1) Wismari. Platseerub esimesel kohal, kuna praegu teeme Wismari hallis trenni.
Plussid: Asukoht kesklinnas, Hirvepargi kõrval Toompea jalamil, ühe tuntud asutuse tagahoovis. Hind: täiesti taskokohane, €80-€90/mäng, meil on ka head suhted staadioni valdajaga, kuna teeme seal trenni.
Miinused: Pealtvaatajatele ruumi küllaltki napilt, pinke ei ole ja ebamugav chillida seal. Staadionikate: tõenäoliselt vanakooli kunstmuru, st vigastused on kergemad tulema. Pesemisvõimalused: Kaks soojavee dushi 2 võistkonna peale...
Paremat pilti kiirelt ei leidnud:
2) Pirita Velodroom
Plussid: Hind: €85/mäng Asukoht: Pirital, saab peale mängu minna ujuma või metsa grillima. Publikumugavus: istekohti ~1000 inimesele, millest osad ka katuse all, staadionil saab vabalt õlle juua (tõenäoliselt mitte küll seaduslikult, aga see ei ole kedagi takistanud, sest staadion on kõrge seinaga igalt poolt ümbritsetud). Kindlasti parimate tsillimisvõimalustega staadion. Pesemisvõimalused pidid ka okeid olema.
Kate jääb pigem neutraalsesse tsooni: mingisugune keskmise põlvkonna kunst.
Miinused: taaskord asukoht, pole kesklinnas, aga samas sinna läheb mitu bussi Viru keskusest ja sõit on 10-15 minutit.
Pirita:
3) Pelgulinna kooli stata
Plussid: Hind: orienteeruvalt €90 (millele lisandub maja kasutamise eest mingisugune tasu, kui riietusruumi kasutada tahta, wtf?), asukoht: Kesklinna ja taaskord ühe tuntud asutuse vahetus läheduses (seekord Merimetsa haigla). Publikumugavus: Publikule ruumi on ja mingisugune tribüün on kah, peaks saama ka õlle juua.
Ei tea veel: Riietevahetamise ja pesemisvõimalused.
Miinused: Staadioni kvaliteet?, väike tõenäoliselt
Pilt
Nüüd mõned statad, mida saaks üürida ainult sponsori abiga/kõrgema trennimaksuga.
4) Kadrioru harjutusväljak:
Plussid: muruväljak! Asukoht: Kadriorus. Pesemisvõimalused peaks samuti ok olema.
Neutraalne: Publikumugavus: pildi järgi saab metsa all chillida, ülejäänu kohta ei tea, arvatavasti on õllejoomine ka võimalik.
Miinused: Hind €132 ehk 2066EEK/mäng.
Pildid:
Teisel pildil siis muidugi see tagumine kulunud stata.
5)Sportland Arena.
Plussid: Asukoht kesklinna ja Kristiine piiril, pesemisvõimalused peaks täiesti korralikud olema. Publikumugavus: tribüün 500 inimesele, õllejoomise võimalikkuse kohta ei tea, seal võimalik, et kontrollitakse rangemalt ja ei lubata.
Neutraalne: Staadioni kvaliteet mingi keskmise põlvkonna (?) kunst
Miinused: Hind: mäng orienteeruvalt €150-160, trennid samuti kallid.
Pilt:
Andke teada, milline staadion kõige rohkem meeldib. Arvestada tuleb muidugi hinnaga ka, st viimased kaks jääksid üldjuhul meie võimaluste seast praeguse rahakotiga välja. Millisel käiksite kõige meelsamini mängu vaatamas? Oskaks nüüd polli ka teha...
Keegi modedest võiks aidata, kuidas polli saab teha, või ise teha nende viie valikuga poll!
Plussid: Asukoht kesklinnas, Hirvepargi kõrval Toompea jalamil, ühe tuntud asutuse tagahoovis. Hind: täiesti taskokohane, €80-€90/mäng, meil on ka head suhted staadioni valdajaga, kuna teeme seal trenni.
Miinused: Pealtvaatajatele ruumi küllaltki napilt, pinke ei ole ja ebamugav chillida seal. Staadionikate: tõenäoliselt vanakooli kunstmuru, st vigastused on kergemad tulema. Pesemisvõimalused: Kaks soojavee dushi 2 võistkonna peale...
Paremat pilti kiirelt ei leidnud:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
2) Pirita Velodroom
Plussid: Hind: €85/mäng Asukoht: Pirital, saab peale mängu minna ujuma või metsa grillima. Publikumugavus: istekohti ~1000 inimesele, millest osad ka katuse all, staadionil saab vabalt õlle juua (tõenäoliselt mitte küll seaduslikult, aga see ei ole kedagi takistanud, sest staadion on kõrge seinaga igalt poolt ümbritsetud). Kindlasti parimate tsillimisvõimalustega staadion. Pesemisvõimalused pidid ka okeid olema.
Kate jääb pigem neutraalsesse tsooni: mingisugune keskmise põlvkonna kunst.
Miinused: taaskord asukoht, pole kesklinnas, aga samas sinna läheb mitu bussi Viru keskusest ja sõit on 10-15 minutit.
Pirita:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
3) Pelgulinna kooli stata
Plussid: Hind: orienteeruvalt €90 (millele lisandub maja kasutamise eest mingisugune tasu, kui riietusruumi kasutada tahta, wtf?), asukoht: Kesklinna ja taaskord ühe tuntud asutuse vahetus läheduses (seekord Merimetsa haigla). Publikumugavus: Publikule ruumi on ja mingisugune tribüün on kah, peaks saama ka õlle juua.
Ei tea veel: Riietevahetamise ja pesemisvõimalused.
Miinused: Staadioni kvaliteet?, väike tõenäoliselt
Pilt
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Nüüd mõned statad, mida saaks üürida ainult sponsori abiga/kõrgema trennimaksuga.
4) Kadrioru harjutusväljak:
Plussid: muruväljak! Asukoht: Kadriorus. Pesemisvõimalused peaks samuti ok olema.
Neutraalne: Publikumugavus: pildi järgi saab metsa all chillida, ülejäänu kohta ei tea, arvatavasti on õllejoomine ka võimalik.
Miinused: Hind €132 ehk 2066EEK/mäng.
Pildid:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Teisel pildil siis muidugi see tagumine kulunud stata.
5)Sportland Arena.
Plussid: Asukoht kesklinna ja Kristiine piiril, pesemisvõimalused peaks täiesti korralikud olema. Publikumugavus: tribüün 500 inimesele, õllejoomise võimalikkuse kohta ei tea, seal võimalik, et kontrollitakse rangemalt ja ei lubata.
Neutraalne: Staadioni kvaliteet mingi keskmise põlvkonna (?) kunst
Miinused: Hind: mäng orienteeruvalt €150-160, trennid samuti kallid.
Pilt:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Andke teada, milline staadion kõige rohkem meeldib. Arvestada tuleb muidugi hinnaga ka, st viimased kaks jääksid üldjuhul meie võimaluste seast praeguse rahakotiga välja. Millisel käiksite kõige meelsamini mängu vaatamas? Oskaks nüüd polli ka teha...
Keegi modedest võiks aidata, kuidas polli saab teha, või ise teha nende viie valikuga poll!







Comment