Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PATestrick
    Räme Fish
    • Dec 2010
    • 20

    #31
    Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

    Dvigateli staadioni kate kindlasti mõnusam ja parem kui Kalevi oma.
    Kalevi kunstmurul on pealtvaatajatele väike tribüünike täitsa olemas ning võib ka mäe otsast muru peal istudes mängu vaadata. Pesemisvõimalused ja riietusruumid on korralikud.
    Lisaks võite tõesti seda Männiku staadioni varianti uurida, hea kunstmurukate ja riietus-pesemisvõimalused ka normaalsed. Sinna saab bussidega 5 ja 18, kesklinnast umbes 15 minti, kui just tihe liiklus pole.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #32
      Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

      Algselt postitas muruntau Vaata postitust


      Lasnamäe spk stata kohta ei suuda infi leida.
      Käin ise pidevalt Lasnamäe Kergejõustikuhallis jõusaalis, nende käsutuses on ka väljak. Võin uurida lähipäevil hindade kohta. Ise olen seal muidu palju mänginud ja väljak tundub okei, mingid meeskonnad liigamängudeks seda kasutavad. Kuigi ega ma väga erinevate kunstmuru väljakutega paralleeli tuua ei oska. Mis parem, või mis halvem ? Aga uurin ja annan teada.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #33
        Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

        Inward, kergejõustikuhalli stata (Punane tn 45 vms) kohta on meil inf täitsa olemas, meil puudub Lasnamäe spk (spordikooli?) ehk dvigateli staadioni kohta inff, mis asub Majaka tänava lõpus.

        Samas tundub, et väga vaja ei ole ka teiste kohta infot. Praegu juba on Pirita niivõrd suveräänne liider, et peaks midagi väga kõva leidma, et muuta otsust. Küll aga tasub mõelda selle peale, et täenäoliselt jätab Pirita variandi puhul trenni ikkagi kesklinna piirkonda. Siin nii rangeid nõudeid ei pea esitama, hind ja ligipääs jääks kõige tähtsamaks faktoriks. Wismari on küllaltki okei variant selle koha pealt, kui keegi tahab ilmtingimata kusagil mujal teha, siis võib kaaluda.
        Last edited by muruntau; 18.01.11, 21:28.

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #34
          Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

          Kalevi kunstmuru on igati okei. Lisaks on väljak ka piisavalt lai, et väiksema satsiga poolel väljakul teha. Liigamängu jaoks soovitaks siinsele pundile valida võimalikult väikese väljaku. Muidu lihtsalt mõned keskkoolipoiste poolt kokku pandud satsid jooksevad teid üle. Lubatud mõõtmetes väikese ja suure staadioni vahe on röögatult suur, kui pead seal 90 min mängima.

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #35
            Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
            Kalevi kunstmuru on igati okei. Lisaks on väljak ka piisavalt lai, et väiksema satsiga poolel väljakul teha. Liigamängu jaoks soovitaks siinsele pundile valida võimalikult väikese väljaku. Muidu lihtsalt mõned keskkoolipoiste poolt kokku pandud satsid jooksevad teid üle. Lubatud mõõtmetes väikese ja suure staadioni vahe on röögatult suur, kui pead seal 90 min mängima.
            Pirita täidabki väiksuse tingimust, mõõtmed 86x53. Muidugi tulevad võhmatrennid ka mingil määral meie graafikusse, ei saa ainult väikse staadioni taha pugeda.

            Rääkides Pirita staadionist, siis meie hääletamistulemus räägib üsna üheselt Pirita kasuks. Ma saatsin juba Piritale ekirja, kus näitasin meie huvi ja küsisin võimaluse kohta liigamängudeks statat kasutada. Kui saab Piritalt positiivse vastuse ja kui nüüd lähipäevil midagi väga vapustavat ei leia või mingil muul põhjusel ümber ei otsustata mõne teise kasuks, siis jääb Pirita. Andke teada nüüd või vaikige hiljem (või kuidas see väljend oligi)!

            Edit: Trenn jääb ka edaspidi kesklinna!
            Last edited by muruntau; 19.01.11, 14:23.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #36
              Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

              Piritalt vastati, et peame enne jalgpalliliidu käest luba küsima veloka kasutamiseks, kuna nende staadioni pikkus 86m jääb alla miinimumnõudele, mis on 90m. Varasematel aastatel olevat osadele keeldutud anda võimalust seal mängida. Rääkisin võistluste osakonna esindajaga jalkaliidust, ta ei osanud midagi öelda peale selle, et varem on neljanda liiga satsid ikkagi seal mänginud. Saatsin Jalkaliidu infrastruktuuri tegelasele meili, et tahame Piritad, seletasin meie situatsiooni ja eesmärke lühidalt ja küsisin, kas võib. Loodetavasti vatastakse kiirelt ja positiivselt.

              On reaalne võimalus, et ei saa ja peab varsti uue polli tegema.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #37
                Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

                Sain eitava vastuse, põhjenduseks toodi, et alla mõõtmete ja Tallinnas on staadionite valik suur. Peab uue valiku tegema. Mul endal pole hetkel aega, pane ehk õhtu poole teema üles.

                Edit: Jalkaliidu valik Tallinna statadest. Punaselt märgitute puhul peab võib-olla ise hakkama staadioni hindamisega nussima...
                Last edited by muruntau; 20.01.11, 13:11.

                Comment

                • veeretas
                  • Apr 2010
                  • 412

                  #38
                  Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

                  Muruntau, ma arvan et seda Männiku varianti, mis Jaagup ka soovitas võiks lähemalt uurida. Ühistransport peaks ka päris hästi klappima, 33 mustamäelt ja 18, 5 kesklinna kandist. Pluss seal on ka loodusliku muruga väljak üks variant.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #39
                    Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

                    viitsid, tee ise selle kohta uuring, mingi pilt, hind, plussid miinused?

                    Comment

                    • veeretas
                      • Apr 2010
                      • 412

                      #40
                      Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

                      ok teen

                      Comment

                      • jaagup17
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1090

                        #41
                        Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

                        Seal muru peale ei lasta, see on koondisetrennideks pmtslt ainult.

                        Comment

                        • veeretas
                          • Apr 2010
                          • 412

                          #42
                          Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

                          Männiku staadion: aadress Võidu 16
                          Hinnad:
                          Männiku staadioni hinnad alates 04.04.11 oleksid : kl 19.00-20.30-1/2 väljakut 55 € Kl 20.30-22.00-1/2 väljakut 50€
                          Liigamäng 3 tundi 130 €
                          Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu
                          Viru keskuse juurest tallinn.ee andmetel buss nr. 18 tuleb ca 20 min.
                          Platsi kvaliteet siis peaks plussiks olema samas hind päris kõrge. Normaalset pilti ei leidnud.aga seal mingi video kus mängitakse küll hallis aga peaks vast sama väljak olema. Ja seal ka kaart bussipeatustega jms.http://kaev.net/oleviste-noored-jalkat-tagumas
                          Last edited by veeretas; 20.01.11, 18:00.

                          Comment

                          • Jack Jones
                            Jube Noob
                            • Aug 2009
                            • 143

                            #43
                            Re: Aita valida FC Pokkeriprod kodustaadioni

                            Pole küll Tallinna elanik, aga tean üks Tln sats mängis Sõle tn ääres mingil kooli väljakul(muruväljak), ma kogu teemat läbi pole lugenud ja ei tea ka, kas keegi on seda pakkunud. Pmst peaks staadion kesklinnale suhtkoht lähedal asuma ning sinna liiguvad ka bussid ja kas mitte ka troll?

                            Comment

                            Working...