Kus teeme selle sügis- ja talvehooaja treeningud? Ei tahaks seekord minna peale nagu kevadel, et sai võetud liiga palju treeningaegu võrreldes kohalkäimise ja maksmisega, mil mitu kuud kogunes +€50 miinust. Seega seekord oleme lähenemisel konservatiivsed: Pakkuda on kaks varianti:
A) 2x nädalas wismaris, teisip ja neljap kell 20.45-22.15.
B) 1x nädalas Männiku hallis.
Kui peaks käimine ja maksmine loodetust parem olema, võib midagi muuta, esialgu on valikuvariandid need kaks. Paluks valida ainult trennis käivatel inimestel ja kui kellelgi pole siin kasutajat, siis võiks sõber tema hääle siia kirjutada. Teeme selle homme õhtuks ära, et saaksime reedel ajad kinni panna.
A) 2x nädalas wismaris, teisip ja neljap kell 20.45-22.15.
B) 1x nädalas Männiku hallis.
Kui peaks käimine ja maksmine loodetust parem olema, võib midagi muuta, esialgu on valikuvariandid need kaks. Paluks valida ainult trennis käivatel inimestel ja kui kellelgi pole siin kasutajat, siis võiks sõber tema hääle siia kirjutada. Teeme selle homme õhtuks ära, et saaksime reedel ajad kinni panna.
Comment