Nii, oluline info staadionite kohta välihooajaks. Lugege ja avaldage arvamust..
*SBK kohta sain meili, ainsad ajad, mis neil pakkuda oleks 15.03.2012 kuni 30.04.2012 Esmaspäeviti ja neljapäeviti 18.30-20.00 (1,5t). Kuni 30.04 33.5€ hiljem läheb ~27€ peale.
*Männiku halli kohta nii palju, et nemad võtavad katuse maha 31ndal märtsil. Alates 02.04 jätkuvad trennid õues. Ilma katuseta on neil koos pesemisega 50€
Nii, et peab mõtlema hakkama, kuidas edasi minna ja millised oleksid kõige paremad valikud antud võimaluste piires. E SPK variant ei sobi pmts kindlasti, liigamängud on meil pühapäeval, 2 nädalaks pole mõtet ju võtta.
Kuidas selle neljapäevaga oleks ? Kardan, et tõenäoliselt tööinimestele see variant on liiga varajane ja ka ei sobi ?
Mis mu mõte oli, et ideaalne lahendus meie jaoks oleks olnud märtsi keskpaigast 2 trenni nädala sees väljas, sest siis saaks palju paremini organiseerida märtsis sõprusmänge, kui meil L ja P trenni ei ole, lisaks ei peaks sõprusmängu tõttu trenni ära jätma. Ning idee kohaselt aprillis võimaluse korral liikuda edasi nt. 1x trenn SPK'l ja teine Kalevis ning liigamäng Kalevis. Praegu on see variant ka üsna ebatõenäoline, sest vb ei sobi meile ükski SPK aeg.
Fakt on see, et Kalevisse märtsis aega ei saa kindlalt.
Ühesõnaga võimalikud variandid märtsi keskpaigast lõpuni:
Wismari väljas+Männiku hall pühapäeval, SPK (N?) + Männiku hall (P), Wismari+SPK või mingi neljas variant.
Aprillist
SPK+Kalev, SPK+Männiku, Kalev+Männik, Wismari+SPK, Wismari+Kalev.
Aga andke teada, kas SPK saame kohe välistada aprilli lõpuni antud võimalike aegade puhul.
Uurin, mis ajad mulle Männikust oleks pakkuda alates 02.04
e: Müür võiks uurida tegelikult Wismari väljas olevate aegade kohta ka, siis saaks täis pildi võimalike variantide kohta.
See on oluline teema, mis tuleb lähiajal konsensuslikult ära otsustada.
*SBK kohta sain meili, ainsad ajad, mis neil pakkuda oleks 15.03.2012 kuni 30.04.2012 Esmaspäeviti ja neljapäeviti 18.30-20.00 (1,5t). Kuni 30.04 33.5€ hiljem läheb ~27€ peale.
*Männiku halli kohta nii palju, et nemad võtavad katuse maha 31ndal märtsil. Alates 02.04 jätkuvad trennid õues. Ilma katuseta on neil koos pesemisega 50€
Nii, et peab mõtlema hakkama, kuidas edasi minna ja millised oleksid kõige paremad valikud antud võimaluste piires. E SPK variant ei sobi pmts kindlasti, liigamängud on meil pühapäeval, 2 nädalaks pole mõtet ju võtta.
Kuidas selle neljapäevaga oleks ? Kardan, et tõenäoliselt tööinimestele see variant on liiga varajane ja ka ei sobi ?
Mis mu mõte oli, et ideaalne lahendus meie jaoks oleks olnud märtsi keskpaigast 2 trenni nädala sees väljas, sest siis saaks palju paremini organiseerida märtsis sõprusmänge, kui meil L ja P trenni ei ole, lisaks ei peaks sõprusmängu tõttu trenni ära jätma. Ning idee kohaselt aprillis võimaluse korral liikuda edasi nt. 1x trenn SPK'l ja teine Kalevis ning liigamäng Kalevis. Praegu on see variant ka üsna ebatõenäoline, sest vb ei sobi meile ükski SPK aeg.
Fakt on see, et Kalevisse märtsis aega ei saa kindlalt.
Ühesõnaga võimalikud variandid märtsi keskpaigast lõpuni:
Wismari väljas+Männiku hall pühapäeval, SPK (N?) + Männiku hall (P), Wismari+SPK või mingi neljas variant.
Aprillist
SPK+Kalev, SPK+Männiku, Kalev+Männik, Wismari+SPK, Wismari+Kalev.
Aga andke teada, kas SPK saame kohe välistada aprilli lõpuni antud võimalike aegade puhul.
Uurin, mis ajad mulle Männikust oleks pakkuda alates 02.04
e: Müür võiks uurida tegelikult Wismari väljas olevate aegade kohta ka, siis saaks täis pildi võimalike variantide kohta.
See on oluline teema, mis tuleb lähiajal konsensuslikult ära otsustada.
Comment