9. vooru kohtumiseks peab mingi huvitava teksti mõtlema. JK Suema/Cargobusiga kohtumine, mis on printsipiaalne vastasseis. Nt. "Ida tsooni derbi" või "Tallinna derbi" vms...Võiks ka klubi poolt mingid õllekastid panna jälle. Kella ajaliselt heal ajal ka, 03.06 pühapäeval 17:00.
9. vooru kohtumiseks peab mingi huvitava teksti mõtlema. JK Suema/Cargobusiga kohtumine, mis on printsipiaalne vastasseis. Nt. "Ida tsooni derbi" või "Tallinna derbi" vms...Võiks ka klubi poolt mingid õllekastid panna jälle. Kella ajaliselt heal ajal ka, 03.06 pühapäeval 17:00.
Mis siin mõelda, FC Pokkeriprod kohtub 4. liiga ida peksukotiga (Mänguajal võib näha vastaste Maskott/Treeneri showd).
Tegin ürituse ära FB-s. Kui oleme otsustanud, mida huvitavat veel pakkume, saab banneri valmis teha ja n-ö spamima hakata foorumis ja soccernetis jne. Villu olevat pakkunud välja intervjuu Prasiga, päris kuldne idee .
Hetkel, kuidagi alla nurka suruks selle "tasuta kesvamärjukese" kindlasti (Müür lubas ühe kasti panna).
Suema häbistamise peaks kuidagi eriliseks ja meeldejäävaks tegema jah. See mäng on suurem kui elu. Tallinna derbi, Taaveti ja koljati võitlus. Teeme Blitzkrieg'i nende persetele.
Pakkuge ka välja ideesid, mida võiks mänguga seoses ette võtta.
Iseenesest väga okei, aga võiks proovida suuremaks teha. Teksti täis pressitud liialt.
Teksti on jah tavapärasest selgelt rohkem - see mõõt on mul muidu jäänud sellest, kui võtsin alguses Facebooki kaanepildi mõõdu ehk siis ikka saan suuremaks teha. Täna on lollakalt kiire päev olnud lihtsalt:)
Comment