FC Pokkeriprod aastalõputurniiril 19.12. kell 18.30.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    FC Pokkeriprod aastalõputurniiril 19.12. kell 18.30.

    Esmakordselt võistkonna ajaloos osaleb FC Pokkeriprod Eesti Jalgpalli Liidu korraldataval traditsioonilisel Aastalõputurniiril. Tegu on suurima turniirisarjaga Eestis, kus kahe nädala ja 25 turniiri jooksul selgitatakse Eesti sisemeistrid kõikides klassides alates naisjuunioritest kuni meistriliigani. FC Pokkeriprod osaleb IV liiga 2. turniiril esmaspäeval, 19. detsembril algusega 15:00. Võistkonna esimene mäng algab kell 18:30.

    Jalgpalliklubil Pokkeriprod vedas loosiga tohutult. Tavapärase neljase alagrupi asemel satuti ainsasse kolmesesse gruppi. Alarupist pääseb edasi kaks paremat, mistõttu pokkeriprod peavad edestama ainult ühte võistkonda ja teoreetiliselt võib edasipääsuks piisata ka ainult ühest viigist. Õnn ei pööranud selga ka vastaste loosis, grupikaaslastest otsene konkurent on IV liigast FC Kiiu. Teiseks võistkonnaks on IV liiga Põhja piirkonna viimane FC Majandusmagister. Kõik lootused on olemas edasi pääsemiseks.

    Võistkonna ühe eestvedaja Madis Müüri sõnul ei ole nad konkreetselt selleks turniiriks väga palju valmistunud kuna põhieesmärk on neil ikkagi olnud liiga. Sarnases 5+1 formaadis on nad mänginud iga nädal vähemalt korra.

    «Ka on meil trennide kvaliteet seoses treeneri palkamisega alates suve lõpust oluliselt tõusnud,» hoopleb Madis. «Alles pidasime maha sõprusmängu IV liiga tugeva keskmiku FC Soccerneti vastu, mis meil õnnestus 14-12 võita. Laupäeval läheme viimast korda enne turniiri jõudu katsuma meie piirkonnas neljandana lõpetanud Viimsi Igiliikuriga. Seega ettevalmistust on justkui tehtud.»

    «Usun, et räägin kõigi eest kui ütlen, et läheme aastalõputurniirile vastu enesekindlalt ja lootusrikkalt, miinimumeesmärgiga alagrupist edasipääs,» ütleb Müür. «Loodame näha ka rohkelt publikut kaasa elamas meie mängueelsetetele flippidele ja diademalikule domineerimisele.»
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: FC Pokkeriprod aastalõputurniiril 19.12. kell 18.30.

    oo ajad on muutunud. ma vist jõuaks isegi siis teiseks mänguks. andke teada kui mehi on puudu, pealtvaatajaks tulen nkn
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #3
      Re: FC Pokkeriprod aastalõputurniiril 19.12. kell 18.30.

      Hetkel on tiimid komplekteeritud ja vahetusmehed ka paigas, niki varem oleks pidanud rääkima. Fyte on ainult kadunud -haige? Äkki keegi msn/skype kontakteerub temaga.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4
        Re: FC Pokkeriprod aastalõputurniiril 19.12. kell 18.30.

        Fytega on kõik korras, helistasin talle :D. Tal oli eile tähtis futsali liiga mäng õhtul, sp ei saanud tulla. Aastalõputurniiril on täiesti olemas.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #5
          Re: FC Pokkeriprod aastalõputurniiril 19.12. kell 18.30.

          Väike parandus ka, et pealehel olev uudis poleks ka eksitav, viige sisse vajalikud parandused. Edasi pääseb alagrupist siiski ainult alagrupi võitja, sest edasi toimuvad poolfinaalid, mitte veerandfinaalid. Suures plaanis midagi ei muutu väga, peame mõlemaid võitma lihtsalt :D

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #6
            Re: FC Pokkeriprod aastalõputurniiril 19.12. kell 18.30.

            Kohale tulla siis palu vähemalt 17.30,e tund aega enne algust. Riietumine ja soojendus.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #7
              Re: FC Pokkeriprod aastalõputurniiril 19.12. kell 18.30.

              pole hullu, ma sain alles täna teada, et järgmine esmasp saan tulla. tulen pealtvaatajaks siis. kus see toimub üldse?:D
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Potik
                FPP Pro
                • Jul 2009
                • 245

                #8
                Re: FC Pokkeriprod aastalõputurniiril 19.12. kell 18.30.

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                kus see toimub üldse?:D
                Kalevi spordihallis (Juhkentali 12)

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #9
                  Re: FC Pokkeriprod aastalõputurniiril 19.12. kell 18.30.

                  ty
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • kait
                    Julm Donk
                    • Mar 2011
                    • 68

                    #10
                    Re: FC Pokkeriprod aastalõputurniiril 19.12. kell 18.30.

                    Ma täna ikkagi tulla ei saa.

                    Comment

                    Working...