FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #16
    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

    Ütleme nii, et laias laastus kõige odavam striimi lahendus maksab ca 120€ kuus, kui pokkeriprodel on kuus mingi 4 mängu siis jämedalt ühe mängu ülekande hind on kuskil 30€. Mõtleme nüüd kas see reaalselt ka mõistlik on

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #17
      Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

      aa, siuke asi maksab ka :D
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #18
        Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

        Täna siis sai testitud ustreami kaudu otseülekannet trennist 10min. 4 vaatajat olid ja kõigi sõnul oli pilt suht udune ja kehva. Ilmselt osaliselt oli asi ka õhtuhämaruses juba. St järgmine mäng ka õhtul ja siis vähemalt minu tarkusega pilti sellest ei tule. Kui kellelgi tehnikaspetsil ettepanekuid vms, on need teretulnud.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #19
          Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

          saatsin sormile lingi, ta käis selle idee algselt välja. äkki oskab midagi asjalikku öelda
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #20
            Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

            Lasin Ustreamil tänase streami salvestada ka. Hetkel panin selle kordusega jooksma fcpokkeriprod kanalil. Tulemus tõesti hädine. Telefoni taha asi kindlasti ei jää (htc sensation xl - muidu lindistatud videod igati ok telefoni kohta). Mõni spets äkki teab öelda, kas põhjuseks mobiilne net või Ustream? www.ustream.tv/channel/fcpokkeriprod

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #21
              Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

              Pakun puusalt, et mobiilse neti taha jääb asi. Et korralikus kvaliteedis näiteks 720p videod uploadida, peaks net puusalt mingi 3MB olema. See siis upload. Internetist mingid sellised asjad numbrid leidsin.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                Sa ei sanaud mu juttust vist mitte sõnagi aru.

                Esialgne promopakkumise idee oli, et vaheajal publiku liikme ja pp-de esindaja vahel hu.

                Ma mõtlesin, et kes seda viitsib kaugelt vaadata. Keegi kuskil väikse laua taga. Käsi keegi ei näe jne.

                Kui idee oli punlikut kaasata, siis ma mõtlesingi seda, kuidas publikut kaasata.
                See, ka smina tulen, või ei tule ei puutu üldse asjasse.

                Live streami kohta ei öelnud ma midagi ja see on igati kõva idee.
                Seepärast kasutagi tsitaate. Su postitus tuli pärast live streami juttu, live pokkeri idee oli ununenud ja arvasin, et su viimane postitus käis just streami kohta ning "kes seda kaugelt toksimist ikka vaadata viitsib" all pidasid silmas live stream kui kaugelt jalgpalli vaatamist.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Pakun puusalt, et mobiilse neti taha jääb asi. Et korralikus kvaliteedis näiteks 720p videod uploadida, peaks net puusalt mingi 3MB olema. See siis upload. Internetist mingid sellised asjad numbrid leidsin.
                  Arvan ka seda. PP suveturniir oli väga hea streamiga.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #24
                    Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Pakun puusalt, et mobiilse neti taha jääb asi. Et korralikus kvaliteedis näiteks 720p videod uploadida, peaks net puusalt mingi 3MB olema. See siis upload. Internetist mingid sellised asjad numbrid leidsin.
                    Mingi emt käkipulgaga ei saa never ever korraliku streami uploadida, teiseks on vaja dedicated serverit mis vähemalt 100Mbit ühendusega asja edasi jagaks, seda isegi kui renderdate pilti kohapeal. Vastasel juhul jookseb upload kokku nii 2-3 vaataja puhul.
                    Esialgu võiks mõelda vähemalt kuidas 1 mbit upload saada platsi äärde, alustage sellest. Siis tuleb odav serverilahendus leida.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #25
                      Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      saatsin sormile lingi, ta käis selle idee algselt välja. äkki oskab midagi asjalikku öelda
                      Kui on full HD kaamera ja Tallinnas võiks ju olla 4G ühendus ka, siis peaks saama hea pildi edastatud. 3G võib tõesti nõrgaks jääda.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #26
                        Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                        Lisaks tahtsin mainida, et selline platsi äärest kaameraga filmimine on üldse suht libe tee, isegi kui kvaliteet mingil määral kannataks, sest platsil toimuvat on samalt tasapinnalt väga raske jälgida. Filmimine peaks toimuma kõrgemalt ning korraga võiks näha olla ikkagi pool platsi, ehk siis selline üldplaan. Umbes nagu Tartu Ülikooli korvpalliklubi oma ülekandeid teeb. Kossu on muidugi lihtsam filmida, sest väljak ning sellest tulenevalt vahemaad väiksemad. Kalevil ilmselt tribüünidelt mingil määral asi isegi toimiks, aga sellisel juhul ilmselt mitte telefoniga.
                        Mulle tundub see striimi idee veidi surnult sündinud. Üks asi on ülekanne tehniliselt korda saada ning pilt vaadatavaks. Teine probleem on filmimine selliselt, et platsil toimuvast ka midagi aru saada oleks.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #27
                          Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                          Olen sinuga nõus Camu, aga muidugi kõik lennukad ideed on alati teretulnud. Eks läbi rakendamise saabki teada, kas asjal on tegelikku sisu ja jumet, või mitte.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #28
                            Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                            Kalevi staadionil on olemas ka mingi vaatluspukk, kus saab seisu panna, see on natuke kõrgem kui tribüün. Kalev ja Jalgpallihaigla näiteks filmivad sealt. Parema pildi saamiseks peaks kaameramees hakkama poolprofiks ja zoomimistehnika (mitte Starsis) selgeks õppima.

                            Comment

                            • sorm
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1511

                              #29
                              Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                              Ma arvan ka seda, et peamine probleem on kaameramehe skill, sest ei ole lihtne vaadatavalt filmida asja. Eriti kui mingid pikad pallid kuhugi lendavad. Olen ise üritanud saalijalgpalli filmida kaameraga ja suht raske oli koguaeg actionit tabada :)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #30
                                Re: FC Pokkeriprod turundus ja reklaam

                                Skill pole kindlasti peamine probleem - kõik on õpitav ja meie tasemele vastava ülekande jaoks kaamera liigutamine pole probleem (vt kasvõi Riivo77 videosi mängudest juba, mis käest ja telefoniga tehtud). Peamine probleem on ikkagi info liigutamise kiirus.

                                Comment

                                Working...