HÄÄLETUS: Treeningpaikade valimine talveks.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    HÄÄLETUS: Treeningpaikade valimine talveks.

    Hääletada saate antud lingi kaudu: http://www.easypolls.net/poll.html?p...b0707c21e77ae9

    Hääletamine on rangelt võistkonna sisene. Paluks mitte teistel kasutajatel trollida. Hääle saab anda mitmele variandile.

    Variandid:

    1)Wismari sisehallis T või K (20:45) ja Männiku sisehall P 20:30

    2)Kalevis väljas uue katte peal K 19:00 ja Männiku P 20:30

    3)Kalevis väljas uue katte peal K 19:00 ja Sparta sisehallis L 19:00

    4) Wismari sisehall T või K (20:45) ja Sparta sisehall L 19:00
    Last edited by inward; 21.10.13, 19:05.
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2
    Re: HÄÄLETUS: Treeningpaikade valimine talveks.

    Viimane päev hääletamiseks kuigi tundub, et võitja on sisuliselt selgunud.

    Comment

    • Angelo
      Julm Donk
      • May 2012
      • 71

      #3
      Re: HÄÄLETUS: Treeningpaikade valimine talveks.

      Haven't trained so much but the plan is to be back in December (I need November to do a bit of decent gym before...).
      Saturdays and Sundays will be hard for me. But Tuesdays in Wismari in the covered pitch sounds good.

      If choosing among the 4, I would go for this:

      4) Wismari sisehall T või K (20:45) ja Sparta sisehall L 19:00

      Comment

      Working...