FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Riivo77
    Julm Donk
    • Oct 2011
    • 88

    #76
    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Kuna plaanis enda trennisatsile särgid tellida, siis uuriks, kust te endale varustuse võtsite? Mingi tutvus oli ka mängus?:)

    * Suhtlen juba ger77-ga.
    Last edited by Riivo77; 27.09.12, 11:18.

    Comment

    • Riivo77
      Julm Donk
      • Oct 2011
      • 88

      #77
      Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam



      Ma saan aru, et loodate hooaja suurima võidu saavutada? Peaks äkki selle kohta ka (hüüd)lause lisama?:)

      Comment

      • Postiljon
        FPP Pro
        • Sep 2011
        • 203

        #78
        Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

        Ma saan aru, et loodate hooaja suurima võidu saavutada? Peaks äkki selle kohta ka (hüüd)lause lisama?:)
        See oleks natukene vastaste suhtes halvustav, et me nagu teame, et kindel võit or sth.

        Comment

        • Riivo77
          Julm Donk
          • Oct 2011
          • 88

          #79
          Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

          Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
          See oleks natukene vastaste suhtes halvustav, et me nagu teame, et kindel võit or sth.
          Eks sõltub konkreetsest hüüdlausest, aga rõhk ei pea olema vastaste halvustamisel

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #80
            Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

            Hooaeg möödas ja peab ka Riivot tänama, kes on andnud olulise panuse meie võistkonnale, loodame, et meie koostöö jätkub ja saab ka edaspidi kaasata sind meie tegemistesse vabal ajal, nagu Vergis.

            Comment

            • Riivo77
              Julm Donk
              • Oct 2011
              • 88

              #81
              Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

              Kindlasti aitan ka edaspidi. Tegelikult olen juba mõnda aega plaaninud poole kohaga teil trennis ka ikka käima hakata - nüüd aasta lõpp läheb liiga kiireks, aga uue aasta alguses vaatan selle plaani tõsisemalt üle (eeldusel muidugi, et maailm otsa ei saa ning teil trennis mehi niigi liiga palju pole:)

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #82
                Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                Comment

                • Postiljon
                  FPP Pro
                  • Sep 2011
                  • 203

                  #83
                  Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                  Algselt postitas Riivo77 Vaata postitust
                  Kindlasti aitan ka edaspidi. Tegelikult olen juba mõnda aega plaaninud poole kohaga teil trennis ka ikka käima hakata - nüüd aasta lõpp läheb liiga kiireks, aga uue aasta alguses vaatan selle plaani tõsisemalt üle (eeldusel muidugi, et maailm otsa ei saa ning teil trennis mehi niigi liiga palju pole:)
                  Kunagi pole liiga palju imo.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #84
                    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                    Kas keegi meist on võimeline tegema mängu jaoks bannereid ? Või keegi teab kedagi, kes kord nädalas viitsiks ära kujundada ja sisse trükkida. Esimeseks mänguks pole vaja, aga esimeseks kodumänguks oleks kindlasti vaja, eelvaate tarbeks jne.

                    See hooaeg võiks banneri kujundus erinev ka olla. Riivot ennast kätte ei saa paraku.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #85
                      Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                      Kui riivo siin enam ei seikle, võin sulle riivo skype edastada.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #86
                        Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                        Egas ta skypes rohkem ei vasta
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        Working...