Working...